Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez stadion RODJENI » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

FK Velez stadion RODJENI Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sg7MskMwt1c&feature=share

    https://www.facebook.com/pasic.p.eldin/posts/10212628757427532

Akcija pomoci obnove stadiona se nastavlja i nakon ove veceri. FK Velez je gostovao na Norwey cup-u i tada su iz uprave ostavili dio karata kod mene. Svima koji su u norveskoj i nisu u mogucnosti da kupe online imaju priliku da karte kupe kod mene. Ja se obavezujem da cu novac prebaciti u klub i oficijelno da se obavijesti ime donatora. Sve je transparentno i pozivam vas da se ativno ukljucimo u ovaj projekat koji znaci vise od samog stadiona. Da pokazemo nase jedinstvo i odlucnost da gradimo bolju BiH.
Paypal konto:
    eldpa@online.no

Obavezno naznaciti od koga je i za "stadion rodjeni"
Hvala unaprijed:
Pasic Pasha Eldin

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-15-2017 12:28 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala hara za uplatu bit ce postavljeno na oficijelnoj stranici veleza

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-15-2017 19:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com