Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Why Islam ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zna se gdje razgulio i gdje se razguljuje ko boravi po takvim dzematima gdje se takvi kao ti okupljaju ,to jest oni koji ne pruzaju ruku .
.nas efendija koga je poslala ismaska zajednica BiH svakome pruzi ruku ko dodje u dzemat u nasem gradu ..izuzetak su Vehabije koje to ne rade ali samo prema zenama .izgleda da ti ne Pruzas ni muskima kao sto kazes ,onda mogu mislit kako se ispira mozak na vecem nivou u tom dzematu u kojem ti boravis

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-22-2017 23:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Ko je rekao da moze . 08.gif Covjek razgulio i znam gdje je. Sad ce vjetar da sve ovo negira , ima on svoje ljude u Avazu a vlasnik Avaza je ko zna ko 19.gif



..sto bi neko razgujivo kad je vec dobio pare

..moguce da je imao svedski pasos i prijavio se u drugu drzavu i tamo prima socijalnu pomoc ili ga vasa organizacija placa za aktivnost u nekom drugom dzematu ..znam ja kako se to finansira i odakle moj sema ,nismo mi ostali vesla sisalai a vi pokupili pamet cejloga svjeta ,tako vi mislite ,kameni spavaci

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-22-2017 23:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od semirizsvemira:

      Ko je rekao da moze . 08.gif Covjek razgulio i znam gdje je. Sad ce vjetar da sve ovo negira , ima on svoje ljude u Avazu a vlasnik Avaza je ko zna ko 19.gif



    ..sto bi neko razgujivo kad je vec dobio pare

    ..moguce da je imao svedski pasos i prijavio se u drugu drzavu i tamo prima socijalnu pomoc ili ga vasa organizacija placa za aktivnost u nekom drugom dzematu ..znam ja kako se to finansira i odakle moj sema ,nismo mi ostali vesla sisalai a vi pokupili pamet cejloga svjeta ,tako vi mislite ,kameni spavaci
Pa jes , vi avazlije sve znate , imate svoje ljude . Covjek se vratio u Bosnu i otvorio biznis . Cuj on zna kako se finansira hahaha . O kakvoj organizaciji bulaznis

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-22-2017 23:54 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..o mojoj organizaciji bulaznim

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-23-2017 00:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Buraz;jedan dobar savjet. Dobro si zglajzo . Avizaj se . Nesto te muchi.

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-23-2017 19:27 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E Vjete , vjetre ...I " tvoji " te zezaju 21.gif Zglajzo si pravo.

03-25-2017 22:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..samo se ti nadaj 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-25-2017 23:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif Nedaj boze da se ja nadam 01.gif

03-25-2017 23:03 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (18): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com