Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Svjetsko rukometno prvenstvo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

drugo poluvrijeme mi je tlak skocio na 200
pa kako mogu igrati pola utakmice i nedati gola

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-18-2015 17:13 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u 17 sati danas protiv Makedonije, na kladionicama smo totalni autsajderi...

___________________________________________________________________

    01-19-2015 17:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .. opet corak .slaba igra u odbrani brzopleti u napadu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-19-2015 19:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kako sad pobjediti kad smo racunali sigurno na dva boda od Tunisa 14.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-19-2015 21:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislim da je velika stvar za momke da su se plasirali na Svjetsko, ali, hajdemo ruku na srce... Ne mozemo ocekivati od momaka da se nose sa svjetskom klasom (iako u biti sa takvom jos nisu ni igrali). Velika je razlika u kvaliteti..
    PS. Treablo je samo pogledati npr. igru Svedske reprezentacije do sada i diviti se... (Ne gotivim nesto moje domacine, ali sto igraju rukomet, to je cudo...) 11.gif

    01-20-2015 09:37 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sto to sada moramo "ufati" na rukomet .E ,kad se @vjetar (i ja) sjetimo rahmetli nam Jugoslavije i svjetskog prvenstva u Njemackoj zapadnoj , kad smo harali sve od Spanaca ,Sovjeta ma nije postojala niti jedna ekipa a da je drPopovic, Radjenovic, Arslanagic ....nisu namirivali.Poslije svi odose u nordijske zemlje da im namiruju koke i uce papke kako se hvata i barata sa loptom.Nama onda dosadio rukomet pa presli na mali fudbal .A da ne kazem kako smo ,pravo bruka ,u pravljenju bureka i cevapa-haj nek' nam neko tu prismrdi.
    Uzmite sada da su sa naseg regiona prisutne 4 repke ,pa dje to ima , iz jedne ex-drzave 4 tima .Moze li to jedna (danas) jaka Svedska da napravi(4 jake ekipe), pa to ni Rusi u svoje vrijeme nisu niti mogli niti imali.

    01-20-2015 13:38 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..eto rusima se raspa drzava i ode im litvanija i nigdje ih vishe u Kosarci ...koliko se ulaze u rukomet u skandinavskim zemljama nije nije ni cudo sto imaju upsjeha na svjetskim i evropskim rukometnim prvenstvima ..da je samo sredstava koliko ih oni imaju bili bi dugo godina zaredom prvaci svjeta u dosta disciplina ..sjecam se u jednom trenutku u Mostaru su bila 4 prvoligasa u raznim sportovima ,na kraju su svi jadni morali odustati od tog takmicenja jer nismo imali sportsku dvoranu ..lokomotiva nam igrala u nevesinju ..rukometashi u Metkovicima ..kosharkasi na kantarevcu na betonu ..itd itd ..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-20-2015 13:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I odbojka "Student" rah.Sose Hamid ubaci student u prvu ligu a sala prima
    svih 250 gledalaca .Al' se igrala odbojka 1.Jugoslovenska liga u odbojci.
    Dje bi nam bio kraj da se imala adekvatna sala i u karateu .Dobro, da ne opstruiram
    igru , zvanu rukomet (danasnjice) nordijske zemlje su favoriti i tu nema sta .
    I Pakistan je u kriketu bolji od Indije i Australije ,samo da se zna koje zainteresovan 13.gif

    01-20-2015 23:26 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Haidar:

      Mislim da je velika stvar za momke da su se plasirali na Svjetsko, ali, hajdemo ruku na srce... Ne mozemo ocekivati od momaka da se nose sa svjetskom klasom (iako u biti sa takvom jos nisu ni igrali). Velika je razlika u kvaliteti..
      PS. Treablo je samo pogledati npr. igru Svedske reprezentacije do sada i diviti se... (Ne gotivim nesto moje domacine, ali sto igraju rukomet, to je cudo...) 11.gif



    Mogu oni sanjati i danas Vujoviæa i ekipu iz 1986. koja je bila svjetski prvak tada.

    Sjetite se tekme protiv Rusa i onog poniženja nanesenog Njemcima, kada na kraju Vukoviæ prolazi jedan na jedan pred golmanom pored njemaèkog beka (igraèa) kao da ovaj ne postoji.



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    01-21-2015 00:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Haidar
    SexNepoznat



    Poruka: 338

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Niko mene ne konta... 11.gif
    Ne pricam ja o tome ciji je tata jaci ili ciji je dedo bio jaci... Samo kazem da nasa danasnja reprezentacija nije na tehnickom nivou koji je potreban da se ostvaruju solidni rezultati na jednom ovakvom takmicenju.
    Nema tu nista lose ili dobro, samo cista konstatacija... Ne pricamo o osjecajima i povrijedjenom ponosu... 11.gif
    I stvarno je dosta vise onog stava zrtve koji je toliko ukopan u nase bicje, vazda je neko drugi kriv... Ahhaaaaa-a.gif

    01-21-2015 09:45 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hoæe li nam doæi glave?


    Tunižani nezadovoljni
    selektor Tunisa, Hasanefendiæ: Idem na pobjedu protiv BiH

      http://sportsport.ba/rukomet/hasanefendic-idem-na-pobjedu-protiv-bih/151191

    ___________________________________________________________________

      01-21-2015 14:50 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Haidar
      SexNepoznat



      Poruka: 338

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Gledao sam sve tri tekme, slabi smo sa tehnikom = mloogo bre tehnicka greska... 02.gif

      Tunizane nisam gledao (osim nekoliko njih na cesti kad sam bio tamo 04.gif ) pa ne mogu puno reci... Mislim ipak da ako smanje broj tehnickih na 30ak % od zadnje tekme, srca i volje ne fali, mozda se i moze pobijediti...
      A i ako ne pobijede, nije vala kijamet... 24.gif

      01-21-2015 15:17 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      idem ja uplatiti kladionicu na X neriješeno, kvota je @ 10,00

      ___________________________________________________________________

        01-21-2015 17:11 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          idem ja uplatiti kladionicu na X neriješeno, kvota je @ 10,00




        ..haram brate haram

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        01-21-2015 19:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vodimo,hoce li nebo samo malo pomoci 33.gif 33.gif 33.gif

        01-21-2015 19:25 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..nisam se bogami boljem ni nado ,jer vidi se da im dosta toga fali ,dobro jedno iskustvo vishe

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        01-21-2015 20:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Haidar
        SexNepoznat



        Poruka: 338

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Gledao sam ono sinoc, mogu reci da znam dosta o rukometu (i sam sam ga gaz`o), jednim dobrim dijelom o ljudskoj psihi, a ponesto i o sportu uopste...
        Sinoc je najvecu gresku napravio nas trener 4 ipol minute prije kraja tekme...
        Sta se desilo?
        Ekipa se dize, preokrece najzad rezultat, u euforiji je, vodi dva razlike i ima napad... Markovic trazi tajm-aut 19.gif ... Nikada, ama bas nikada svoju ekipu ne smijes zaustaviti kad je u usponu...

        Zamisli da je Löv ljetos rekao njemcima da stanu na loptu kada su poveli 2:0 protiv Brazila...

        01-22-2015 10:38 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dao Bog da vam je rukomet najveæi problem u životu.
        10.gif

        01-22-2015 12:48 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        šta nam Kroejša radi... s drugim sastavom desetak razlike

        ___________________________________________________________________

          01-23-2015 18:48 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com