Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Rasizam i ksenofobija u multi kulti Sarajevu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..od kad se to ne uci Fatiha mrtvima moj sema

    ..od kuda te novotarije moj sema

    ..hiljade i hiljade puta sam cuo da se mrtvima uci fatiha


    ..estakvirullah ..estakirulla..estakvirulla ..evo moram reci tri puta
Cuj novotarija NE UCITI Fatihu mrtvima . I nIje estakfirullah . Znas li sta to znaci ? a Hodza kaze da treba uciti Fatihu mrtvima . Naravno hodza iso u Medresu u Konjicu ili Zavidovicima hahahahah 19.gif Evo hodza reko da mozes uzeti kamatu za kupovinu stana . haj trci uzmi 19.gif 13.gif I onda se pitamo sto nam je ovako bijedno stanje . Imas prijevod na bosanski Allahu hvala , imas prijevod knjiga svih poznatih islamskih alima na bosanski jezik , Allahu hvala , imas milion klipova na netu ali bosnji reko neki hodza da je dobro uciti Fatihu mrtvima gdje Allah kaze , da ponovim : uputi me na Pravi put . E Allahu dragi koliko si ti milostiv pa ne kaznjavas ovaj nas glupi bosnjacki narod vecom kaznom ( naravno ne sve) . a opet kud ce veca kazna od neznjana i glupsti

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

10-27-2017 23:27 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne prosipaj se sema ,nemoj mi bolan ti unositi novotarije u Islam ,ovakav islam koji upraznjaje Hodza iz Konjica i Zaavidocica se uprozanjaje vise od 500 godina na nasih prostorima a ti ako ti se ne svidja nemoj ga ni upraznjavati a nemoj ga ni nametati bilo kome ,eno ti kalifata pa sa njima tabiri takvo vjeovanje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-28-2017 00:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.n-um.com/ucenje-fatihe-umrlim/
kad neznalice pochnu solit pamet ko vjetar . Nas Poslanik s.a.w.s. je rekao da ce doci vrijeme kada ce neuki soliti pamet a uceni zasutjeti . Doduse hvala Bogu uceni jos nisu zasutjeli

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

11-25-2018 00:32 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
cakmalima cakmalima is a Male
proplivo




Poruka: 17

Moram pitat' Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... koji su uèeni? Oni koji tumaèe Kuran onako kako se tumaèio prije hiljadu i po godina, ili oni koji ga tumaèe na naèin prigodan vremenu i prostoru?

___________________________________________________________________
Cernica u srcu - Velež do groba!

12-27-2018 12:17 cakmalima is offline Pregledaj poruke od cakmalima Dodaj cakmalima u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

RE: Moram pitat' Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cakmalima:

    ... koji su uèeni? Oni koji tumaèe Kuran onako kako se tumaèio prije hiljadu i po godina, ili oni koji ga tumaèe na naèin prigodan vremenu i prostoru?
Jos jedan ekspert za Islam a prosao kraj dzamije dva put . Ta nije Islam propala zlocinacka ideologija komunizam da ga svak tumaci kako hoce. Sta mislis zasto je Islam opstao . Bilo je i drugih ideologija i pokusaja i sve su propale . pa pogledaj sta su uradili od krscanstva danas a poceli su da ga prolagodjavaju vec 100 godina poslije preseljenja Isa a.s. tj kad ga je Allah uzdigao sebi

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

12-30-2018 00:18 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija
pokretac teme Thread Started by makso

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sema bolan

Evo ovo ti je za uokvirit
ISLAM IDEOLOGIJA.
Care, islam je vjera.

Vjera nije ideologija.

Isa A.S. je bio prvi hipik na ovom i nigdje veze sa crkvom i kršæanstvom.

Islam ke jedina vjera, koja prosvjeæuje. Nedavno èitaj da je u jednoj suri Gabrijel dao knjigu Muhamedu A.S. i rekao mu
"Èitaj!"

