Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Svaka cast !! Americki vojnik skrivena kamera » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

Svaka cast !! Americki vojnik skrivena kamera Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast !!

Americki vojnik skrivena kamera


    ''O vjernici, dužnosti prema Allahu izvršavajte i pravedno svjedoèite! Neka vas mržnja koju prema nekim ljudima nosite nikako ne navede da nepravedni budete! Pravedni budite; to je najbliže bogobojaznosti i bojte se Allaha, jer Allah dobro zna ono što radite!'' (Suretu El-Maide: 8)



    GhOKxp8ajv8

12-11-2013 09:34 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.....Americki vojnik ulazi u prodavnicu malo prije pete minute... ( za ne strpljive ) 01.gif

12-11-2013 10:18 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nivo svijesti je daleko od onog na kojem je evropa kada je pitanjevjera i nacija
ja znam da bih se ovdje vise zalijpilo kao onaj mrga i cak lincovalo mladica na kasi jer su nacionalisti
vise se zbog 11. septembra norvezani pale nego ameri

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-11-2013 10:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mene vise dojmilo sto je od njih 5 samo 1 bio fasista.....pozitivno sam iznenadjena

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    12-11-2013 12:10 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      mene vise dojmilo sto je od njih 5 samo 1 bio fasista.....pozitivno sam iznenadjena


    hvala Bogu i ja sam, fino vidjeti

    12-11-2013 12:16 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..jesu li sad svi glumci u ovome prilogu to mene interesuje ..da se svjetu poshlaje slika neke druge Amerike

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-11-2013 13:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..jesu li sad svi glumci u ovome prilogu to mene interesuje ..da se svjetu poshlaje slika neke druge Amerike


    Mogucnost postoji ali vjerujem i nadam se da nisu... Sami znamo da je bilo i ljudskosti od svih strana u BIH kad je bio rat ...

    12-11-2013 14:37 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    da vam ja kazem a americkom narodu. tu zivim vec puno godina I pozvan sam da kazem.

    amerkinaci su generalno dobri, plemeniti ljudi bez predrasuda. mislim, kao narod I koa pojedinci.
    oni stvarno zele da pomognu drugim ljudima.

    druga je stvar americka politika, to je druga tema. jedna stvar su ljudi, potpuno druga stvar je politika drzave.

    iako ces cesto cuti id nasih da su amerikanci vaki naki glupi, sebicni, izmanipulisani ... to absolutno nije istina, nego mi vidimo samo ono negatovno u americi.

    nas narod je u puno vecoj mjeri izmanipulisan od amerikanaca od strane politicara, vjerskih vodja, ma nema ko nas ne manipulise.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-11-2013 18:34 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..jesu li sad svi glumci u ovome prilogu to mene interesuje ..da se svjetu poshlaje slika neke druge Amerike


    absolutno ne. gledam ovaj show redovno. a I ne treba mi show, tu zivim.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-11-2013 18:35 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..tana ja vjerujem da obican covjek u Americi je puno bolji vec sto vlada i politicari rade ,,ja mislim da njih boli neka stvra za rat u Iraku ,za rat u Avganisanu i da oni uopste nemaju vremena bistrit politiku svoje vlade kao sto mi to radimo u nashem regionu ,siguran sam da 40 posto Amerikanaca ne izlazi na izbore ,ti opet sto izlaze ne izlaze da bi glasali za neke ratove koje ce ameri da vode ..jer obican amerikanac treba da zaradi za mnogo stvari u svome zivotu i nema vremena bistrit bjelosvjetsku plitiku ....

