Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Nesporazumi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Fisek Fisek is a Male
SB PRECJEDNIK




Poruka: 195
Location: London, ON Kanada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma, znam, ali...
...sta cu kad sam 'taki'???

___________________________________________________________________
potpis obrisan od strane administratora

Kako mama kaze

11-01-2004 03:07 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Savrseno za nesporazuma 19.gif ('vaki si i 'naki si, al' neka te - dobar si)

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

11-01-2004 03:12 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2329
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

radi malih nesporazuma nikad necu vrisnuti.....ali kad se puno malih nakupi.....pa dodje do velikog nesporazuma.....onda bjezi.

valjda mi takva mostarska krv - kratkog fitilja, stash.

___________________________________________________________________
nopityA.gif

11-01-2004 03:14 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
toma
SexNepoznat

Poruka: 675

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

auuuuu nezporazum 21.gif pa imal' sta gore kad se ne kontamo...k'o da jedno prica spanski a drugo finski...mogu izdrzati jedno cirka 7 (slovima sedam) minuta rasprave a onda se pocnem iskljucivati lagano pa moze bla bla bla do sutra 29.gif


ako je nesto bezze okrenem na zezanciju a ako je ozbilja trudim se da odgodim dalju raspravu do stisavanja tenzija


na kraju krajeva...koji ce mi klinac neko ko me ne razumije 10.gif

11-02-2004 22:04 toma is offline Posalji Email za toma Pregledaj poruke od toma Dodaj toma u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif bola nekad ti je bolje kad te nerazumije

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

02-15-2006 20:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gara jes to opet u nesporazumu sa Sehom ? 35.gif 04.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      02-15-2006 20:12 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nisam sad se savrseno razumijemo 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      02-15-2006 20:32 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      LanaMo LanaMo is a Female
      moforaja




      Poruka: 2125
      Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja samo kazem...

      De majke ti..ne budi dosadan.... 07.gif

      a on meni...znas li ista drugo reci osim..

      de majke ti... 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

      02-15-2006 21:51 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      RE: Nesporazumi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        Nesporazumi su najcesce,ali ne i uvijek prva stepenica koja vodi u svadju s partnerom.
        Sta radite u slucaju nesporazuma, odnosno svadje s partnerom?
        Bacate li joj (mu) brdo argumenata u lice,,, jeste li grubi kod nastupa, padate li u vatru i borite li se "do kraja" ?

        Da li je pametno tako, ili je bolje "spustiti loptu" bez obzira sto smatrate da ste u pravu,,, ili sacekati koji dan, pa onda "hladne glave" rijesiti problem?

        PLANETE LI LAKO???


      ja uvijek tjeram svoje, ali stvarno promjenila bih se da mogu ali ne ide, takav mi karakter, i nema sanse da spustam lopticu za najmanju sitnicu a ne nesto vece
      to je jedna velika mana ali sta ces 21.gif 28.gif 28.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      11-09-2008 20:07 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5943
      Location: U podrumu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .......i zapamtite, brak je na prvom mestu uzrok razvoda. Statisticki gledano,
      100% svih razvoda zapocinje brakom. I tako vec 18 meseci nisam ni rec
      progovorio sa svojom zenom, jednostavno ne volim je ometati. Ali priznajem,
      zadnju svadju sam skrivio sam.
      Pitala me sta je na televiziji, a moj odgovor je glasio - PRASINA. 19.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      02-11-2009 08:04 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sarajlija 13.gif 13.gif 13.gif Da si meni to rekao, ja bih ti donijela prashka i rekla: Izvoli!

      Ne znam kako, ali u mene, sta god bude, vazda se on na kraju izvinjava. I onda kad sam sve ja zametla. Lijepo mi bude neprijatno 35.gif

      02-11-2009 10:47 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad skrivim sama, nista me ne kosta, ja to i priznam, meni to nikad nije problem. U tome je cesto i rjesenje nesporazuma. A ako je on kriv, nekad po pola sata provedem da mu objasnim sta mi je krivo i sta me je povrijedilo. Obicno uspijem 02.gif
      A te stvari nisu uvijek jednostavne, ima osoba koje ne popustaju i kad su svjesne da nisu u pravu.

      02-11-2009 10:56 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:



        Ne znam kako, ali u mene, sta god bude, vazda se on na kraju izvinjava. I onda kad sam sve ja zametla. 35.gif


      Gdje takvi rastu 07.gif


      10.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-12-2009 11:37 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Lopov, Djemka, valjda ogladni, a ne zna kuhat'23.gif 02.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-12-2009 u 12:00.

      02-12-2009 11:55 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobar, dobar 10.gif 01.gif

      Ako Velez izgubi,...... ako je poplava u Indoneziji....ja kriva 07.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-12-2009 12:09 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif
      Ma, svi su oni pomalo takvi, Djemka, moj ako obori nesto, pa se razbije, vazda je prvo pitanje: Boga vam, ko je ovo ostavio ovdje? 02.gif Elem, nikad kriv.
      Ali, na kraju se umiljava, jer zna da nema oprastanja dok ne prizna gresku 35.gif Pa mu se omakne da prizna i kad nije bio kriv.

      02-12-2009 12:23 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moj je jedan od onih tipova sto plane u djelicu sekunde, rek'o bi covjek- ovaj ce nekog ubit', a nakon jedne minute smije se i pita: Stara, hocemo li kafu? 13.gif
      A ja ga samo pogledam onako iskosa, da mu pokazem da se ne predajem tako lako 02.gif

      02-12-2009 12:26 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nakon svadje - najsladje 27.gif


      "kad bismo izuzeli svadje, ljubav bi veoma kratko trajala" 04.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      02-12-2009 13:05 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      KULJE1969 KULJE1969 is a Male
      raja




      Poruka: 1794
      Location: Brace Krpo 19

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sto se tice price o udaranju nisam ni ja da se udara,ali bi radje da me udari nego da psihicki terorise svejedno bilo to direktno ili indirektno.Kad te neko namlati brzo prodje,a ono psihicki moze i godinama da se osjete posljedice pa da vidimo onda sta je bolje ili gore,a ne moze se porediti na duge staze.Neke to rade i namjerno da izvuku reakciju kakva im odgovara.

      02-12-2009 14:12 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com