Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Alternativna medicina » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Alternativna medicina Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko "vjerujete" u to i jeste li imali vec dodira s njom?

Ide li ona na prvom mjestu pa onda skolska medicina?

03-27-2003 13:19 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nisam imala kontakta

sa alternativom


u doktora vazda - pobornik sam naucne medicine [skolske]

___________________________________________________________________






          03-27-2003 13:34 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Zadavalica Zadavalica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 1632
          Location: s dna kace

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja vjerujem,jer da nije bilo alternative kad sam imala veliki kasalj,svasta bi bilo sa mnom

          ___________________________________________________________________
          ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

          03-27-2003 14:01 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
          Asja
          Ruzica



          Poruka: 337
          pokretac teme Thread Started by Asja

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja prije nisam vjerovala.

          Medjutim, jednom sam bila u situaciji da za prijateljicu (srcana aritmija, trenutni napad) moram traziti alternativnu pomoc jer nam skolski doktor nije bio dostupan a bilo je " 5 do 12".

          Covjek, koji je u Hrvatskoj jako poznat, inace Mostarac, se srecom zadesio tu i tako joj je pomogao da se ona, koliko sam ja jos vremena provela s njom (ca. 2 mjeseca) nije nikako zalila na tegobe.

          Licno sam posmatrala kako je prenio svoju energiju na nju, tijelo joj je bilo ko strijela jedno par cm od zemlje. Nevjerovatno!

          03-27-2003 14:32 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17887
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          golemo

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          03-27-2003 17:34 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Alternativna medicina , nekad bolja pomoc

          Koliko sam se puta uvjerila u to .

          Samo sto danas ima puno sarlatana koji hoce brzo da dodju do novca ,

          Ne znam jeste li imali kakav susret sa Radom Marusicem , ali valjale su njegove trave

          i savjeti

          03-28-2003 13:14
          Asja
          Ruzica



          Poruka: 337
          pokretac teme Thread Started by Asja

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nisam.

          Ali u Fojnici ima jedan, nevjerovatno smiren covjek, cini mi se i razgovorom lijeci. Zivi boemski, u brdima.

          Mamin tetak je i danas fitoterapeut u Mostaru. Prije svega jedan obrazovan i nacitan covjek. Zna sta prica, moras mu vjerovati.

          Inace je "skolski medicinar" u penziji.

          03-28-2003 13:19 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
          San Hople
          SexNepoznat

          Poruka: 708
          Location: California

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Slushaj ovo...
          Cuo sam da ima neki "vrac" na "desnoj"ili nedje u brdima lijeci raju samo tako...ja mislim zove se Josip.
          Radi se o psihokibernetici (sta god da je)...
          Da li znamo malo vishe o ovom "poglavici-vracu" i o cemu se radi?

          Naucna medicina je (u vecini slucajeva) bazirana na alternativnoj medicini...koja korak po korak postaje priznata u naucnim krugovima.
          Ovo se ne odnosi na lokalne "shalabajzere" i "varalice" koje bajaju i jamljaju raju "po celom telu".

          Sjetimo se mostarske legende alternativne medicine...Trtka.
          Vrlo ozbiljan poznavalac anatomije i ostalih"shpica".
          Koliko puta nam je samo pomogao...aaa ?

          03-28-2003 23:13 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Moja Djemila , kako to boli .

          Meni je jedna nena ,u mahli stanovala , pravila tu strunu . Nekako fildzanom .

          A onda mi natirala dio izmedu palca i kaziprsta .

          Ne znem sta me vise bolilo , ali pomoglo mi .

          03-28-2003 23:43
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa doktori nece da priznaju to .

          Bila je jedna nena u Pocitelju koja je lijecila zuticu , prahom i vodom.

          Moj brat dobio zuticu i bio je kuci izoliran u jednoj sobi sa mamom .Kucni prijatelj nam

          je bila dr. Fatima Isak - Zina internista , koja je dolazila da ga pregleda , a mamina sestra

          trebala da mu daje inekcije .

          Umjesto tih inekcija moji su se odlucili za taj prah i vodu 21 dan . Ali bilo je straha kakav

          ishod ce biti. I nismo Zini govorili za to .

          Djemila vjerovala ili ne kad su mu slikali jetru poslije toga , Zina je rekla : Super , nema

          ostecenja niti , trega od zutice . Naravno jedan period mama je pazila da jede strogo

          dijetalno .

          Zato vjerujem u to .

