Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » MOSTAR: Ubijen vlasnik taxi kompanije » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

MOSTAR: Ubijen vlasnik taxi kompanije Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jutros u Mostaru...

nemile scene,

MOSTAR: Ubijen vlasnik taxi kompanije Božidar Cicimil
Portparol MUP-a Hercegovaèko-neretvanskog kantona Ljudevit Mariæ kazao je da je nepoznata osoba u Ulici Blajburških žrtava pucala u dvije osobe. On je dodao da se poèinilac udaljio sa lica mjesta i da se za njim traga

U Mostaru se jutros dogodilo ubistvo, dok je jedna osoba ranjena, a za poèiniocem se traga, prenosi bh. novinska agencija Patria.

Portparol MUP-a Hercegovaèko-neretvanskog kantona Ljudevit Mariæ kazao je da je nepoznata osoba u Ulici Blajburških žrtava pucala u dvije osobe. On je dodao da se poèinilac udaljio sa lica mjesta i da se za njim traga.

Prema informacijama mostarskih medija, ubijen je Božidar Cicimil vlasnik firme Moj taxi koji je preminuo u Centru urgentne medicine bolnice u Mostaru.

    http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/24450/mostar_ubijen_vlasnik_taxi_kompanije_bozidar_cicimil.html

10-19-2015 11:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ovi dana je ubijeni najavljivo strajk firme moj taxi zbog nelojalne konkurencije u gradu .sta je povod ubistva tesko je znati ..ljetos dok sam bio u Mostaru sazno sam jednu interesantnu pricu o nacinu poslovanja u sve vecoj navali taxi prevoznika u gradu ,odnosno niskoj cjeni taxi usluga koje po svojoj cjeni fakticki ne mogu pokriti troskove prevoza a ni odrzavanje vozila ,benizna i plata tadnika ..mnogi kazu da iza ovoga svega stoji velika mafija koja kroz ovaj vid biznisa pere crne pare ..jeli ovo ubistvo mafijaski obracun tesko je znati

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-19-2015 11:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

23. oktobar 2015. u 12:52
Vlasnik firme 'Moj taksi' ubijen najvjerovatnije zbog kriminalne prošlosti u Crnoj Gori

    http://radiosarajevo.ba/novost/204815/vlasnik-firme-moj-taksi-ubijen-najvjerojatnije-zbog-kriminalne-proslosti-u-cg-


Policija još uvijek traga za ubicom Božidara Cicmila, vlasnika poduzeæa Moj taksi u Mostaru, a kao jedan od moguæih motiva ubistva spominje se njegova kriminala prošlost i povezanost s kriminalnim miljeom u Crnoj Gori, kao i navodna povezanost s meðunarodnim krijumèarenjem narkotika.

___________________________________________________________________

    10-23-2015 15:59 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..nista bolje sapostenje za javnost nisu dali ni do mene 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    10-23-2015 18:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pa kako , pa zasto

    10-23-2015 23:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da ne bude opet soli mu na rep ?
    Sto ne kazu jesu li jamili osobu koja je usred bijela dana pred mnostvom svjedoka hladnokrvno
    likvidirala covjeka i pritom se pjeske udaljila
    Tuziteljstvo i sud treba da zbore o motivima ubistva
    Po meni okruglo.pa na cose policisko saopstenje
    Zivimo u vjeri da ce se za koji dan javiti da je ubica uhapsen

    10-24-2015 11:47 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lijepo bi bilo da se ubica sam javi policiji
    i onda objasni zasto je to ucinio,ali ipak nece jer bi se
    "kolo" pocelo odmotavati a to nije u interesu -mnogima ,
    a sigurno niti onima koji su na visim pozicijama.
    Il' se mozda varam 13.gif

    10-24-2015 15:52 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cicmil -prezime mi nekako zvuci praaavo mostarsko -il' se opet ,mozda,varam.

    10-24-2015 16:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma Crnogorac

    ___________________________________________________________________

      10-24-2015 16:45 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ike vlasnik firme
      jos kad bi se doznalo ko je njegov vlasnik
      i eto ga BiH pravo prava drzava i Mostar "kako Bog zapovjeda.
      Al' nemeZe jer se jos nezna cija je policija .
      I krug smo zatvorili
      Narode jebi se i uzivaj ,i sa makaronima pupa je sita .Ne valja ni meso svaki dan /pohasi se .

      10-24-2015 17:10 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...znaju se i suvlasnici firme ,samo treba sjesti sa sa taxistima drugi firma i sve ces saznat

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      10-24-2015 20:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne znam sta je radio u Crnoj Gori ali znam da je za Mostar mnogo uradio, zaposlio toliko ljudi, imao odlicnih ideja, bavio se paragajdingom i htjeo da afirmise i klub paraglajdera itd...poznavala sam ga i saradjivali smo...steta, mlad covjek, pokoj mu dusi

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        10-27-2015 10:56 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..sta je radio zna se ,bio kriminalac ..svi kriminalci posle izvjesnog vremena zele da se skrase i da posle par miliona eura krenu novim zivotom ,svi bogati u svjetu imali su tamnu mrlju proslosti i bavili se varanjem drzave to jeste utajom poreza svercom oruzja ili narkoticima .ako im se posreci da iz tog posla izadju cisti odnosno cisti prema svojim konkurentima ili da nekome nisu maznuli neku lovu koju im ne zele vratiti ili zele prigrabit za sebe licno ,obicno motivi za takva ubistva su neki aferimi za koje je neko odlezo u bajbukani ili platio glavom . takav zivot ima uvjek cjenu ,vjerovatno ga je Bozo platio pored najbolji namjera da danas zivi normalno i da radi u skladu sa zakonom i da radi humanu stvar stvarajuci danas pomalo i za sebe i za druge a ujedno da budu dobri i cjenjeni ljiudi ..njemu se ocigledno nije posrecilo ..

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-27-2015 u 14:37.

        10-27-2015 14:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nešto se ovi Rezervisti nakalemili na Mostar
        nakav pao sa lažnih 5000 US $

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        10-27-2015 21:39 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com