Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » IQ test » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zlatan zlatan is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 498
Location: svedska

Big Grin IQ test Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cao narode, sinoc sam nesto bio ceprkao po internetu pa naletim na stranicu "Mensa-e".
Za one koji nisu culi za Mensu, to je internacionalno udruzenje ljudi sa visokom ineligencijom. Imaju svoja odjeljenja u veceni europskih zemalja kao i u americi i drugim drzavama svjeta. Na svedskoj stranici ima IQ test (test inteligencije), ali oni upucuju na dansku staranicu koja ima puno detaljniji i bolji test.

Ja sam ga uradio, i ostao bez rijeci..... 28.gif

Prema rezultatima testa nalazim se na njihovom nivou...pravi shok 30.gif

Ja bih vam preporucio da ga i vi uradite.... Posto je stranica na danskom, ja sam napravio

male upute kako dogurati do testa. a za sam test nije potreban danski

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Udjete na stranicu

    www.mensa.dk


Onda pritisnete "test din IQ" u gornjem lijevom cosku

i onda "start testen" u donjem lijevom cosku

dalje vam jezik nije prepreka

kada zavrsite, misom dodite na dugme "menu" u donjem desnom cosku,

i kada se tu ukaze dugme "send" pritisnite to.



SRETNO

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Evo mojih rezultata, izprintani i uslikani 19.gif

morao sam ih izpisat jer mi tata ne bi vjerovao 21.gif , konstantno me ubjedjuje u suprotno 13.gif 13.gif


PS. Gdje pise "Omgren til spredning" izaberite 24


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane zlatan dana 05-09-2004 u 19:13.

    05-09-2004 19:04 zlatan is offline Posalji Email za zlatan Homepage of zlatan Pregledaj poruke od zlatan Dodaj zlatan u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com