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-11-2013 21:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..opet vjerujem da se ova averzija prema americi odnosi samo na vladu i politiku ,nikako prema americkom narodu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-11-2013 21:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      da vam ja kazem a americkom narodu. tu zivim vec puno godina I pozvan sam da kazem.

      amerkinaci su generalno dobri, plemeniti ljudi bez predrasuda. mislim, kao narod I koa pojedinci.
      oni stvarno zele da pomognu drugim ljudima.

      druga je stvar americka politika, to je druga tema. jedna stvar su ljudi, potpuno druga stvar je politika drzave.

      iako ces cesto cuti id nasih da su amerikanci vaki naki glupi, sebicni, izmanipulisani ... to absolutno nije istina, nego mi vidimo samo ono negatovno u americi.

      nas narod je u puno vecoj mjeri izmanipulisan od amerikanaca od strane politicara, vjerskih vodja, ma nema ko nas ne manipulise.
    Nishta drugo nego 10.gif I ja zivim u Usa dosta vremena I moja je zena muslimanka I nikada , ama bash nikada nije imala neku neprijatnost. Mada su se neki chudili kad su saznali da je ona I njena prijateljica sa kojom radi isto muslimanka. Ono , vjerovatno su ochkivali neshto drugachije. Mada ovo mogu rechi samo za nashe ljude iz Bosne. Bilo je nekih problema kad je jedan irachanin kleknuo ispred ulaza za radnike I pocheo klanjati. Neki su dobacivali neshto ali su bili sankcionisani od strane menadzera u toj firmi.

    12-11-2013 21:29 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..hiljade puta sam vidio po skolama i po drzavnim ustanovama da ljudi klanjaju na sred hodnika ili negdje u nekom cosku ..niko ih ne dira i jednostavno pogledaju i prodju pored njih ..ako covjek koristi pauzu i slobodno vrijeme za taj svoj obred nema nikakvih problema upraznjavat te obrede bilo gdje i bilo kad

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-11-2013 21:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ima problema ako to chinish ispred vrata svoje firme. Ja sam isto bio sblaznjen kad sam to video. Koji che mi kurac neko ispred vrata moje firme da klanja. Sad nemoj da mi stavish etiketu koju mi stavlja SG. Isto bi se tako sablaznio ako bi neko to radio bilo koje vjere bio.

    12-11-2013 22:25 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Ima problema ako to chinish ispred vrata svoje firme. Ja sam isto bio sblaznjen kad sam to video. Koji che mi kurac neko ispred vrata moje firme da klanja. Sad nemoj da mi stavish etiketu koju mi stavlja SG. Isto bi se tako sablaznio ako bi neko to radio bilo koje vjere bio.


    Koliko si ti godina odsutan iz BiH??? haj tako ti Allaha barem na engleskom napisi... 01.gif

    cija je firma ??? 02.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-11-2013 u 23:02.

    12-11-2013 23:01 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...meni licno ne bi smetalo da je moja firma ,neka klanja ..sta ce se to desiti nekome ko ne klanja ..covjek fino prostre dekicu i ostane cisto mjesto na kojem je klanjo

    ..kad se cuko posere ispred robne kuce a gazda koji ga vodi ne pokupi to njegovo govno ,to nikome ne smeta

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-11-2013 23:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Od 1994 . Neshto nejasno ? Koliko je tebi kao tebi godina sad ? Eto ja rekoh , sad si ti na redu ....

    12-11-2013 23:04 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ...meni licno ne bi smetalo da je moja firma ,neka klanja ..sta ce se to desiti nekome ko ne klanja ..covjek fino prostre dekicu i ostane cisto mjesto na kojem je klanjo

      ..kad se cuko posere ispred robne kuce a gazda koji ga vodi ne pokupi to njegovo govno ,to nikome ne smeta
    Samo su mu rekli da klanja na nekom podobnom mjestu shto je ovaj I uchinio. Prostro deku u svom karavanu I klanjo tu.

    12-11-2013 23:06 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od prowler2:

      Od 1994 . Neshto nejasno ? Koliko je tebi kao tebi godina sad ? Eto ja rekoh , sad si ti na redu ....


    Ja sam odsutan od 1993.

    Koliko je meni kao meni godina….14.gif pa sasvim dovoljno, odavno sam punoljetan.

    12-11-2013 23:09 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ok. Znachi nishta od odgovora. Nisam ni ochekivao neshto drugachije. Pozdrav.

    12-11-2013 23:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com