Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Crveni Stolac 2015 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Zvala si me, Reflo?

    P.S.
    Puna mjeseèina me zarobila, pao u depresiju i karasevdah.


33.gif

drz'se mjesecine i sevdaha...depresiju nuliraj 33.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    10-29-2015 14:33 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    @stari grad, upravo to....zaista su ljudi umorni i jedan od razloga te apatije izmedju mora idiotluka ljudi s naseg prostora je i taj umor od svega ovoga...ne bih da kukam, ne...smatram da stvari nece i ne mogu ici nabolje dok svi mi kao pojedinci ne pocnemo razmisljati i djelovati drugacije od onoga sto nam je nametnuto...ali jos uvijek je to malo moguce...zasto....ljudi koji rade,imaju kakve takve poslove sute da ne bi izgubili posao itd...dakle velika je mreza koja nas koci da reagujemo...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      10-29-2015 14:56 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kako æe zdravo razmišljati kad ljudima slome vilicu u Mostaru, uz popratno "gdje ste balije, majku vam èetnièku" ili obrnuto kako je veæ bilo reèeno... crna rupa gdje je bog rekao laku noæ, od onakvog grada...

      ... a nije da su svi ljudi (ni u blizu takvi), nego se takva divljanja ne sankcionišu primjerice i javno u medijima, da se stavi do znanja da bi trebala biti debela kazna za takve stvari, nego se još to radi i uz prešutni blagoslov (napad na Bahtijara onu ženu u Mepasu, napad na Kukiæa u njegovoj kancelariji)...

      ...srednji vijek, dok se ne pomaknemo kao društvo i kroz organe vlasti od takvih stvari èini mi se da teško može biti boljitka za narod, i ne možemo spadati u moderna društva.

      Isto tako, gdje nam je ekonomska i industrijska baza i kod nas i u susjednim republikama?

      Na kraju krajeva, vraæamo se stalno na jedno (nažalost neminovno) - narod sam bira vlast i model društva koji mu odgovara (?).


      -

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-29-2015 u 15:16.

      10-29-2015 15:14 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com