Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Corona u Mostaru » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Corona u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve je blokirano, zatvoreno i policijski je sat. Svi oni preko 65 godina imaju zabranu izlaska jer su " kriticna grupa". Sve je na nogama. Jako puno ima starijih od 65 godina koji su sami i nemaju nikoga. NK donatori Mostar su pokrenuli akciju obilaska tih starijih ljudi i pomoc koja im treba. Dobijace besplatno hranu koliko skupimo donacija .
Ovim putem bi vas molio da , ako imate i ako zelite, posaljete neku donaciju da odnesemo hranu jadnim ljudima. Hvala unaprijed.

Paypal :

    NKM-BiH@hotmail.com


vas Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-25-2020 10:15 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Policijski sahat 12.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-25-2020 21:45 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Druze jesi li to u MO rado bih pomogao ali nista prije 10-og aprila, nadam se da ce raja reagovati...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-26-2020 08:33 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Mostaru sam i planiramo obilazak starijih ljudi preko 65 godina a njima je zabranjen izlazak. Zato bih molio da nam pomognete koliko mozete, ako hocete. Jako puno ima starijih osoba koje same zive.Svu hranu dijelimo besplatno. Drugi uzimaju novac i kupe. I to je neka pomoc, ne kazem....Hvala unaprijed.

Paypal :

    NKM-BiH@hotmail.com

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-26-2020 10:38 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidjet cu kakvo je stanje na kontu...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-26-2020 21:44 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

drago mi je vidjeti da se mostarci pridrzavaju pravila.

pare poslate

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

03-27-2020 16:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stigla donacija od Tanovica...Hvala Tana.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-27-2020 19:02 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Donacija "Hara iz Mostara" stigla. Hvala drug.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-27-2020 21:13 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Tesko stanje u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stanje je sve teze u Mostaru. Grad nema oboljelih ali svi nam dolaze sa strane i ako virus uhvati Mostar, ni kuga nece biti ravna. Molim sve da nam pomognu u ovim teskim vremenima za Mostar i posalju neku malu donaciju. Najugrozeniji dio gradjana su stariji od 65 godina i imaju zabranu izlaska. Dio ekipa koji rade na pomoci, dolaze i kupuju hranu za pare i besplatno dostavljaju.
Veliki dio nema dovoljno para i nalazi se u teskoj situaciji. NK donatori Mostar ne naplacuje kupovinu hrane ( daje je besplatno) i volonteri donose na kucna vrata po spisku koji dobiju. Da bi se ta hrana kupila, potrebne su donacije. Hvala unaprijed.

Paypal :

    NKM-BiH@hotmail.com
(pokazace se HSF)


Vas Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 03-27-2020 u 21:18.

03-27-2020 21:16 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

virus Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Tani i Hari. Ocekivao sam malo vise donacija ali i ovo je od onih stalnih. Sta bi bilo da naplacjemo gorivo i nasu uslugu... Skuplja se sa druge strane pa nekako duramo. Hvala vam.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

04-03-2020 09:34 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6258
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina malo je raje na forumu, bolje bi bilo da objavis negdje na FB ili Instagramu

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

04-03-2020 14:07 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da, na fb ce biti veci odziv

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-03-2020 18:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

donacije Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Objavljeno je na FB, na internetu i na jos par mjesta. Jednostavno su oni koji su otisli iz Mostara umorni od pomaganja Mostaru. Bice koliko ce biti. Mi nastavljamo borbu za nas Mostar. Hvala vama dvojici na donacijama. Priklju?io se i Pasha. Hvala vam momci.
Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-04-2020 u 19:22.

04-04-2020 14:38 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Doktor Doktor is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 382
Location: Nijagarini Vodopadi Kanada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj Ricina trebas traziti lovu od onih KRIMINALACA koji su otjerao narod u Dijasporu. Znas I sam da su puni ko Brod.

04-05-2020 06:06 Doktor is offline Homepage of Doktor Pregledaj poruke od Doktor Dodaj Doktor u listu prijatelja
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Doktor:

    Moj Ricina trebas traziti lovu od onih KRIMINALACA koji su otjerao narod u Dijasporu. Znas I sam da su puni ko Brod.


Hahaha cuj da trazi lovu od kriminalaca 04.gif 04.gif Haj ti moj Doktore,zaredaj polako od jednog do drugog pa ishci. Ne vjerujem da ce Ricina imati nesto protiv toga.. 02.gif bomba.gif

___________________________________________________________________
25.gif

04-09-2020 10:50 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Rashtika:

        citat od Doktor:

      Moj Ricina trebas traziti lovu od onih KRIMINALACA koji su otjerao narod u Dijasporu. Znas I sam da su puni ko Brod.


    Hahaha cuj da trazi lovu od kriminalaca 04.gif 04.gif Haj ti moj Doktore,zaredaj polako od jednog do drugog pa ishci. Ne vjerujem da ce Ricina imati nesto protiv toga.. 02.gif bomba.gif


I sretan ti rodjendan Doktore,ziv i zdrav bio 10.gif

___________________________________________________________________
25.gif

04-09-2020 11:29 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
Doktor Doktor is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 382
Location: Nijagarini Vodopadi Kanada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Velika hvala za Rodendansku cestitku
Veliki pozdrav sa Nijagarinih Vodopada

04-09-2020 20:47 Doktor is offline Homepage of Doktor Pregledaj poruke od Doktor Dodaj Doktor u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com