Upakkoliko god imali dodirnih taèaka, vjera nije ideologija

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

12-30-2018 12:24 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
cakmalima cakmalima is a Male
proplivo




Poruka: 17

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Makso, odlièan, pet (5) i to do kraja godine!

___________________________________________________________________
Cernica u srcu - Velež do groba!

01-03-2019 15:36 cakmalima is offline Pregledaj poruke od cakmalima Dodaj cakmalima u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Makso....prochitaj literaturno djelo Rah. Izetbegovicha. Kaze da je Islam ne samo vjera nego i ideologija i zakon koji bi svi trebali slijediti i poshtovati. Zato u ovom sluchaju podrzavam Semu. Chovjek ne laze ni sekundu.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 01-05-2019 u 00:11.

01-05-2019 00:10 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Sema bolan

    Evo ovo ti je za uokvirit
    ISLAM IDEOLOGIJA.
    Care, islam je vjera.

    Vjera nije ideologija.

    Isa A.S. je bio prvi hipik na ovom i nigdje veze sa crkvom i kršæanstvom.

    Islam ke jedina vjera, koja prosvjeæuje. Nedavno èitaj da je u jednoj suri Gabrijel dao knjigu Muhamedu A.S. i rekao mu
    "Èitaj!"

    Upakkoliko god imali dodirnih taèaka, vjera nije ideologija
Procitaj ponovo , nisam rekao da je islam ideologija 19.gifod kad to ti posta musliman? I odmah meni poce solit pamet hahahaha

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

01-07-2019 01:50 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija
pokretac teme Thread Started by makso

RE: Moram pitat' Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Procitaj ponovo , nisam rekao da je islam ideologija 19.gifod kad to ti posta musliman? I odmah meni poce solit pamet hahahaha


Nisi????

Onda te ja krivo shvatio

Evo tvog posta gdje direktno poredjujes islam i ostale ideologije


P.S.
Nikad nisam rekao da sam postao, niti da sam bio musliman. Moju privatnost ne moram da ispoljavam na internetu.
U svakom slucaju nisam musliman u smislu u kojem bi ti volio


      citat od semirizsvemira:

    Jos jedan ekspert za Islam a prosao kraj dzamije dva put . Ta nije Islam propala zlocinacka ideologija komunizam da ga svak tumaci kako hoce. Sta mislis zasto je Islam opstao . Bilo je i drugih ideologija i pokusaja i sve su propale . pa pogledaj sta su uradili od krscanstva danas a poceli su da ga prolagodjavaju vec 100 godina poslije preseljenja Isa a.s. tj kad ga je Allah uzdigao sebi

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-07-2019 11:00 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija
pokretac teme Thread Started by makso

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Makso....prochitaj literaturno djelo Rah. Izetbegovicha. Kaze da je Islam ne samo vjera nego i ideologija i zakon koji bi svi trebali slijediti i poshtovati. Zato u ovom sluchaju podrzavam Semu. Chovjek ne laze ni sekundu.


Do mene.
Pardonifikacija 16.gif

nijesam ti ga ja toliko nacitan ovakvim temama. MOj previd. Iskreno se ispricavam ako sam nekoga uvrijedio.

NIsam citao djela rahm. Alije, naseg prvog predsjednika Republike.
Drzim ga kao dobrog covjeka, dobrog vjernika i loseg politicara.
Zamjerim mu da mi je ruku pruzio i rekao da se ne brinemo (malo prije 9 maja....)

I to je mozda do mene, kockoglav ja pa eto ti
21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-07-2019 11:04 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I kockoglavi nekada dodju pameti. 02.gif Zajebajem se naravno ali malo prochuri u tu alijinu knjigu. Poslje se pravdao da su to bili mladalachki pogledi na drushtvo. Nije ga dzabe titina milicija strpala u tvorza. naravno...Sada che biti odgovora.... nije Titto nego Dragan ,Miloshi i ostala srpska bratija. . Shta chesh. Takav smo narod. 01.gif

01-07-2019 22:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com