Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Performans o prijedorskim logorima na Ba » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Otvori ti tu temu, pošto su ti stalno "muslimani" na tapetu, i stalno o njima prièaš u negativnom kontekstu,
    kao i o bošnjacima.

    Dokaži suprotno i otvori ti temu o èetnicima u BiH i van BiH.
Nisu na tapetu nego teme su malo konstruisane na takav nachin. Negativno govorim o drushtvenim pojavama ( kada to osjetim ) nikada o muslimanima kao narodu. Ali to je jednadzba koju tvoj mozak nemoze svariti. Obrati se Tani. On je u stvarnosti matematichar. Mozda te uputi na nekakvu jednadzbu koja objasni tvoj trenutachni mozdani sustav.

08-10-2017 22:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Treba li ponovo da ti navodim citate tvojih vlastitih postova o lijeganju pod tenkove 1992. ,
Handžarima, na temama koje nemaju veze s tim, na šta su ti drugi na forumu skrenuli pažnju,

i još brojne druge tvoje postove, ili misliš i dalje nastaviti negirati i uvijati se i nalaziti izgovore ?

ja tvrdim da su ti muslimani na tapetu, bošnjaci, i da uopšte i nikako u istoj proporciji ne govoriš
o nekom drugom narodu u BiH u tvojim postovima na forumu.

Svako može proæi kroz sve tvoje postove na forumu, i jasno to konstatovati .

Želiš da otvoreno negiraš istoriku tvojih vlastitih postova na forumu ?

Meni je to dobar apsurd, ako to želiš reæi.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-10-2017 22:16 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

      Otvori ti tu temu, pošto su ti stalno "muslimani" na tapetu, i stalno o njima prièaš u negativnom kontekstu,
      kao i o bošnjacima.

      Dokaži suprotno i otvori ti temu o èetnicima u BiH i van BiH.


    Nisu na tapetu nego teme su malo konstruisane na takav nachin.




Aha... vidi vidi... ko ih to konstruiše na takav naèin i stalno navodi na tu prièu,
kojom se ti služiš non-stop ? Ko to navodi prièu na svakoj temi, pa piše kako je Alija taj koji je kriv
jer nije potpisao Kutiljerov plan (a ne spominje šta je bio sadržaj i šta su bile klauzule Kutiljerovog plana), to je samo jedan primjer, ko to navodi prièu stalno na tu stranu o jednima te istima ?

Teme kosntruisane na takav naèin ? Ma hajde molim te ?
Na koji to naèin ?



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-10-2017 u 23:17.

08-10-2017 22:17 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Treba li ponovo da ti navodim citate tvojih vlastitih postova o lijeganju pod tenkove 1992. ,
    Handžarima, na temama koje nemaju veze s tim, na šta su ti drugi na forumu skrenuli pažnju,

    i još brojne druge tvoje postove, ili misliš i dalje nastaviti negirati i uvijati se i nalaziti izgovore ?

    ja tvrdim da su ti muslimani na tapetu, bošnjaci, i da uopšte i nikako u istoj proporciji ne govoriš
    o nekom drugom narodu u BiH u tvojim postovima na forumu.

    Svako može proæi kroz sve tvoje postove na forumu, i jasno to konstatovati .

    Želiš da otvoreno negiraš istoriku tvojih vlastitih postova na forumu ?

    Meni je to dobar apsurd, ako to želiš reæi.
Navedi pune citate I shta se tu raspravljalo.....svi uchesnici. Znajuchi tvoj lik.....nema teorije. Ti si bola GMAZ . Kako ti to nije ushlo u tintaru?

