Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kalanchoe » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Smile Kalanchoe Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vrsta cvjeca, ne znam kako se zove na nasem.

Ja neki dan kupila dvije, jer prelijepo cvjetaju i stavila na prozor od kuhinje, gdje imaju mnogo direktnog svjetla. nekda davno neko mi je poklonio jednu saksiju ovog cvjeca i dugo se drzala, medjutim nakon prvog cvata nikad vise nije procvjetala. Na kraju crkla.
Ne bi da mi se to ponovi.

Zna li iko ista o ovom cvjecu? Kako se njeguje i slicno? Ja sam i prosli put kobiva radila sve po onoj kartici, ali ubila ga na kraju 29.gif

Evo slike 01.gif

___________________________________________________________________

    04-09-2007 15:03 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko
    pokretac teme Thread Started by Maggie

    evo jedne vece slike Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cvjetovi su sitni i ono ko u jednom grmu 40 cvjetica i sve tako, nisu pojedinacni i listovi su tamno zeleni i mesnati

    ___________________________________________________________________

      04-09-2007 15:06 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko
      pokretac teme Thread Started by Maggie

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nije veca slika ispala, al trebala je, haj nema veze, gledajte ovako 07.gif

      ___________________________________________________________________

        04-09-2007 15:07 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        amra p. amra p. is a Female
        carica mjeseca maja




        Poruka: 5017
        Location: DK

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Maggie , to mi je najmrze cvijece 28.gif Bas zbog toga sto je lijepo samo dok je u punom cvatu . Cim ti prvi cvjetovi opadnu ni nasta ne lici . Imala sam ga , dobijala cesto , ma cini mi se do sad najmanje 10 saksija i svaki put , ama , bas svaki put groza kad cvjetovi opanu. Sorry Maggie ali ja stvarno ne volim to cvjece 29.gif 21.gif

        ___________________________________________________________________

          28.gif

          04-09-2007 15:16 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko
          pokretac teme Thread Started by Maggie

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sto sorry moja 07.gif

          i u mene samo proba, kontam kako da vratim cvjetove 02.gif

          u mene u kuci inace samo uspjeva zelenish, nikakvo cvjetanje, pa se ponadala 19.gif

          ___________________________________________________________________

            04-09-2007 15:20 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko
            pokretac teme Thread Started by Maggie

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            treba li ga puno zalijevat, je li u redu da je na puno sunca? I ako nema cvjetove u redu je, samo da mi ne crkne. Mislim treba li se nesto puno oko njega ili da se kutarisem belaja odmah 07.gif

            ___________________________________________________________________

              04-09-2007 15:26 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko
              pokretac teme Thread Started by Maggie

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e onda mu je na prozoru najbolje svjetlo 10.gif

              ___________________________________________________________________

                04-09-2007 15:30 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                amra p. amra p. is a Female
                carica mjeseca maja




                Poruka: 5017
                Location: DK

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ma meni je islo na zivce i ono kad opanu cvjetovi i ko pocne malo rasti a svaka grancica svoju politiku vodi 21.gif 21.gif Ma ne znam , sto Djemila rece fin trenutni poklon 01.gif

                ___________________________________________________________________

                  28.gif

                  04-09-2007 15:39 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
                  nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com