Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Veto na decka/curu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
lannchy lannchy is a Female
seka




Poruka: 716
Location: uvijek na tockovima

Veto na decka/curu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da li vasi prijatelji, osobe od povjerenja (kojima ono pravo, neizmjerno vjerujete) kod vas imaju pravo "veta" na izvjesne potencijalne momke / cure? 14.gif

Nedavno sam imala situaciju....Moja najbolja frendica (koja sa mnom studira u Austriji) i moj takoreci brat ( momak koji mog oca gotivi do te mjere da se naziva mojim bratom)...
I tako, mi u Sarajevu, u po frke idemo svi zajedno na rucak sa mojim ocem...Sjedi se u restoranu, papa ribica, pijucka se vino...laganini, sve fino, kad tamo moj "brat" indirektno bari frendicu, sve na finjaka jer smo ipak otac i ja za istim stolom. 21.gif

A moj brat je inace tip momka "ima para, jedan ispit do diplome na faxu, dobar posao, dobro auto, rolex sat (orginal molim lijepo), sarmer i po sa opasno dobrom pricom, i moze imati svaku curu koju pozeli".... 29.gif
Nevjerovatno, inace ne kategorizujem tipove, al ovi se daju i prepoznati, i kategorisati i ukalupiti....he he he....

Tip nije nesto posebno fizicki, al ima pricuuuuu....ufff, boli glava 23.gif , cure padaju kao muhe 21.gif . I tek kad je poceo nju bariti preda mnom, puzzle su mi se poslagale u glavi i skontala sam koliko je sati. Nisam ga nikad prije ni gledala u tom svjetlu, al tek tad su njegove price o prolaznim djevojkama imale smisla...upalila se mala sijalica nad glavom i skontala sam da mi je brat ono sto ja nazivam "playerom"... 08.gif

Uzima on njen br telefona...nakon rucka svak ide svojim putem, ja kod nje, otac i brat ko zna gdje.... 28.gif


Par dana poslije, brat zove frendicu van! Frendica mi ispostavlja detaljan izvjestaj, kaze otici ce s njim na pice al on ipak nije njen tip...ono vidjet ce ga cisto reda radi.
Tu ja nju upozoravam da pazi sto radi, jer je brat opasan....moze se iznenaditi... 19.gif


Pogodite sto je bilo par sati poslije...Frendica me zove NAKON pica...Momak (koji, ponovno naglasavam, NIJE NJEN TIP, i uopce je ne privlaci) ju je totalno sarmirao 12.gif ...imao je nevjerovatnu pricu da je pravo pala u iskusenje da popusti njegovom inzistiranju i da poljubi ga 30.gif ...No medjutim nije ga poljubila, kaze sjetila se mojih rijeci i mog upozorenja...Jedva je izdrzala, al je izdrzala ...samo zato sto je meni i mom "mudrom" savjetu slijepo vjerovala. 11.gif

Poslije mi se cak i zahvaljivala, jer tip ju vise nije ni zvao (ja bila u pravu!!! 23.gif ), ona se vec vratila u Graz....tako da je i ona skontala kako stvari stoje....iako u tom trenu se cinilo kao da on misli stvarno ozbiljno, kao da je ona za njega posebna...bla bla bla (klasicna playerska prica) 08.gif

I nesto kontam, stvarno mi je drago sto sam je na vrijeme mogla upozoriti na taj tip muskarca...jer smo mi zene nekad stvarno slijepe. I znam da imam dvoje – troje ljudi na koje se i ja mogu osloniti i vjerovati im kad mi kazu "Lana nemoj, to nije za tebe"...Doduse to jesu ljudi sa kojima sam prosla i Sodomu i Gomoru...i sazvakala vrece i vrece soli...

I kad ti ljudi stave veto na nekog tipa...onda sam skontala da je bolje slusati, nego se opeci! 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________

06-02-2006 21:14 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
studentica_MO studentica_MO is a Female
mofo beba




Poruka: 8
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jes jes

Imala sam i ja plejera,kako ih ti zoves, to su jako arogantni,egocentricni i samodopadni ljudi, radije bih da me neko upozorio nego da sam se opekla kako jesam!

A stvarno sam vjerovala da sam drugacija i posebna, i dala mu se! Cim sam pokazala da me uistinu zanima i da me ima, on se ohladio!

08.gif 08.gif 08.gif

___________________________________________________________________
Sve se vraca,sve se placa...

06-02-2006 21:50 studentica_MO is offline Pregledaj poruke od studentica_MO Dodaj studentica_MO u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6338
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma nek je on zovne jos jednom i donese joj ruze , dzabe ti tvoja prica i veto, ode prijateljica njemu

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

06-02-2006 21:50 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
lannchy lannchy is a Female
seka




Poruka: 716
Location: uvijek na tockovima
pokretac teme Thread Started by lannchy

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od studentica_MO:

    jes jes

    Imala sam i ja plejera,kako ih ti zoves, to su jako arogantni,egocentricni i samodopadni ljudi, radije bih da me neko upozorio nego da sam se opekla kako jesam!