08-10-2017 22:36 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve teme postoje na forumu i mnogi su ih èitali....

nije moja dužnost da ja obrazlažem tvoje tvrdnje da su stvari suprotne od tog šta ja tvrdim i navodim,
ja sam naveo brojne citate od tebe, navodio sam i o kojim temama se radi, ti tvrdiš da je to
izvaðeno iz konteksta, ja tvrdim (osnovano) suprotno, da upravo i taj kontekst, na svakoj temi,
govori jasno u prilog onog šta ja kažem.

ako si postavljen pred neèije tvdnje, izvoli pa prvi ti sve to postavi i obrazloži detaljno tvoja
stanovišta, na svako toj temi. ja sam svako svoje obrazložio, a drugi su reagovali i reaguju na takva
tvoja javljanja na isti naèin kao i ja. Izbaciš tvrdnju o muslimanima-bošnjacima u HOS-u, o njihovom
broju, kad te neko pita za konkretne brojeve, ne odgovoriš ništa, i tako nisi milion puta
odgovorio na vrlo konkretna pitanja o podlogama za tvoje tvrdnje, nego izbjegavaš i skreæeš sa teme
svaki put, i sa tanom, i sa mnom, i sa vjetrom, i sa steækom, i
sa èovjekom koji se javio sa jednim jedinim postom na forumu, i obratio tebi muajim, i pitao te
kako ti se više da, i usput ti još spomenuo i ko si. Tu si isto ostao bez odgovora.

Ti slobodno pokušaj punim navodima i obrazloženjima dokazati da to nije tako kako sam ja naveo,
a tvoje paušalne tvdnje, vrijeðanja, i psovke, te fore nisu prolazile ni u predškolskom uzrastu.

Gdje se sad ti nalaziš što se toga tièe se vidi i na ovoj temi.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-10-2017 u 23:10.

08-10-2017 23:00 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    haahahaa ono za mezim ......hahahaha idiote ..........idiot nikad ne postavi cjelokupnu razmjenu postova ....hahahhha samo izvuche onaj red rechenice koji mu odgovara. Bola nebio pa I ovi chitaoci foruma su te prozreli. DZaba ti gebelovski pristup. A sad idi u 3 PM. Samo sa smjeshkom I 33.gif


prowler vec sam te prije opomeno zbog psovanja familije.
ovo ti je zadnja opomena prije hladjenja.

administrator

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-10-2017 23:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Provleru opet te stari natego za drugi zuti

..kako se zove ova poza ,dobro te stari zigu 13.gif 13.gif

..reko sam ti ja da ces ti fasovat hladjenje koka

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-11-2017 00:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ,,ne mjesaj kruske i jabuke ,niko nije rekao da su ubijani ljudi na Bljburgu samo zato sto su Hrvati tako da tvoje poredjenjem sa Alijom i Sarajevom nema nikakve veze ,na blajburgu su pobijene Ustase i oni sto su saradjivali sa njima ..ne kazem da u tom metezu nije poginulo i neduzni civila djece ili zene ..na blajburgu je bila ratna akcija u cilju oslobadjanja drzave od Fasista ..ja tvtdim da su se i u ovome ratu cetnici ubijali cim bi bili zarobljeni u nekoj akciji a vishe su koristili za razmjenu za nase ljude koji su bili u logorima ,bjalburg porediti sa Srebrenicom je ne spojivo i ako to radis ili zelis reci onda ti negiras da su na Bljburgu izginule Ustase a u srebrenici su pobijeni iskljucivo civili i pocinjen je genocid za razliku od Blajburga na kojem se nije desio genocid naroda vec su pobijene Ustase i zlikovci ..velika je to razlika moj sema ..ti da bi opravdo pogibiju Ustasa vezes ih za Srebrenicu ...sta te vuce na to meni to nije jasno ,vjerovatno iz istog razloga kao sto pjenis za Ustasu Busuladzica pa mi sad malo izgleda jasnije zasto njega i ove na Blajburgu zelis opravdati ..
ova mu je legendarna . Chuj na Blejburgu bila ratna akcija protiv ustasha hahahahaha. saveznicke trupe nisu htjele da ih hrane pa ih predali parrizanima u kojima je bio ogroman broj bivsih cetnika

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

03-28-2018 20:19 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da. Bila akcija da se Ustashe , Chetnici i ostale vucibatine prorjede. Da im ne padne na pamet ,da to shto su uradili ponove. Neshto nejasno?

03-31-2018 20:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com