Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Sva bijeda na » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kaze se "u banjaluci" - na srpshohrvatskom, hrvatskom, bosanskom, i srpskom, makedonskom, slovenackom, kineskom, mandarin, itd ....

*golemo su ovi iz rs nepismeni, bruka i sramota. vratili su se par vijekova unazad. dobra im evolucija. i darvin bi se okreno u grobu da vidi kako evolucija ide unazad.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-25-2016 19:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od tana:

      ne govore oni djaba: pricaj bre srpski da te ceo svet razume

      ko je kriv ovim englezima/amerikancima sto ne znaju srpski.
    Josh si na tim imbecilnim floskulama....daleko si evoluirao..... 01.gif


pa zar ova moja opaska nije skladna sa ovim gore sto smo vidjeli?
evo oni pricaju srpski da ih ceo svet razumije. cak se i engleski pise cirilicom.

a bjeru bola prowler kad ces vec jednom prevazici price o nebeskom narodu i amebama.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-25-2016 19:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

        citat od prowler2:

          citat od tana:

        ne govore oni djaba: pricaj bre srpski da te ceo svet razume

        ko je kriv ovim englezima/amerikancima sto ne znaju srpski.
      Josh si na tim imbecilnim floskulama....daleko si evoluirao..... 01.gif


    pa zar ova moja opaska nije skladna sa ovim gore sto smo vidjeli?
    evo oni pricaju srpski da ih ceo svet razumije. cak se i engleski pise cirilicom.

    a bjeru bola prowler kad ces vec jednom prevazici price o nebeskom narodu i amebama.
hahahha pa ti si stvarno obichna lazovchina. Samo navedi jedan bar jedan post gdje ja to kazem ili tvrdim. Odma se izvinjavam. Ako ne moizesh a imash moguchost , za mene si jedan obichni lazov.

10-27-2016 22:29 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ohhh zaboravih rechi. Ti si bolan jadan nebio obichni PROVOKATOR. Ne derem se , nego samo onako ....diagnosticiram 01.gif

10-27-2016 23:05 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gledajte ljudi kako je nepristojan ovaj covjek. ja sa njim fino a on meni - lazovcina i provokator.

c c c 21.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-28-2016 16:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    gledajte ljudi kako je nepristojan ovaj covjek. ja sa njim fino a on meni - lazovcina i provokator.

    c c c 21.gif
Tvoje pristojno je izgleda sprdanje I kofalan sarkazam. Slabo je to Tana. Tvoja pristojnost je ogavna. To znash I sam. Pristojnost koja udara na samo biche napadnutoga. Fuj. I dalje chekam odgovore....ti znash koje ali se pravish mutav. Mutavost je odlichije slabog karaktera. Ko to che nestati...Hummm lisac si .

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 10-30-2016 u 23:00.

10-30-2016 22:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izvinjavam se za gram greshke. Mislio sam da kazem ...kofol she to nestati. 01.gif Tana pravo zaboravlja neke stvari. Prije sam mislio da ih izostavlja prosto zbog toga shto ima vaznijih stvari u svom zivotu. Poshtujem. Ali kasnije sam shvatio da nema odgovora ili jednostavno sve svede na zajebanciju. Zajebancija je to shto ja volim. sa stilom , sa mostarskim prizvukom.... Na zalost to Tana nema ...ili je izgubio. Fuck. Previshe slova za objashnjnje tananog.

10-30-2016 23:07 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

opet ne kontas

ti i ja se ne slazemo u stvarima, i razgovaramo o tome. to je pozitivno da razgovaramo o tome. ne moramo se slagati, nidje ne pise.

ono sto nije pozitivno je sto ti mene nazivas imenima u procesu. nema to veze sa mostarskim liskalukom sekunde jedne. rijeci lazov, provokator se nikako ne mogu svrstati pod "mostarske liskaluke". totalno je nebitno ko je kome duzan odgovor, ko je u pravu itd ...

u redu je diskutovati i mozemo se mi NE slagati do besvjesti, sve dok se ne pocnemo vrijedjati.
kad pocne vrijedjanje i uspostavljanje dijagnoiza, ja naglo gubim zelju da komuniciram sa osobom.

u dvije rijeci: diskusija - DA, vrijedjanje - NE

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-31-2016 21:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izgleda skolstvo ni ranije nije bilo nista bolje, jel vas uciteljica ucila da se tako ophoditi
skorojevici, snobovi, elitnjaci sve je to nesto ublizu znacenjem ali ipak ima razlike

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-01-2016 09:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com