Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » dotaklo se dno zivota » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Aranzirani brakovi
Ili ste za onu ko ceka daj doceka ?? 14 77.78%
Da li biste pristali da vam neko drugi nadje covjeka/zenu vaseg zivota 2 11.11%
Koliko dugo ste jos spremni cekati svoga princa/princezu 2 11.11%
Dali se mislite udati/ozeniti sa prvim koji naleti a da iole na nesto lici i zaboraviti na princa/zu 0 0.00%
Total: 18 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ti Sjeta znas sve , nije da ne znas koji zanr da
odaberes 02.gif

03-05-2003 00:00
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hamzic:

    haj mi reci sta se radi ponedeljkom na -12

    a vec tri partije play stationa sam prije toga odigrao i sva tri puta me mali namlatio

    ponedeljak - tanak sa sportom

    na tri kanala Rangersi - Islanders, a Hamburg - Herta 5 x ponavljaju (ko da je hecim direktor Fox-a)

    a ne mozes vise ni na forumu ...

    i slazem se sa vama da je ovo ZLO

    samo me intresuje dokle ce ici

    hoce li sutra naci neku budalu koja ce se ubiti pred TV kamerama




NIsta prijatelju , pocni memoare pisat 24.gif
Ja ako nemam sta radit uzmem paciklo pa obrnem jedan krug ili zovem raju da se skupimo da bacimo jednu lopte..KO je vidio hajra od tih americki emisija samo mozes zaglupit
DE reci sta ima o te fotbalske ekipe hoce li se shutat ljetos na Partizanovu ili.........???

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Gianni dana 03-05-2003 u 21:59.

03-05-2003 21:55 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
HDZ
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pocinjemo 17. marta

u new jersejy

i od veceras pocinjemo sa pripremama

veceras idem voziti paciklo u gymu


znas ono slusalice na usi i tv (obavezno CNN) isored teme a ti vrtis li vrtis i nigdje s mjesta ne mices 23.gif

03-05-2003 22:36
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od HDZ:

    pocinjemo 17. marta

    u new jersejy

    i od veceras pocinjemo sa pripremama

    veceras idem voziti paciklo u gymu


    znas ono slusalice na usi i tv (obavezno CNN) isored teme a ti vrtis li vrtis i nigdje s mjesta ne mices 23.gif


Haj mashala, neureklo se 07.gif

Jel ovo Hamzic ima dva nicka: HAMZIC i HDZ ... ili ja nisam nesto dobro skonto

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

03-06-2003 19:03 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To su dva od mnogih. Cini mi se da je on i ona Lutka 05.gif

___________________________________________________________________

    03-06-2003 19:04 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    hamzic
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a mozda sam i sjeta

    you never know

    welcome u drazesni cyber svijet

    03-06-2003 19:08
    Sjeta Sjeta is a Female
    seka




    Poruka: 528

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    he, he, he,



    buuuaaaaaa

    ___________________________________________________________________

      03-06-2003 19:08 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2957
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A , hebote s kim se ja druzim qq
      Haj ti babusha u krpe.

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          03-06-2003 19:22 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11452
          Location: Mostar

          RE: dotaklo se dno zivota Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od hamzic:

            sinoc se pocelo prikazivati i to cudo

            nakon trece minute bilo mi je muka to i gledati
            ocajni (ne izgledom) momci i djevojke pristaju da im amerika nadje zene odnosno muzeve

            poredali se na bini i prvo familija i prijatelji ih ko nesto propituju i prave selekciju da bi na kraju America odlucila ko je bolji par. naravno niko nikoga ne zna, nema randesanja, nema ljubavi, direktno se ide u brak. i vjencanje ce se obaviti pred TV kamerama i onda ce se gledati koliko je Amerika pogrijesila kada je spojila dboje ljudi ili koliko su bili u pravu.

            za moje pojmove to je dno dna. nigdje ljubavi, nigdje postovanja, nigdje veze.

            i naravno u jutarnoj voznji (koju sam zapoceo sa pjesmom "Sto zima a ni jedno ljeto ...") krenu razgovor o tom reality TV show. koliko amerikancima znaci brak i sta je za njih institucija braka. moja kcerka
            (naravno na engleskom jer joj to bolje ide kada se treba raspravljati sa mnom) na sve moje osude prema dekadenciji ovog drustva, odgovorila je da i u mom drustvu jos uvijek postoje "ugovoreni brakovi" i da to nista nije bolje.
            ne braneci te obicaje ja joj odgovorih da ako nista ti momci i djevojke se zene i udaju mimo njihove volje(ko to sada nesto dobro) dok ovi amerikanci to rade na dobrovoljnoj bazi. da li su oni toliko nemocni da ne mogu naci svoga partnera i dali je njihova situacija toliko teska da se odlucuju da svoju sudbinu prepuste americkoj publici u ruke - ili je to sve samo showbusiness.

            dvoje od onih kojima se trazi muz odnosno zena su iz NYC i to je trazilo dodatne komentare. moja kcerka (19 godina) misli da je tesko naci nekoga u nyc, dok moja zena misli da je sve to samo igra. kcerka je (opet na engleskom) upitala mame "sta ona zna o tome, dali je ona ikada imala randes u NYC"
            ja sam se odmah u uho pretvorio ali ne bi odgovora.

            sada da vidim sta vi mislite i o ugovorenim brakovima, a i o mogucnosti da ti TV auditorij pronadje bracnog druga???
            i gdje ide ovo drustvo? gdje su granice "normalnog ponasanja" i "normalnih odnosa"???



          da malo obnovimo ovu temu...sta vi velite na ugovorene brakove? 07.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          05-16-2010 00:24 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          Omar Omar is a Male
          moforaja




          Poruka: 1896
          Location: Mostar u srcu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Djemila kakvi su ugovoreni brakovi,na daljinski, 21.gif
          ma cista glupost,treba dosta soli s nekim pojesti da bi uletio u zivot,
          i na kraju se desi svasta,od omalozavanja,ubistava,koristoljublja,blablabla.....Glupost... 21.gif

          05-16-2010 00:29 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11452
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nikakvi moj Omare, zato i jest ovakav hashar s narodom.".od nameta nema selameta"...ali eto cisto radi koristoljublja u ovom slucaju...

          Ja starinska pa vjerujem srcu.

          PS.Tema je stara, haj rekoh, clanovi koji nisu citali, valja se malo zabaviti

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          05-16-2010 00:34 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          Omar Omar is a Male
          moforaja




          Poruka: 1896
          Location: Mostar u srcu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma samo nek radnja radi.... 10.gif

          05-16-2010 00:37 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com