Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » POKIDANE VEZE » Dvije slatke djevojcice » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Dvije slatke djevojcice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozda neko moze pomoci..
Volio bih saznati nesto vise za dvije slatke djevojcice..kako se zovu,gdje se nalaze sada itd.
E ovako,uvijek su bile skupa (cak mislim da su sestre),mogle bi biti mozda 70-73 godiste otprilike..
Mogao si ih sresti prije rata na relaciji Bulevar-Stari grad-Rondo...mislim da su stanovali negdje god Partizanskog groblja???nisam siguran a mislim da su se prezivali Bjelavac ili mozda jedna od njih..

Ako neko zna o kome se radi i ima bilo kakvu informaciju o tim djevojkama nek napise ovdje ili moze na pp...

Hvala unaprijed Rashtika 07.gif

___________________________________________________________________
25.gif

01-18-2016 11:00 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum
pokretac teme Thread Started by Rashtika

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Strelcevina...hajmo pomagaj te ....jedna je imala kratku kosu a druga duzu. Mislim da su stanovali u zgradi iza/pored Vjekine kuce...hvala unaprijed!

___________________________________________________________________
25.gif

06-23-2016 07:25 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

na vrh mi jezika 02.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-23-2016 20:57 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jesi ih ti to laganica pratio ? Opis ti je toliko slab da se to moglo odnositi na bilo koje sestre koje su zivjele u tom predjelu mostara. 04.gif

06-23-2016 23:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lijepa , zivjela izmedju bulevara I avenije , zensko , bila u drushtvu jedne male , onako ljepushkaste , pile kolu u starom , kafu u nekim od kaficha .............De bola, malo suzi istragu. 01.gif

06-23-2016 23:16 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum
pokretac teme Thread Started by Rashtika

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tachu ti bola suzit vise...imas dio grada,sestre,godiste i prezime...Da ti i sliku postavim???

Golemo sestre mi.... 02.gif

___________________________________________________________________
25.gif

06-24-2016 23:16 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com