Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Ko je odgovoran za ovo ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ali raja izgleda nema taj osjechaj.

04-09-2015 20:32 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Paša, mogao si pokupiti ono smeæe pa ponovo slikati. Mislim sasvim ozbiljno.....Ja to èinim godinama, bez oèekivanja neke pohvale ili nagrade, jednostavno takav.....Sinovi mahale su pravi primjer i èim više takvih djela je korisnije od naših prièa. Kada nas bude dovolnjo mogli bi organizovati radnu akciju....ali ko æe to....Ko je dakle kriv?

04-10-2015 14:09 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam freak sto se ekologije tice (tako moj muz kaze) hahaha ali zanemaruju se bitne cinjenice po ovom pitanju....nije poenta u edukaciji ili tome da ljudi nisu svjesni okoline oko sebe...socijalne i ekonomske prilike su se odrazile i na cistocu grada...
ako grad jebene kolektore nije u stanju promijeniti za koje je dobio novac ne znam ni ja koliko puta kako ocekivati da neko ko je socijalno i ekonomski ugrozen iole brine o tome gdje ce papiric bacit...ja sam freak i zaista reagujem odmah (neko ce me ubit jednog dana zbog toga) hahaha ali jedino vidim neki pomak ako reaguju udruzenja...ali evo to pitanje ce biti otvoreno i na sajmu privrede i iskreno se nadam da cemo dobiti neki konkretniji odgovor 01.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    04-11-2015 08:07 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com