Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Malo ali veliko zadovoljstvo..? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

RE: Malo ali veliko zadovoljstvo..? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MadMax:

    Ili mozda nije?

    Ja bih da malo pishem o djevicanstvu i "fami" koja je nastala na osnovu toga 01.gif

    Dugo vremena se smatralo da je dobra djevojka=nevina djevojka.Dodushe i dan danas se smatra.Necu da kazem ko smatra,jer ne ovisi o mjestu rodjenja ili stanovanja 12.gif
    Koliko ima istine u ovom ?
    Koliko je ovo ustvari bitno za brak i bracnu zajednicu?Partneri ce biti vjerniji ako u brak ulaze "neiskusni"?

    Jesu li za vas glupe osobe koje se cuvaju za braka?
    Shta miliste o celibatu?
    Shta mislite o osobama koje se javno iznose da se cuvaju za brak i da je njihovo "neiskustvo" neshto jako vrijedno,neshto shto mozemo posjedovati samo jednom?


ne bi ih nazvo "glupima" zato sto se cuvaju za braka.

po meni licno to nema smisla, mislim cuvati se .... ali svakom svoje ... i postujem svaciju odluku.


jedino sto ne volim je da se rijec postenje veze za cinjenicu je li nevina ili nije.

ima ih sto su dohakali obicajima, tj popusila kilometar kite i primala ga u guzu - a cuva se za braka. i onda kaze da je nevina usla u brak.

takodje ne razumijem muskarce koji insistiraju da im zena bude nevina, vjerovatno se radi u nedostatku samopouzdanja kod tih muskaraca(citaj mala im kita 19.gif).

na kraju krajeva ne vidim zasto je nevina cura postenija od one druge. moze biti ali ne mora.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-11-2005 23:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
MadMax
SexNepoznat



Poruka: 481
Location: Sin City
pokretac teme Thread Started by MadMax

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi se da si imao frendove ili frendice iz bratske nam,Turske 19.gif
Kod njihovih djevojaka je to "nacionalni sport" 18.gif

___________________________________________________________________

    01-11-2005 23:37 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17884
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ko jel ja ?

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    01-11-2005 23:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    MadMax
    SexNepoznat



    Poruka: 481
    Location: Sin City
    pokretac teme Thread Started by MadMax

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      ko jel ja ?

    Da,ti,vidjeh da si pisao o eventualnom "poshtenju" i nacinu kako ga sacuvati 01.gif Sjetih se Turaka i njihovih djevojaka i njihovog nacina ; Kako-ostati-nevina-a-imati-odnose 02.gif

    ___________________________________________________________________

      01-12-2005 00:17 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17884
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      aha kontam, mada sam reko da za mene to nije mjerilo postenja.

      i ovi primjeri nisu bili iz turske nego iz mostara 19.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-12-2005 05:18 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      gandalf gandalf is a Male
      Mo-Starac




      Poruka: 4676
      Location: NEBUCHADNEZZAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      To su vrlo pokvarene stvari, upotrebljavati rijec postenje=nevinost! 21.gif

      Samim tim su stavili okove zenama, a alat u ruke muskarcima kojima treba "postena" zena da udje s njom u brak.
      Ja ne mislim da zena, ako stvarno zeli da se "cuva" pravi neku gresku. Daleko od toga. Ako je to slobodan izbor, to je super. Ali kad je nametnuto od LJUDI okolo, onda je katastrofa.

      Koliko to daleko ide (ne u nas) u nekim zemljama, da ako zena bude silovana od strane muskarca, bude osudjena na smrt... HALLLOOOO!!! Kakav je to svijet???

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      01-12-2005 09:45 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com