Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » **hej muskarci zelim nesto da vas pitam** 1 Votes - Average Rating: 1.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
shpica shpica is a Female
hrcak




Poruka: 2339
Location: visim sa plafona

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif

jes jes, ima i te 33.gif

a bogami se i preshla dovoljno puta da vise znam sta hocu hehehh

___________________________________________________________________
nopityA.gif

08-01-2005 03:31 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

SANDRA, NE GUBI ONAJ KOJI VOLI, VEC ONAJ KOJI JE VOLJEN...UPAMTI OVO!!! 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Plastic dana 08-01-2005 u 03:38.

08-01-2005 03:38 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by Aleksandra

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima i te 33.gif

___________________________________________________________________






          08-01-2005 03:40 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          kapljica
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Aleksandra:


            [COLOR=darkblue]jedno pitanje, da li se vrijedno boriti za njega i koliko dugo ?


          Zavisi nekad u toj borbi izbljede osjecanja pa se na kraju osjecas prazno!

          A sad malo da po zenama panem posto sam muske iskritikovala. Zene (velika vecina) imaju potrebu da idu za muskarcima koji su slomlejnog srca i zele da one budu te koje ce ga promjeniti...ono, muskarci popravljaju auta a zene zele da popravljaju muskarce! To ne mogu da skontam. A najgore je sto vecina tih "muskaraca s greskom" upravo taj neki svoj kvar koriste da bi privukli neke zene, iskoristili ih i otisli ( a vecina zna je svjesna tih njihovih radnji i opet padaju na tu foru) KAKO???

          08-01-2005 11:44
          Black_Mamba Black_Mamba is a Female
          rodjena




          Poruka: 1055

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e odlicno pitanje kapljice (btw odlican ti potpis isto 13.gif 13.gif 13.gif )

          I mene je uvijek interesovao taj fenomen koji se ocituje kod uglavnom zena, pa se zaljubljuju u ubice i silovatelje. Zele li te zene koje pisu pisma manijacima u zatvoru, da ih promjene il su obicne curke koje nemaju sekunde mozga u glavi, il su mazohisti il sta.

          Nedavno je tu jedan poljak pobjego iz ludare (masovni ubica zena) uz pomoc praktikanta(zenska 20ak godina obrazovana lijepa sportasica itd) ZALJUBILA SE LUDO U NJEGA a zna da je ubio najmanje tri zene nakon sto ih je silovo itd

          KAKO? ZASTO?

          ___________________________________________________________________
          Eh kakve je Pesta kupleraje imala

          08-01-2005 12:11 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
          beli beli is a Male
          moforaja




          Poruka: 4109
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mozda bi mogli nazvat "Zenski instikt" ili globalno Intuicija...koja je po meni izrazenija kod zena( koje ti zavire u dushu, shto bi stari rekli)
          Naime svjesni smo da nas privlace "posebne stvari" kod zena/mushkijeh i obicno vidimo neshto shto samo mi vidimo kod takve osobe, pa onda kad su svi protiv toga udari inat
          u glavu i shto god vishe ruznog kazu, mi sve vishe ljepsheg vidimo....ali to nije tema pa ne bi da kvarim vishe...

          ___________________________________________________________________
          audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
          autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
          Princ cuvaj mjesto na seciji....

          08-02-2005 13:50 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar
          pokretac teme Thread Started by Aleksandra

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          u inat je i magarac crko!