    A stvarno sam vjerovala da sam drugacija i posebna, i dala mu se! Cim sam pokazala da me uistinu zanima i da me ima, on se ohladio!

    08.gif 08.gif 08.gif


Eh upravo na to mislim, i zbog toga sam je upozorila!

Ja sam joj samo dala svoj savjet, ona je naravno uradila sto je ona htjela, Hara....
Odlucila je vjerovati meni a ne njemu...

___________________________________________________________________

06-02-2006 21:54 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hara 10.gif

sto se tice samog pitanja.....ja mogu dati savjet i prihvatiti savjet, ali je na meni da li da ga usvojim ili da ga moja prijateljica uzme za ozbiljno....

ta tvoja je bila jako blizu poljupcu, zamisli da ju je nazvao za dva dana, odeo na romanticnu veceru, setnju pored rijeke, onako drzeci se za ruke, da ju je koji put onako ovlas poljubio u obraz ili celo, da joj je gledao u oci i dao je potpunu paznju, ne da bi mu dala da je poljubio, vec mnogo vise 12.gif

i sutradan je on open ne bih nazvao......

u slucaju njih dvoje, tj u tvom primjeru ili mu ona nije bila dovoljno interesantna ili on nije neki real player, jer da je ili jedno ili drugo istina napadao bi on nju dok ne bi dobio sta hoce, a onda bi bilo hasta la vista mi amore 01.gif

___________________________________________________________________

    06-02-2006 21:57 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    lannchy lannchy is a Female
    seka




    Poruka: 716
    Location: uvijek na tockovima
    pokretac teme Thread Started by lannchy

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma sve u svemu mrzim te tipove, i znam da ja osobno volim biti upozorena na njih...od strane ljudi kojime fakat vjerujem!

    Sto je najgore, znam da igraju na kartu "women want to be seduced, women want to be loved"...bla bla bla, i to je grozno kako sve mi, koliko god bile pametne (jer mi je frendica FAKAT pametna....padamo na to!!! 08.gif

    Al u pravu si maggie...i ja samo dajem savjet, kad me netko pita za njega...
    I takodjer sam poprilicno sigurna da bi mala poklekla da ga je opet vidjela...
    grozno 29.gif

    ___________________________________________________________________

    06-02-2006 22:00 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
    Zivcho
    Gost


    RE: Veto na decka/curu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od lannchy:

      Da li vasi prijatelji, osobe od povjerenja (kojima ono pravo, neizmjerno vjerujete) kod vas imaju pravo "veta" na izvjesne potencijalne momke / cure? 14.gif



    Savjet dati ili "upozoriti" - DA

    Veto - NE!

    Moja je stvar i pravo izbora da odlucim da li cu ih poslusati. Svakako da price sa strane mogu uticati na moju konacnu odluku, ali ne mogu cak niti najboljem prijatelju ili prijateljici dozvoliti da takoreci upravlja mojim zivotom stavljajuci mi veto na nekoga.

    Postoji tu jos nesto....rizikujem u tom slucaju da zarad svog ceifa izgubim prijatelja/icu koji mi je pokusao "nametnuti" taj veto.
    U tom slucaju, treba doooobro izvagati izmedju prijateljstva i ljubavi.

    Lanci, sta ti mislis...ako taj tvoj "brat" ikada sazna kako si ga "nahvalila" kod te djevojke, da li ce se njegov odnos prema tebi promijeniti, tj. jesi li svjesna rizika od prekida vaseg "bratstva"??


    Sto se ostatka price tice, u potpunosti cu se sloziti sa Harinim komentarom 10.gif

    06-02-2006 22:04
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Players...... women would love to hate them 23.gif

    Kontam sta hoces da kazes, ali nisu oni toliko pametni, koliko smo mi povodljive (pazite da me neko iz AFZ ne ufati u mraku 13.gif ).
    Ni ja ne volim players jer se igraju sa tudjim osjecajima, ali koliko smo mi povodljive da imamo jake osjecaje za nekog ko nas odvede na veceru jednom 29.gif pa neko odmah misli o poljupcu, a neko o necem vise.

