Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Malo u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Malo uživo atmosfere sa Bunice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Video:

    https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FMostarskiCrnjaciOfficial%2Fvideos%2F1410719095671620%2F&show_text=0&width=560




10.gif

___________________________________________________________________

    07-09-2017 13:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a sto nostalgija uder u glavu, nekada smo imali vikendicu malo gore uzvodno i cijelo bih ljeto bilo ovdje i uzivali u ovoj ljepoti
    sada kad sam dole nijednom ne odem na kupanje nekako me uvjek prodje

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    07-09-2017 15:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja sam proslo ljeto otisho na bunicu i zareko se da necu vise nikad ..kao prvo bilo je tone smeca ispod svakog drveta da gtovo nisi imo gdje sjesti staviti lezaljku ili neku prostirku ..kao drugo stakla je bilo da je gotovo nemoguce hodati bez dobri patika jer grlici od boca samo i ostalo staklo samo viri iz trave a da ne govorimo o staklu koje se nalazi u vodi u bazenu za kupanje ..jedno veliko nista bio dva sata i pokupio se i sa gadjenjem se vratio kuci i rekao sebi nikad vise dok neko ono sve ne sredi i napravi neki sportsko rekreacioni centar koji ce licit na neko izletiste kao sto je barem nekad bilo ..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    07-09-2017 22:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com