Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » ČESTITKE » Sretan dan drzavnosti BiH » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Sretan dan drzavnosti BiH Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svim gradjanima BiH cestitam dan drzavnosti BiH jedne nam i jedine domovine . Zelim samo reci da je jadan onaj ko se rodio u Bih a ne smatra je svojoj domovinom

    2rPVrDsgA-o

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

11-25-2017 17:10 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala na èestitkama 10.gif

Dodao bih da lijepo je vidjeti da se i oni koji su okrenuli leða svojoj domovini napustvši je, sjete njenog roðendana.

___________________________________________________________________

    11-25-2017 17:46 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2847
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Magistar:

      Hvala na èestitkama 10.gif

      Dodao bih da lijepo je vidjeti da se i oni koji su okrenuli leða svojoj domovini napustvši je, sjete njenog roðendana.


    Hvala Semi, sto se sjetio!!!

    Hvala i Magistru na prvom dijelu odgovora!!!


    Ovaj drugi dio mi nije bas najjasniji. Nadam se da nije bilo zlih namjera.
    Milioni ljudi su silom napustili svoje domove. Ovo ukratko i ublago.

    10.gif 10.gif

    Sretno BiH!! 33.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    11-25-2017 19:15 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa koliko se da vidjeti po opæenitoj Semirovoj prièi, stièe se dojam da on nije silom napustio svoj dom.

    Jedino ako pod silom podrazumijevamo i dobrovoljni odlazak iz ove razvaljotine u zapadne zemlje iz praktiènih ekonomskih razloga kao što su zapošljavanje i opæeniti bolji životni standard sebi i svom potomstvu.

    ___________________________________________________________________

      11-25-2017 20:40 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860
      pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Magistar:

        Hvala na èestitkama 10.gif

        Dodao bih da lijepo je vidjeti da se i oni koji su okrenuli leða svojoj domovini napustvši je, sjete njenog roðendana.
      Pa otisao sam kad su se bivse komunjare i komunisticki drzavni aparat uvalili u novu drzavu . Imao sam tu cast sresti Rahm Predsjednika i najveceg sina BiH , Aliju Izetbegovica , posto je jedan od njegovih tjelohranitelja bio covjek kojeg veoma dobro poznajem. Otisao jesam ali sam i te kako prisutan dole zbog posla , Bogu hvala . I drzava za koju sam se borio je hvala Bogu i dalje u UN i postuju nas gdje god stignem . Cak i u Africi i Aziji . najinteresantnije je da me pitaju , prvo nakon sto se upoznamo , Jesu li Srbi toliki neljudi . Halo. Cak i tamo se zna za njihova djela . Uvijek objasnim koretno a ako bas imam vremena i slusaoc hoce da cuje obbjasnim kratku historiju BiH u nekih 3-5 minuta a inace sam studirao historiju i volim je kao i fiziku

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      11-25-2017 23:59 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      Magistar Magistar is a Male
      moforaja




      Poruka: 2667

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kao što i rekoh - ekonomska emigracija: hvali Bosnu, drž se zapada, i usput im dijeli besplatno savjete.
      Ovo stalo ne bih komentirao. 01.gif

      ___________________________________________________________________

        11-26-2017 00:31 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vrle cestitke vriju ko gljive poslije kise
        Veliki hor sa Partizanovog stadiona gromoglasno oda pocast dzeneralu Mladicu
        Osrednji hor sa stadiona BB poruci hebes Bosnu,stujem moju dezelu Hrvatsku
        Mostarska dijaspora se davno podijelila na prognanu,humano preseljenu i pobjegulje jal zbog
        ovih,jal zbog onih razloga
        Samo je Sema ideoloski napredovao,covjek prihvatio 25 novembar za praznik Bosne ponosne,Datum
        koji mladi partizani utemeljise 10.gif

        11-26-2017 15:05 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sretan dan drzavnosti

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        11-27-2017 17:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9495
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sretno BiH

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        11-27-2017 18:22 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com