Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Sta Nikada Necemo Shvatiti Kod Muskaraca » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Muskarci su divna stvorenja, sve bih ih pojela..."
"Ma ne jedi go 38.gif na"!! 13.gif 13.gif 13.gif

muskarci su nam potrebni , ne ogovarajte ih 08.gif

___________________________________________________________________
simply the best

10-30-2008 23:55 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fala ti (boze,taj neki gore na nebesima) pa nismo svi isti....
Generalizacija je majka....kad se neko opece pa onda osini po svima...
13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

09-22-2009 01:21 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

RE: Sta Nikada Necemo Shvatiti Kod Muskaraca Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa da opletemo:)

      citat od GARAVUSA:

    SLJEDECEEEEE 28.gif

    1. Muskarac & sport: Nedelja, divno vreme za setnju. Umesto toga, on navlaci zavese i pali televizor da gleda "Formulu 1"! I dok napolju greje sunce, on sa Sumaherom vrti u krug: brmmmm...


sport me skoro pa ich ne zanima..osim veleza. ni fudbal me ne zanima ako ne igra velez. mozda ponekad neka tekma repke i to je to...

      citat od GARAVUSA:

    2. Muskarac & romantika: Pripreme za prvi sastanak: naci cete se u 20h. U 19:30, on se tusira i brije; u 19:35 obuva cipele, onda malo gleda TV i u 19:55 izlazi iz kuce...


ukratko..ja sam tu gori od bilo kakve zene :) . salim se..nisam. zene moraju da isprobaju pet haljina da bi skontale kojud a obuku..a ja gledam u pet osulja i kontam koju cu. necu sigurno obuci "prvu cistu s vjesalice"..no, no...nisam balkanoid...


      citat od GARAVUSA:

    3. Muskarac & njegov odraz u ogledalu: On uvek ima dobro misljenje o sebi. Dobro, mozda nema mnogo kose... Ima masnih naslaga... Trebalo bi mu nesto kondicije, ali inace? Inace nema nijednu manu, osim sto je bled, staromodan, neuredan i uvek u pohabanoj odeci.


kose za izvoz imam jos uvijek, hvala Bogu:). masne naslage? hmmm, nemam bas sixpack ali da izvinete - sasvim "ga" fino vidim dok pisham, i to prave kichme:) ..a ovo blijed staromodan neuredan itd...to apsolutno ne stoji!


      citat od GARAVUSA:

    4. Muskarci & muski razgovori: Susret dvojice muskaraca. Prvo, pozdrav (cista sreca!). Drugo, vic. Trece, analiza aktuelnih dogadjaja iz oblasti sporta, automobilizma, politike, filma, razgovor o starim ortacima i - nista vise. Ako se bas dobro poznaju, mozda ce jedan pitati: "Sta ti radi...?", a drugi reci: "Nemam pojma, otisla je nekud".


e donekle jeste, moram da priznam..samo malo je glupa ova tacka..generalizovanje, kao iz a zene, da li ce pricati o modi, dzordzu kluniju ili koju su drugaricu sinoc vidjele u gradu...mislim, bezveze...na kraju krajeva, o cmeu pricati kad se sretnes s nekim? sport, politika, film, razgovor o drugarima, gdje je ovaj, onaj..ja bih tu jos dodao i muziku...i o cemu josh...? pa ako se s nekim SRETNEM i pitam ga za stare ortake, znaci da nismo izasli planiorano nego smo se sreli (na ulici ili u kaficu)..i o cemu treba da pricamo? o ljepoti sekspirovih soneta mozda? ili o tome kako je lijepo kad cvijece procvjeta na proljece..? nidje veze...
i naravno da necu nekom koga tako usput susretnem kad me pita sta mi radi "ona moja" detaljno referisati gdje je trenutno kako nam je u vezi / braku ili tako nesto...zar nije najlakse reci "ma eno je..bla bla"


      citat od GARAVUSA:

    5. Muskarci & kultura dijaloga: Postoji ogranicen broj razloga zasto je uvek on u pravu, a ona nikada: 1) Nemas pojma; 2) Ne histerisi odmah; 3) Ne moras odmah da vices; 4) Ne vicem!; 5) Da nemas mozda menstruaciju?


a zenski razlozi zasto je ona uvijek u pravu a on nije: 1) ti mene ne razumijes, 2) zasto da ti objasnjavam kad to ne mozes da shvatis, 3) zasto uvijek vices na mene 4) otkud ti to da se ja ne razumijem u te stvari , 5) opet te shef iznervirao an poslu pa se na meni iskaljujes

      citat od GARAVUSA:

