Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Mercedes SLR McLaren » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi ovi hahara sto hakaju ! 35.gif 04.gif

Djesi Ganda rauberu stari 19.gif 35.gif

more li se ista kroz prozor u tebe 35.gif

Gogi bola zar i ti 04.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      04-11-2006 16:36 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Gogi81 Gogi81 is a Male
      brato


      Poruka: 522
      Location: Atlanta

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Cega Prinac lakat kroz prozo 13.gif 13.gif

      Probo sam na motoru neki dan da izbacim lakat al umal ne poleti 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      jope ti
      -----------------------------------------------------------------------------
      Gogi81:

      The penis mightier than the sword.
      ---------------------------------------------------------------------------
      kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

      04-11-2006 17:20 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
      Nedim Nedim is a Male
      guster




      Poruka: 62
      Location: Atlanta,Ga

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Gogi81:

        Cega Prinac lakat kroz prozo 13.gif 13.gif

        Probo sam na motoru neki dan da izbacim lakat al umal ne poleti 13.gif 13.gif


      a suti svega ti.....dva dana prije CN sjedimo u hanu kad gogi na vrata sa posla na motoru skida biker jacket ispod kravata i odjelo...haj dobro kad ono crne cipe i bijele carape....a dobro je sto nemas prozor da izbacis lakat.. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      04-15-2006 06:15 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tache Gogi 35.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          05-03-2006 20:22 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odkako OMer predje u Mercedes odma promjene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Redizajniran Mercedes CLS
          Nakon èetiri godine Mercedesov coupe s èetvora vrata dobiva facelifting, ali i nove motore. Kako je originalna linija CLS-a iznimno pogoðena, novi redizajnirani model predstavlja se tek s minimalnim preinakama.

          Na prednjoj masci sada su samo dvije kromirane popreène letvice, za razliku od èetiri manje na originalnom modelu. Prednji kraj donosi i novo oblikovane usisnike zraka, jednako kao i nove retrovizore s LED diodama pokazivaèa smjera. Straga su nova svjetla, takoðer s LED diodama te novi dizajn ispušnih cijevi.

          Naravno, nova generacija donosi i izbor novih naplataka. U unutrašnjosti su, takoðer, minimalne promjene. Nov je upravljaè s tri kraka, instrumenti sada imaju bijelu podlogu, a tu je i nova generacija telematik sustava. Promjene glede agregata su ipak opsežnije. Kao novi bazni motor Mercedes sada nudi model CLS 280 s trolitrenim V6 snage 231 KS i 300 Nm (0-100=7.7s, 245 km/h).

          Ostali motori nisu mijenjani, dok top model CLS 63 AMG sada ima i tiptronic mjenjaè koji sam dodaje meðugas prilikom mijenjanja u nižu brzinu.

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              01-21-2008 22:27 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Baltazar Baltazar is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1255

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Mora ispast dobar auto kad su pokrali skoro sve od Ferarria,ali bukvalno ukrali sve i napravili Mclaren 21.gifSlicnu stvar su probali sa Landroverom dok su imali ugovor na 2 god,pa kad su ih Englezi skontali sta hoce, napusili ih samo tako 05.gif Malo poslje toga izasao BMW X5,misleci da su zajebali Engleze i da ce X5 biti bolji od Landrovera sport 05.gif Hoce ,al u kurcu 13.gif 13.gif Prvi modeli X5 nisu vrijedili tih para u to vrijeme 65hiljada$ 04.gifdosta stvari se kvarilo, pocev od transmisije pa na dalje 30.gif ne kazem da svabe nemaju dobrih auta,ali u zadnje vrijeme skoro sve pokradose od drugih 05.gif
              PS.mozd im Omaha poboljsa dizain 10.gif

              ___________________________________________________________________
              Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

              01-21-2008 23:22 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
              Gogi81 Gogi81 is a Male
              brato


              Poruka: 522
              Location: Atlanta

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Nedim:

                    citat od Gogi81:

                  Cega Prinac lakat kroz prozo 13.gif 13.gif

                  Probo sam na motoru neki dan da izbacim lakat al umal ne poleti 13.gif 13.gif


                a suti svega ti.....dva dana prije CN sjedimo u hanu kad gogi na vrata sa posla na motoru skida biker jacket ispod kravata i odjelo...haj dobro kad ono crne cipe i bijele carape....a dobro je sto nemas prozor da izbacis lakat.. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


              aa ovo nisam upratio 12.gif

              a suti medo...da ti nije telefon upao u wc solju 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              jope ti
              -----------------------------------------------------------------------------
              Gogi81:

              The penis mightier than the sword.
              ---------------------------------------------------------------------------
              kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Gogi81 dana 01-21-2008 u 23:27.

              01-21-2008 23:27 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello
              pokretac teme Thread Started by Ferrari

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nije slr ali je dobar pravo 02.gif


              Mercedes-Benz F-Cell Roadster Concept (2009)



                http://www.netcarshow.com/mercedes-benz/2009-f-cell_roadster_concept/

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              03-25-2009 22:41 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello
              pokretac teme Thread Started by Ferrari

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              kad sam vec kod mercedesa moram ovo postaviti
              ta ne dolazi nova e klassa svake godine 01.gif


                http://www.autobild.de/artikel/erste-fotos-mercedes-e-klasse_764612.html

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              03-25-2009 22:44 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello
              pokretac teme Thread Started by Ferrari

              Mercedes SLR Stirling Moss Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Trenutno jedno od najekskluzivnijih Auta na Svijetu




                Mercedes ce napraviti samo 75 'komada' , kostace oko
                900.000 € , a moci ce ga kupiti samo oni koji u garazi vec imaju
                jednog SLR-a ! interni Mercedesov Code


                  Malo o njemu ima 650 KS , i 850 NM , nema Krov, niti Vjetrobransko staklo .
                  Nema Radio niti Antenu , ali zato ima Klimu 13.gif
                  Karoserija je od Karbonskih vlakana , Motor V8 Kompresor ,
                  ubrzanje 0 - 100 , za otprilike 3,5 Sek.
                  Maks. brzina 350 KMH
                  Tezina 1500 Kilograma
                  Svaki od njih ima Srebrenu Plaketu sa Moss-ovim potpisom
                  i nazalost , vec su svi rasprodani 35.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                  01-12-2010 00:37 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                  mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2481
                  Location: milano

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  danas me natjerase na poslu da idem sa nakvim GL Mercedesom reko im fino da hocu ovaj drugi al nista 21.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

                  01-12-2010 00:43 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
                  Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com