    Oni su jaki, samo koliko smo mi slabe 10.gif

    S druge strane koliko zena bih voljelo da imaju tu osobinu. One night stand, no commitment, all fun, slam bam thank you ma'm....ali mi u dosta slucajeva imamo drugacije misli.....porodica, djeca, kuca sa bijelom ogradom 10.gif

    there is a fine line 12.gif

    ___________________________________________________________________

      06-02-2006 22:08 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      lannchy lannchy is a Female
      seka




      Poruka: 716
      Location: uvijek na tockovima
      pokretac teme Thread Started by lannchy

      RE: Veto na decka/curu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Zivcho:





        Savjet dati ili "upozoriti" - DA

        Veto - NE!

        Lanci, sta ti mislis...ako taj tvoj "brat" ikada sazna kako si ga "nahvalila" kod te djevojke, da li ce se njegov odnos prema tebi promijeniti, tj. jesi li svjesna rizika od prekida vaseg "bratstva"??



      U pravu si, veto je ipak krivi izraz, poslije sam se ispravila, pogledaj koji post iznad!

      Zivcho, djevojka me je pitala sto znam o njemu, rekla sam joj! Ako trebam birati, biram nju, jer je on za mene imaginarni "brat"...to je za mene samo naziv koji on forsira, koji nema dubljeg znacenja. A mimo toga sam mu i u facu rekla da ga smatram playerom, obrazlozila mu...jer ne pricam ljudima iza ledja, pogotovo ne tracam...

      ___________________________________________________________________

      06-02-2006 22:11 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      za njega je player kompliment

      ___________________________________________________________________

        06-02-2006 22:12 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        lannchy lannchy is a Female
        seka




        Poruka: 716
        Location: uvijek na tockovima
        pokretac teme Thread Started by lannchy

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Maggie:

          za njega je player kompliment


        13.gif jest brate!

        Al obrazlozila sam, prema tome...

        Inace sam izravna, kazem ljudima sto jest, kako jest, bilo dobro - lose - sretno - tuzno....
        Tako da...tu sam na cisto i s njim i sa ostalim ljudima koji me okruzuju u zivotu!

        ___________________________________________________________________

        06-02-2006 22:15 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        o kakvim osjecajima pricate jeli to trebam ja sad svakoj s kojom izadjem pazit na osjecaje 21.gif 21.gif kakve bola osjecaje kakvi su player tipovi to se oni sami prozovu cuj playerb tip 13.gif 13.gif 13.gif a ta ti je prijateljica najobicnija sponzorusa 10.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        06-02-2006 22:20 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        lannchy lannchy is a Female
        seka




        Poruka: 716
        Location: uvijek na tockovima
        pokretac teme Thread Started by lannchy

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nije....cak suprotno, nije pala na njegovo imovinsko stanje, sat, auto i ostalo, nego na sarm!

        Ovo ostalo si ionako sve moze sama priustiti....tako da to kod nje ne igra ulogu! Ionako, ja se NE DRUZIM sa sponzorusama, a pogotovo ih ne nazivam najboljim prijateljicama 08.gif 19.gif

        ___________________________________________________________________

        06-02-2006 22:23 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kakve su to sarmerske price majke ti 21.gif moze bit pametan,duhovit i tako to cuj sarmer a nije lijep 21.gif a normalno da nece rec ja sam sponzorusa i nek ima sve pet trazi sigurnost za kasnije zar mislis da nema vecih frajera i "sarmera "medju obicnom rajom 10.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        06-02-2006 22:25 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        uh st umoriste s tom pricom 30.gif 32.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            06-02-2006 22:32 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            cok cok is a Male
            liska mjeseca maja


            Poruka: 5450
            Location: seher mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gif 13.gif 13.gif vidim ja oznojio se ti sigurno si i ti sarmer 13.gif 13.gif cuj sarmer a nije lijep 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

            06-02-2006 22:34 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
            Zivcho
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Cok bola...zar sharmeri moraju biti lijepi? 29.gif

            mislim da mijesas pojmove 18.gif

            06-02-2006 22:35
            Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
            Licnost godine '05




            Poruka: 9968
            Location: Eo me tu sam !!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pa opet 32.gif 30.gif 32.gif

            ___________________________________________________________________


              Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                13.gif

                06-02-2006 22:35 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                cok cok is a Male
                liska mjeseca maja


                Poruka: 5450
                Location: seher mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ne mjesam boga mi nek tebi dodje ruzna treba pa nek te issarmira 10.gif da joj zlato izlazi iz usta ja bi je opalio n0ogom upotiljak,sve nesto nije vazna ljepota nisu vazne pare nego osjecaji 13.gif 13.gif 13.gif pusti shuplju to nek pricaju djeci kuci prije skole

                ___________________________________________________________________
                28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

                06-02-2006 22:37 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
                Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                Licnost godine '05




                Poruka: 9968
                Location: Eo me tu sam !!

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                to to deder josh da se naucim 13.gif

                ___________________________________________________________________


                  Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                    13.gif

                    06-02-2006 22:38 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                    Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com