          Samo ne u sve sarlatani .Ne vjerujem Matiji Paunovski .

          03-29-2003 00:13
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Komercijala , reklama

          Stanovala na aveniji preko puta nas . Plela na masinu , dugo vremena

          Kad odjednom poce sa travama

          Poslije u Novom Sadu , televizija cuda

          Ali 21.gif

          03-29-2003 00:32
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Znam , ali mislim da je Trtak sto San Hople rece

          bas legenda alternativne medicine

          On je bio cudo

          03-29-2003 00:44
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Lela:

            Pa doktori nece da priznaju to .

            Bila je jedna nena u Pocitelju koja je lijecila zuticu , prahom i vodom.

            Moj brat dobio zuticu i bio je kuci izoliran u jednoj sobi sa mamom .Kucni prijatelj nam

            je bila dr. Fatima Isak - Zina internista , koja je dolazila da ga pregleda , a mamina sestra

            trebala da mu daje inekcije .

            Umjesto tih inekcija moji su se odlucili za taj prah i vodu 21 dan . Ali bilo je straha kakav

            ishod ce biti. I nismo Zini govorili za to .


            Djemila vjerovala ili ne kad su mu slikali jetru poslije toga , Zina je rekla : Super , nema

            ostecenja niti , trega od zutice . Naravno jedan period mama je pazila da jede strogo

            dijetalno .

            Zato vjerujem u to .

            Samo ne u sve sarlatani .Ne vjerujem Matiji Paunovski .


          Tu si potpuno u pravu Lelo
          Radi se o Diki iz Pocitelja
          Izlijecila je i Marijana Benesa
          i Surjaka
          i Ivu Pogorelica
          i sefa zaraznog iz Banjaluke 02.gif 02.gif 02.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              03-29-2003 09:11 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              daors daors is a Male
              brato




              Poruka: 817
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Munta je ziva, al ne pravi vise djecu. Starica nema vise snage za masaze.

              ___________________________________________________________________
              Budi na kojoj si

              03-29-2003 11:43 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Sto bi sad dobro dosla Munta , da mi glavu izmasira 15.gif

              03-29-2003 14:50
              Maja Maja is a Female
              bice nesto od mene


              Poruka: 307
              Location: Oslo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              U Oslu je ne tako davno odrzan otvoreni sajam alternativne medicine, pravo je zanimljivo bilo vidjeti okupljene alternativne smjerove, bio je jedan tzv. Iris-doktor, on ti navadno vidi od cega bolujes samo sto pogleda u tvoje zjenice...to je stvarno nidje veze, al eto...
              Samo mu je jos falila kugla.
              Kod mene na poslu imaju tri cure/zene koje nikako da zatrudne, dvije su sestre bliznakinje i treca im je jaranica koja najduze pokusava, problem je sto ne moze da iznese trudnocu a ove bliznakinje ne mogu da zatrudne. Cule su za metodu stopala, i isle tamo, pritiskali su im odredene tacke na stopalima. Dvije su poslije tih tretmana uspjele zanijeti. Ma kad te nesto muci toliko dugo, probao bi covjek i u rog puhati samo da krene.

              ___________________________________________________________________
              Zivjeli 100 godina!

              06-04-2004 12:33 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
              PST PST is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1156
              Location: vazda u kuci

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              mogla bi do ujutro da pisem na ovu temu , jer veoma mnogo vjerujem u alternativnu medicinu .
              majka mi se izljecila od gangrene sa melemima pravljenim od trava i pcelinjeg voska .
              ja sam se izljecila od raka sa alojom .
              juce sam vidjela zenu koja je prosle godine obolila od raka jetre i travama dovela svoje stanje do perfekcije - nisam mogla da dodjem sebi kako zena dobro izgleda .
              pratim alternativnu medicinu , a prosle nedelje sam bila na predavanju Micio Kushia najpoznatijeg svjetskog makrobioticara koji garantuje izljecenje od najgorih bolesti makrobiotikom .
              posjetila sami slusala Todora Jovanovica ljekara koji se bavi alternativnom medicinom i
              izljecio je Medjika Dzonsona od sida i on mu je u znak zahvalnosti kupio kucu na Floridi .
              kad obolis i g....bi pojeo samo da ozdravis .
              vrijedi pokusati ako svi dignu ruke od tebe -ali svima vama zelim dug zivot i puno zdravlja i da vam nikada ovo ne zatreba

              12-06-2005 23:15 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
              nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com