Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Sa koliko godina ste stupili u brak? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Sa koliko godina ste stupili u brak?
24 - 27 11 25.00%
Nisam udata/ozenjen 10 22.73%
21 - 23 9 20.45%
17 - 20 9 20.45%
28 - 30 3 6.82%
30 - 35 2 4.55%
35 - 40 0 0.00%
40 - 100 :) 0 0.00%
Total: 44 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2957
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jok brate
dvi pitomice KZ Zemun
na izgradnji autoputa
u Markovcu .
Ni dan danas ne mogu prezalit
sto zijanih nevinost u kukuruzima04.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      09-23-2004 01:45 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Maja Maja is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 306
      Location: Oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Princ-s-Neretve:

        ma suti dobra je 40 nego eo tek ugledah da ima i do 100 !!!! qq dozla da smo neka Play Station igrica koda kijamet zivota imamo !!! 07.gif 13.gif

      Ha ha...bola trebali su samo stavit poslje cetrdesete, ima i takvih. Ja sam sa trideset debelih godina stupila u mracne vode....ne bi mogla zamisliti sebe da sam se udala sa dvadeset, koji bi to promasaj bio za mene, ja mislim. Nismo svi ni isti a i kako nas zivot kroji. Najvaznije je da smo rahat sa svojim odlukama 10.gif
      Kad se sjetim u nas ono prije, na balkonu visis kad prolaze svatovi a iz sobe se majka der, a gdje ces jadna ne bila....ko da ce na vjesanje a ne na vjencanje. Ko ono rece da ne zna je li mu jos vakat, je li toma? Ma privedi je, sta cekas!

      ___________________________________________________________________
      Zivjeli 100 godina!

      09-23-2004 08:06 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
      sece76 sece76 is a Female
      ne more meda


      Poruka: 37

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja upoznala svoga dragog sa 18 godina.Uhvatio putericu,neka hvala Bogu.Zivjeli zajedno 5 godina(ne veliko "iznenadenje" nasih roditelja),vjencali se znaci nakon 5 godina veze.Dobili dijete nakon 3 godine braka,tj.8 godina veze i eto ovog ljeta slavili 10 godina veze.
      Sve je (za sada)ok i ne zalim ni za cim ni sekunde.Mislim da je bilo dobro da smo mogli putovati i zezati se i izlaziti ovih prvih godina i uzivati u prvim godinama braka sami,bez djece i tih obaveza.Kada smo dobili kcerkicu,bili smo pravo spremni i nismo zalili ni za cim,a vec smo dobro poznavali jedno drugo,tako da mi je sve doslo ko kec na desetku.Jos jednu bebicu za jedno 2-3 i zivot je pjesma.Samo se on ne da nagovoriti na jos djece tako brzo,ali sredit cemo to 18.gif

      09-23-2004 19:04 sece76 is offline Pregledaj poruke od sece76 Dodaj sece76 u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma sta neda , nemoj da ga ja znas ono , znaci u tom grmu lezi zekooooo 13.gif 10.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      09-23-2004 19:37 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Shakira Shakira is a Female
      proplivala




      Poruka: 22
      Location: Europe

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U brak sam usla sa 20 godina.
      I kad bih se ponovo rodila opet bih se udala
      sa 20 godina i za istog covjeka

      ___________________________________________________________________
      ~74~

        ~74~

        09-23-2004 20:11 Shakira is offline Pregledaj poruke od Shakira Dodaj Shakira u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma kokad je zlatooo , nego fakat nisam znala da si tako ranoooo 10.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        09-23-2004 20:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        nik obrisan
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        :o) Go Shakira! Samo tako napred!

        09-23-2004 20:26
        tekija2 tekija2 is a Female
        carica decembra '03


        Poruka: 1116

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Shakira:

          U brak sam usla sa 20 godina.
          I kad bih se ponovo rodila opet bih se udala
          sa 20 godina i za istog covjeka


        FERRRARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII JESIIIIIIIIII LIIIIIII VIDIOOOOOOOOOOOO OVU TEMUUUUUUUUUUUUUUUUU 13.gif
        Morala sam vrisnuti znam da nije soba za deranje 24.gif

        ___________________________________________________________________
        ZaGuzicu.gif

        09-23-2004 22:44 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
        Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com