          ___________________________________________________________________






                  08-03-2005 03:05 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Aleksandra:




                    zasto ste zbunjeni kad vam zena priredi nesto sto je mrtva gotiva, a vi odreagujete tako sto pobjegnete i nikad, ali NIKAD joj to ne spomenete, ni cim ne date do znanja da je njen cin ipak ostavio neki trag ili da vam nesto znaci?
                    generalno pitanje glasi, zasto vam je tako tesko komunicirati o necemu sto se zove intenzivan naboj ljubavi?

                    jel zato sto ne znate sta bi rekli? jel zato sto ne mozete da vjerujete da nekome ipak toliko znacite? jel zato sto ste nesigurni u sebe, pa samim tim i u nju? jel mislite da je to zajebancija? jel zato sto toj istoj zzeni ne mozete ponuditi ono sto mislite da ona zeli od vas, a istovremeno ne zelite da je izgubite kao svoju hajmo rec obozavateljku 11.gif ?




                    pa mi onda recite hocete li jednu takvu zenu koja ima ideju i svoju ljubav izrazava na specifican nacin zamijeniti sa nekom koja za vas i prema vama i nema neke svjeze ideje, koja vas voli ( u slucaju da se ne lozi na auto, kucu, pare, bazen, polozaj, vec samo na vas ( ne moras imati sve ovo, moze nesto od ovog) onako obicno bez damara i originalnosti ?


                  ja cu o muskarcima:

                  zbunjen je:
                  1. ima vec curu, pa konta joj koce sad belaj.. tisu dobro mi je i vako.
                  2. konta "ma ona me zajebaje!", bolje ostat raja, a potajno uziva u svemu.
                  3. druga vjera 14.gif .. zasto ne!? (ne zelim da znam koliko ih tako konta).
                  4. i nas najveci problem: IZGLED.

                  i hoce odlucice se za nju jer:
                  1. nece drugu vise voliti, ali mu je draze biti s njom!
                  2. zasto da sebi navlaci belaj sa "pametnicom koja ce mu citav zivot nesto srat... kad ima onu finu, slatku, kojoj ON sve u zivotu moze objasniti!!!

                  E moja sandra koliko ih je taki... ne trebam ti pricat

                  29.gif 02.gif

                  08-17-2005 17:51
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10252
                  Location: Mostar
                  pokretac teme Thread Started by Aleksandra

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ne znam brate, ja sam pametnica al volim da mi ON objasnjava 05.gif 17.gif


                  vidi zare, jel to stvarno tako?

                  ___________________________________________________________________






                          08-18-2005 03:44 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          obrisana
                          Gost


                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          nije vako je...


                          sjebo se, ne zna jel stvarnost il zajebancija... pa konta ako odreagujem ispascu papak! 05.gif

                          znaci gotiva godi... ali molim te, daj mi neku svakodnevnu, nemoj onu do bola 29.gif

                          08-19-2005 10:47
                          nepoznat
                          Gost


                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Alex;
                          Mene zanima jedna stvar; ti tipusi o kojima pricas/pises ..su to neki narcisoidi s manjkom kromosoma i jednom nepoznanicom - hipofiza - 19.gif ili sta je rec?



                          Ta samo se kaze; on voli da ju pokaze narodnim masama a samim tim nemora se vala nesto naprezat' da ju pumpa - mentalno, jer je i on k'o i ona sama.. shupljoglava.

                          09-03-2005 19:49
                          nepoznat
                          Gost


                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Amir:

                            SANDRA, NE GUBI ONAJ KOJI VOLI, VEC ONAJ KOJI JE VOLJEN...UPAMTI OVO!!! 33.gif





                          Aleluja!!! 10.gif

                          09-03-2005 19:51
                          Aleksandra Aleksandra is a Female
                          moforaja




                          Poruka: 10252
                          Location: Mostar
                          pokretac teme Thread Started by Aleksandra

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          vidi ove Enigme 29.gif


                          ja zelim da pomognem svim muskarcima koji su nesigurni, a dobri. nisu to uvijek tipusi, negativci, narcisi itd.

                          zelim da znaju da mogu puno bolje.



                          inace zato insistiram na vecini svojih tema da se ne bacaju samo shupljaci, vec da se nesto zaista pametno, bar iskreno, i kaze.

                          ___________________________________________________________________






                                  09-07-2005 19:56 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                  Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com