Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » zaljubiti se... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
sanja25 sanja25 is a Female
sva blistam :)


Poruka: 46
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

imas pravo,ni blizu kako se stvarno osjecam

01-17-2005 10:59 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neznam kad sam zadnji put 35.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    01-17-2005 15:17 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vala vakat bi mi opet bio 29.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-25-2006 19:11 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bio sam zaljubljen jedno milion puta ali sam samo jednom volio zestoko 27.gif davno je to bilo 33.gif

    04-25-2006 19:16 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a jesss dobroooooooooo 04.gif 04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    08-20-2006 14:21 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vakat mi opet 13.gif vazda nekako pred godišnji 13.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    06-22-2007 23:47 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    HoneyMNE HoneyMNE is a Female
    moforaja




    Poruka: 2645
    Location: Montenegro

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    lol,cudno se osjecam u zadnje vrijeme.sve zaboravljam 11.gif
    a jesam jednom davno strasno 28.gif
    lijepo je to,samo kad je pravo 01.gif

    ___________________________________________________________________
    HoneyMNE
    *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
    puca.gif

    06-22-2007 23:51 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
    Luna Luna is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 279
    Location: gdje Dunav ljubi nebo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ta zaljubljenost od koje ti se muci, zbog koje imas kap povracke tacno na sredini grla konstantno... na zalost ( 05.gif ) traje najkrace 3 mjeseca a najduze 3 godine....barem kod mene....E sad da li je to do mene, njega ili do stvarnosti :-)

    Ja volim leptirice u stomaku..oni me regenerisu ..ali et´....vazda prodju 21.gif

    ___________________________________________________________________
    Ustvari, covjekova sreca zavisi od toga koliko je proklet

    06-26-2007 13:58 Luna is offline Pregledaj poruke od Luna Dodaj Luna u listu prijatelja
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7486
    Location: Trebinje-Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Boze podrzi,sto je ovaj osjecaj dobaaaaaar 27.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      06-26-2007 19:52 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      LADY_MO LADY_MO is a Female
      seka




      Poruka: 593
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Taman kad sam mislila da se necu nikad zaljubit, desi se BUMMM!!!! hehhe, napokon podije dugooo vremena. Majke mi kontala sam to je radi godina,heheh..
      Jao kako mi je sladak..mmmmmmm 11.gif

      ___________________________________________________________________

        35.gif

        07-30-2007 03:55 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
        Gianni Gianni is a Male
        raja




        Poruka: 2201
        Location: North see

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        U tebe je "dugo" 3 mjeseca 29.gif 19.gif 13.gif 35.gif

        ___________________________________________________________________
        There are no wrong choices; there are only different choices.

        07-30-2007 12:18 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja nikako pas na nekog 28.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        07-30-2007 13:21 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        LADY_MO LADY_MO is a Female
        seka




        Poruka: 593
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Love is in the air 35.gif

        Gara moja i ja sam mislila nema nista,svi mi nekakvi nidje veze kad se pojavi on odmah sam pala,hahhaha

        ___________________________________________________________________

          35.gif

          07-30-2007 16:10 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
          funkyg funkyg is a Female
          bazencic




          Poruka: 4040
          Location: starMo-Vela havle

          RE: zaljubiti se... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Sandy:

            ...a jes dobro 29.gif 07.gif

            Ozbiljno, kad ste zadnji put bili zaljubljeni, al' mislim ono do besvijesti.......

            ...da li to mogu samo mladi ljudi, il' godine ne igraju nikakvu ulogu u tome..

            da li vam se cini ponekad da nema sanse da se to ponovo desi, onim intenzitetom kao

            ranije, cak ni blizu tome ...naravno mislim na slobodne ljude, a zanima me misljenje i onih "ostalih" 35.gif

            p.s. ovo pitam zbog jedne prijateljice u mene 19.gif

            i jos nesto, ne mislim na onu ljubav koja traje godinama, kad nekog volis jer ga dobro poznajes, nego ono kad si zaljubljen i zlo ti dodje kad ga vidis, ho's u nesvijest da padnes 13.gif



          Jako sam zaljubljive prirode,pa mi se to cesto desavalo,leptirici i nervoza itd.
          Trenutno sam jako zaljubljena i mnogo emotivna kad je ta osoba u pitanju.
          Velika promjena za mene je sto neke osjecaje i varnice tek sada osjecam,prije je to negdje spavalo. 02.gif

          ___________________________________________________________________



              07-30-2007 16:15 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
              HoneyMNE HoneyMNE is a Female
              moforaja




              Poruka: 2645
              Location: Montenegro

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Lol,i ja sam bas zaljubljive prirode.E pa sad,mozda bi se neko smijao tome ko me dobro poznaje,ali to je tako.Ipak mi se jednom samo desio taj snazan osjecaj zaljubljenosti,puno emocija,leptirici u stomaku,treses se cak i kad progovoris koju rijec...Zadnji put sam bila bas tako ludo zaljubljena u 4 razred srednje skole.Cak sam pravila puno ludorija i briga me bilo za sve.Da,djeluje mi kao da se vise nikad nece desiti.Nakon toga se jesam zaljubila,ali nije bilo isto.Zato za sada jos uvjek vjerujem da se moze samo jednom istinski zaljubiti i voljeti.Mozda je takvo razmisljanje pogresno.Who knows:)

              24.gif

              ___________________________________________________________________
              HoneyMNE
              *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
              puca.gif

              07-30-2007 22:53 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
              Kutljaca Kutljaca is a Female
              Kuharica ipo




              Poruka: 6617
              Location: V.I.P

              RE: zaljubiti se... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Sandy:

                ...a jes dobro 29.gif 07.gif

                Ozbiljno, kad ste zadnji put bili zaljubljeni, al' mislim ono do besvijesti.......

                ...da li to mogu samo mladi ljudi, il' godine ne igraju nikakvu ulogu u tome..

                da li vam se cini ponekad da nema sanse da se to ponovo desi, onim intenzitetom kao

                ranije, cak ni blizu tome ...naravno mislim na slobodne ljude, a zanima me misljenje i onih "ostalih" 35.gif

                p.s. ovo pitam zbog jedne prijateljice u mene 19.gif

                i jos nesto, ne mislim na onu ljubav koja traje godinama, kad nekog volis jer ga dobro poznajes, nego ono kad si zaljubljen i zlo ti dodje kad ga vidis, ho's u nesvijest da padnes 13.gif


              13.gif 13.gif 13.gif ni vidovita djemila ni svi saradnici ne bi pomogli....isto ko da mi neko stavi ruku u stomak i sve mi vrti, ne znam dje mi je koji dio, dzigerice se okrecu, ma ja stalno tako, mos mislit pod kakvim sam pritiskom , ko kad sam prvi put letila avionom 13.gif
              ja se brzo zaljubim a jos brze odljubim i sve tako 13.gif
              cim bolji naleti onom kifla 13.gif 13.gif 13.gif 35.gif

              ___________________________________________________________________
              simply the best

              10-16-2008 22:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
              Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com