Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Zdravo za gotovo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana
pokretac teme Thread Started by TigricaX

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Je l' ovo sebi reklamu udaras? 13.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

08-08-2005 16:35 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

o cemu vi ovde ? 14.gif 21.gif 35.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      08-08-2005 16:57 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana
      pokretac teme Thread Started by TigricaX

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Eh, blago meni, samo sad tebi treba objasnjavati 21.gif Nije ovo tema za tebe - ti nemas kad sa snalama da prihvatas zdravo za gotovo 35.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      08-08-2005 17:00 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      sanda29 sanda29 is a Female
      mofo beba




      Poruka: 8
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pa ovdje covjek ne moze biti pametan
      istina je da vremenom sve predje u monotoniju i sve ide onako, bez nekog zara kao na pocetku, za sto nisu samo muskarci krivi, nego i zene, naravno.
      vezu treba uvijek osvjezavati, razgovarati, saliti se, voditi ljubav onako kako vam padne na pamet ili kako mastate, usuditi se reci mu sve, pa nekada i mozda preci preko nekih stvari samo da bi druga strana bila zadovoljna.
      ponekada jednostavno uraditi nesto sto biste uradili s nekim kome se tek udvarate, recimo otici na nocno kupanje, na plazu ili negdje na jezero nije bitno, ponijeti pice, zezati se, voditi ljubav na otvorenom i jednostavno ostaviti probleme iza sebe bar na par sati.
      ako niste sposobni za ovako nesto znaci da ne volite tu osobu dovoljno i nije vam stalo da vam veza fercera.
      potrazite drugog i osvjezite se ili idite pod tus
      nemam pojma majke mi 10.gif

      08-08-2005 19:16 sanda29 is offline Posalji Email za sanda29 Pregledaj poruke od sanda29 Dodaj sanda29 u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bravo Sanda ! 10.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          08-08-2005 19:38 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          d_g_s d_g_s is a Female
          nisam vise posmatrac




          Poruka: 174
          Location: tu sam

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          to je nešto ko prokletinja 21.gif
          èim se skontamo (a vrijedi za 90% parova) nestane onih lijepih malih stvari koje život znaèe 29.gif
          ja onda zahladim odnose dok ne skonta da mu ja nisam zdravo za gotovo 18.gif , a u meðuvremenu se nahranim komplimentima slatkorjeèivih momèiæa koje inaèe ne bih ni primjetila 19.gif , a onda ovaj moj skonta da "nešto" nije u redu i poène ispitivanje 28.gif
          tad mu ja fino objasnim da mi fali one nježnosti s poèetka naše veze 27.gif i da mu ja nisam zdravo za gotovo 08.gif i naravno da nigdje ne piše da mi baš moramo biti skupa 11.gif
          on napokon skonta da je malo pogriješio u pristupu i stvar se riješi na nekih godinicu dana 10.gif
          a onda jovo nanovo...

          da se razumijemo, nema nikakve prevare u svemu tome... èisto koketiranje... a ljubomora i kod onih što se kunu da nisu ljubomorni proradi za èas 35.gif

          inaèe da mi nije stalo do veze, pustila bi da sve voda nosi 19.gif i uzela bih ja njega zdravo za gotovo 35.gif

          ___________________________________________________________________

            08-09-2005 10:57 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
            Balnovac Balnovac is a Male
            trudim se




            Poruka: 176
            Location: Slovenija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            jako zanimljiva tema.U prijasnjim postovima je sve receno.
            Kad partneri ulete u sistem "zdravo za gotovo"obicno je vec kasno.nije se njegovala veza.
            Da,to je najveca kobna greska.Krivi su podjednako obadvoje.I da li se to moze popraviti i spasiti vezu ili brak?Tesko.vrlo tesko.Prohujalo sa vihorom.
            Partner koji je malo vise emotivan od ovog drugog potrazit ce novu ljubav.
            U to nema sumnje.Zena grjese kad rode djecu razmisljajuc da je muskarac njihov do kraja zivota.A i muskarci se opuste slicno razmisljajuc.I onda se odjedanput dodje do krize u vezi.
            Obadvoje se pocnu pitat sto,kako,zasto?Monotonija u vezi je znak da se dvoje ljudi moraju razici.
            Na zalost.

            ___________________________________________________________________
            Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

            08-24-2005 11:23 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
            Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com