Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Vjerovali ili ne » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Vjerovali ili ne Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjerovali ili ne bi trebala biti tema o nekim dogadjajima koji prevazilaze "normalna" objasnjenja ali ne iskljucuju mogucnosti da neko i zna odgovor na isto desavanje .
Danas sam slusajuci radio napeo ,svoje uvce i cekao jasnije objasnjenje od spikera koji je cjelo vrijeme ponavljao "ZOMBI,macka ZOMBI" malo malo pa opet to je ZOMBI "koji se pojavio na Floridi".
Onda daje objasnjenje (spiker je vrlo teatralan i glasan) pa kaze " kako je negdje na Floridi auto udarilo i ubilo macku i gazda je ,pomenutu macku ,sahranio u svome back yard/u da bi se nakon par dana ista macka pojavila na vratima,(dakle "iskopala se") , koja je ,doduse, trebala odmah i veterinarsku pomoc , jer joj je prilikom udara auta jedno oko nastradalo.ZOMBI,ZOMBI-"urlao je spiker 13.gif 13.gif koji je na kraju zakljicio
" da bi sve mace na Floridi ovu macu trebali zvati Jesus /kiddy ili kako on rece -Dzisus/kiddy. 13.gif 13.gif

01-28-2015 23:48 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nosili su ljudi macku u zavezanoj vreci iz blagaja do bradine pa se ista vrracala

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-28-2015 23:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by STECAK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

siguran sam da u macama nesto ima tajanstveno -

01-28-2015 23:56 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja sam imo priliku da lovim jegulju ..haj sad probali je ostavit zivu i tek sutra je pustili ispred kuce daleko od obale ..interesantno je bilo to da se odma okrenula u pravcu vode odakle smo je donjeli ..jegulja se mrjesti u crvenom moru i cim se izmrjeste mlade ribice se vracaju u mjesto odakle joj je majka ponjela ikru

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-29-2015 00:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..nosili su ljudi macku u zavezanoj vreci iz blagaja do bradine pa se ista vrracala



... jes... tako i ja avionom vazda dole i u Mostar... 02.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

01-29-2015 01:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina zapuca direktno u Liru

01-29-2015 01:52 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif





-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

01-29-2015 01:56 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    siguran sam da u macama nesto ima tajanstveno -


    AL8Kl-8H9k8

01-29-2015 11:02 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com