Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » jeste li radoznali? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Maja Maja is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 307
Location: Oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A vidi ti Male Zute, jos ces i kosmonaut postat!

Imam ja prijateljicu kozmeticarku (jebo frizere kako one tracaju), i legenda za svakog musteriju ima karton, ono kakvo mu je lice, masno suho, i s druge strane kartona zapise detalje razgovora dok ga cjedi i maze kremama, sve zivo ga ispita, kolko djece ima, gdje radi, za ljubavnike, a zene s kozmeticarima i frizerima ko s psiholozima. I kad gospoje drugi put dodi, legenda samo nastavlja: I ja, kako ide s sefom, jel mu jos uvijek smrdi iz usta. Najgore od svega je to sto i mi ostale sve saznamo...ma koma. I kad je ja pitam, e majke ti sta ce ti sve to, sta te briga, napari ga, namazi ga, iscjedi (jao kako ovo zvuci, ljudi rjec je samo o licu!!!) ona kaze da je ona radoznala, da je STVARNO to interesuje, da uziva...
Eto ako neko hoce na tretman, javi brate, izvuce ti ona s kim ti se nena zabavljala u onaj vakat.

___________________________________________________________________
Zivjeli 100 godina!

04-04-2003 11:46 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

qq qq, nadam se da ne radi u Glasmagasin-u 21.gif

___________________________________________________________________

    04-04-2003 12:03 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    iznogud iznogud is a Male
    o'shta ti je to?


    Poruka: 170

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jnajbolja stvar na svijetu koju covjek moze iskusiti je korak u nepoznato. saznavanje i definisanje svog okruzenja ovisno od stepena nepoznatog je postulat filozofije, majke svih nauka. ja cu prije umrijeti nego prestati "istrazivati", ali meni su neke stvari nepoznate i takve treba i da ostanu - na primjer tudji privatni i intimni zivoti i dogadjaji u njima, jer mahalanje prezirem kao jednu od najnizih ljudskih osobina. onda politika zelim zauvijek da mi ostane tajna i ne namjeravam otvarati tu pandorinu kutiju... u stvari generalno necu probati stvari za koje mogu pretpostaviti da ce mi naskoditi - recimo necu se nikad u zivotu sredit heroinom ili krekom, mada mi se desi da gurnem ruku u upaljen kompjuter malo radi adrenalina i da dignem sebi pozitivno naelektrisanje.

    pored ovog sto sam naveo, od ostalih stvari me ne interesuje ekonomija i tako to racunovodstvo, ne interesuje me heklanje i gobleni, a u sve ostalo zivo na svijetu sam bar pet minuta gurno nos. ne postoji knjiga koje cu se prepast, mjesto na koje necu otic, pitanje koje je meni nezgodno pitat (sjeta je nula kako od mene profesore boli glava). najveca ljubav mi je tehnologija i evo shupam se sa kompjuterima, svaki dan nesto novo naucim a ove oje kompjuteraske knjige citam ko romane, uopste mi nije mrsko ucit nti imam osjecaj neke obaveze. samo citam sta mi je interesantno, odem, razgovaram sa ljudima, odstrihiram papir odgovorim na par pitanja i proso ispit. citam i sve ostalo, na sta stavim ruke, nije mi problem otic nigdje, ustat u tri ujutru ako je zajebancija ili nesto novo sto nisam radio u pitanju... sve moze sve igra kod mene.

    05-03-2003 13:02 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
    denis denis is a Male
    guster




    Poruka: 74
    Location: s cetvrtog

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    da, da, radoznalost....
    Jako dobra tema

    Znate, ja sam trenutno zaokupljen proucavanjem kosmickoga zracenja i njihovog uticaja na rast blitve u dolini neretve.
    Podjemo li od formule da je:

    x= a²x75³*b543%10³+564,324879(e³*²/432,1234*10³²)/23421234375031*9396³+[a*(47397³ - 698bx1326³)*a*b*z
    pa podjelimo sve sa 4 (u zimskome periodu naravno sa 8, ja polazim od toga da tema nije sasvim nepoznata 35.gif )
    doci cemo do jednog jako interesantnog rezultata!
    Naime...

    Ah oprostite ja se ovdje zapricah, a uopce mi nije poznato da li ste radoznali?

    S duznim postovanjem

    Alija S.
    the fastest lopata istocno od Kolorado River

    07-03-2003 13:41 denis is offline Posalji Email za denis Pregledaj poruke od denis Dodaj denis u listu prijatelja
    kapljica
    Gost


    RE: jeste li radoznali? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Aleksandra:

      i koliko ste radoznali ??

      sta vas najcesce interesuje??

      insistirate li na odgovoru??


    Neki dan sa starom pricam kako nam ova smizla raste (od sestre kcerka) pa sve pita. I ja staru pitam haj boga ti objasni mi ti kao pedagog kako cu ja Daniri objasniti kad me bude pitala kako se na tv-u slika pojavi ili kako brod plov ii tako ta nezgodna pitanja.
    Kad stara meni rece: "ti, kad si bila mala stalno si pitala e sta je ovo, e kako ovo, i onda ti je tata kupio knjigu hiljadu zasto, hiljadu zato" 13.gif 13.gif 13.gif

    Eh ja sam i dalje ostala pravo radoznala. Ne interesuju me price drugih i o drugim ljudima tipa tracevi i njihovi zivoti, nego recimo bas nedavno od prijateljice momak bio u Mostaru i haj na fuka svi zajedno i on pricao o faksu i kako je postao pilot, pa ga ja oko toga sve ispitala, koje je avione vozio, kako, sta....

    Insistiram na odgvoru inace i u neobaveznim razgovorima, ne volim nedorecenost pa sam nekad i dosadna zbog toga 02.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane kapljica dana 08-06-2005 u 18:55.

    08-06-2005 18:54
    habiba75 habiba75 is a Female
    raja




    Poruka: 2341
    Location: lebdim

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    roditi se,odrasti u mostaru a ne biti radoznala osoba,ma to je prosto nemoguce 21.gif
    nasa radoznalost je tolika da moramo znati dje je ko prno 35.gif
    a mnogo bolje bi bilo da se ta radoznalost usmjeri u nekom drugom pravcu 10.gif

    ___________________________________________________________________
    JESAM LI VAM GOVORILA!?

    08-06-2005 19:44 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nisam radoznala , nevolim zapitkivati , niti volim da me zapitkuju.

    Sto mi kazu to i znam , e jedino ako je nesto od trenutne vaznosti , pa moram pitat 05.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    08-07-2005 10:53 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja brte ne krijem od nikog nista 07.gif kazem ti od srca iako me to nekad zavali u belaj ali taki sam!!!! 10.gif

    Jedino ovim snalama odavde u US ne polazem racune nikako furam se da sam iz Cherchnije ! 13.gif 23.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        08-08-2005 17:15 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com