Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Sjeca li se iko Sele Postara ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rah. Miralem i moj rah. brat Bekir su bili skoro isto godište (Miralem 1947 a Bekir 1946), oba roðeni Mostarci, komšije i redovno su se sastajali, pogotovo ljeti, u našoj bašti. Ja sam 12 god mlaði i bio "mala raja", ali smo sjedili èesto zajedno. Godinama nam je donosio poštu i svrati na jednu "sa noga" kako je znao reæi. Veoma inteligentan, liska, Mostarac i sviju je znao a svi su ga volili. Rahmet ti duši moj komšo...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-31-2018 11:18 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

evo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Još jedna


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-31-2018 11:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6165
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izolda

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

12-31-2018 16:41 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com