Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Humanitarna akcija "Ferije u BiH" » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    Dobro ispravno zboris vjetre puses u pravom smjeru
    Namece se pitanje, ako ima troje djece...
    Jedno mu je od boga dato jer nema vise sredstava...
    Pa mozemo mirno gledati kako dvoje skapava jer nije na vrijeme iskocio...
    Nije niko trazio hiljade maraka u oitanju su par kesa fasunka...




..Pasa jedno mu je sigurno bog dao i treba da mu da ,ovo dvoje je napravio slucajno ili nije htjeo ceifa da kvari ,bice ovo trece ispalo ko ce ga zeno vaditi neko ce ga hranit a nije imo sredstava ni za jedno ..ali haj red je da svakome bog da ima djete ..ako covjek nije u stanju da ih hrani onako kako dolikuje onda nemoj praviti sirotinju da je narod ili komshiluk hrani i oblaci
..ne bi ga vjeruj mi ni ja vadio nikada da ih nije bilo hraniti i oblaciti..reko sam da ja ne zelim da svojim milosrdjem perem obraz politicara i drzave ili onih koji misle kurcem a ne glavom
..bilo ko god pokuca ili me povuce za rukav ili pruzi ruku pa kze da je gladan ja ga vrtatiti necu a da cu se sekirati sto neko ima danas troje ili petero ili sestero djece a sto nemaju sta da jedu sta ja tu mogu

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-24-2016 u 22:05.

06-24-2016 18:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nema sekiracije sve je dorbovoljeno, ko zeli moze pomoci ili ko zna nekoga kome treba pomoci ovdje je mjesto da se zna
ne zelim da neko daje pomoc kako bih drugi vidjeli ili komentarisali, ono da se cuje
pomagati treba to je sevap a pogotovo pomagati a ne traziti nista zauzvrat, halaliti
ako to ne mozemo nije nuzda...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-24-2016 20:06 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nisam ja protiv i ne zelim da bilo ko podrzi moj stav u vezi ovoga ,mene najvise od svega toga iritira nebriga drzave za tom kategorijom drustva ili sto drustvo i drzava ne otima od bogati ili onih koji ostvaruju extra profit bogateci se na crnom radnom trzistu a takvi gazda i kapitalista je veliki broj pa bi bilo novca i za lijecenje bolesnihi za gladne

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-24-2016 22:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko Superhik...otima siromasnim i daje bogatim

___________________________________________________________________
25.gif

06-24-2016 23:30 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com