    6. Muskarci & tehnika: "Ne diraj to! Pazi! Neeee!" Ovaj vrisak moze biti upucen samo osobi zenskog pola, po definiciji tehnicki neobrazovanoj. U opasnosti ne mora da bude novi muzicki stub, vec, recimo, kasete sredjene, zaboga, po azbucnom redu. Za tavku svetinju potreban je strucan pristup...

naravno. zato mi vama ne diramo silne kozmeticke derivate, jer nas apsolutno ne zanima zasto vam karmin stoji tamo a krejon ovamo...poshtujte to. uostalom, ako MOJI diskovi, stoje tmao gdje stoje, onda ima razlog za to. ne dirajte mi knjige i diskove, jer je to licna svojina..a ionako vas ne zanima, uzmete samo da zadovoljite znatizelju, vrtite u rukama pet sekundi i onda vratite ALI NIKAD tamo gdje je bilo!!! da vas zanima, pa ni pola jada.

      citat od GARAVUSA:

    7. Muskarci & automobili: Ratka Vujovica... Milinka Kusica... Ali, nigde Krajiske divizije... To za njega nije problem! On ne odustaje. Zasto bi pitao nekoga? Ne treba njemu ni plan grada, niti je potrebno da zaustavi nekog prolaznika. Do poslednje kapi benzina on ce traziti prokletu ulicu - pa ko prezivi.

ja vala volim pitati. zasto da ne. niko se nije naucen rodio.

      citat od GARAVUSA:

    8. Muskarac & frizider: On otvara frizider u svom momackom ili privremeno takvom stanu. Bulji u hladnocu, ali ne vidi nista. Zato sto nema sta da se vidi. Ledena pustinja. Nekoliko poluizgladnelih bakterija dosadjuje se u kutiji za jaja. Na gornjoj polici dve flase piva, casa senfa, sardina i ostaci pice. Steta... On se ceska po glavi. Zasto ona mesta gde se svinje i krave kupuju na parce ne rade nocu!?


hmmm vidi se da ta koja je pisala nikad nije dosla kuci kod mene da joj ja napravim nesto:) . drage zene, ja sam zivi primjer da ona poslovica "kod muskarca ljubav na usta ulazi" vazi i za zene:). samo ih dovedite da im ja skuham nesto...

      citat od GARAVUSA:

    9. Muskarac & telefon: "Jesi li tu? Navraticu. Ne, to ne mogu!", i kraj price. Mazenje preko telefona? Ne dolazi u obzir! Zamisli, pored mene stoji kolega, a ti navalila. Sta, da li te volim! Ma, budi zadovoljna ako ti kazem: "Cujemo se..."


ma ja kad sam zaljubljen, mene zena ne treba ni zvati, ja tog istog kolegu i bez poziva davim pricom koliko je volim :)))))
a mazenje preko telefona? daj, ne budimo licemjeri. ako zene vole mazenje a i one malo...hmmm..hot price preko telefona...pa s kim ih onda pricaju ako ne s nama?
prema tome, ta prica ne piej vode.
      citat od GARAVUSA:

    10. Muskarci & ljubav: O ljubavi se ne prica. Ako je bas zaljubljen do usiju, mozda ce reci ortacima: "Fina je"...
    21.gif

ja ako sam zaljubljen do usiju, ja gorim. da, mozda cu reci "fina je..." ali iza te tri tacke slijedi monolog od makar pola sata kako je fina, zasto je fina, koliko je volim, zasto bas nju volim, sta najvise volim na njoj, cime me odusevljava, zasto jedva cekam da dodjem kuci i da je poljubim s vrata, sta ce mi adnas praviti z arucak, sta cu ja njoj za veceru, gdje cu je voditi veceras, zasto hocu da je iznenadim sa kartama za koncert njenog omiljenog benda koji ja organski ne mogu podnijeti...itd itd..eto ga tema i tema za minimum pola sata :)

09-22-2009 01:46 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...što se tièe sporta i muškaraca 01.gif ...ja sam svom baš u Nedjelju oko 3 popodne rekla da mu je ko malo kome na svijetu....ruèao...zavalio se u sobu ispred plazme...gledo Manchester...daljinski u ruci a ja....(to me stid napisat 11.gif )...samo je dodao da mu fali Heineken 27.gif


...i još nešto... ima sreæu što mu žena obožava sport...i kladionicu 02.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

09-22-2009 22:43 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nije mu lako, nije Ria..... 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-25-2009 20:28 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...patnje su to velike 02.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

09-26-2009 22:54 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com