Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Jedno Mjesto U Srcu*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MJESECARKA MJESECARKA is a Female
*primadona*




Poruka: 848
Location: Switzerland...

***Jedno Mjesto U Srcu*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ili jedan dio srca, koji ce vjecno biti zauzet... U kojem stanuje samo jedna osoba, koju niko ne moze zamjeniti, i koja ce vjecno tu biti...

Imate li vi tog "podstanara" u vasem srcu?

Ja imam... Dva, trenutno...

Jedan je moj otac rahmetli... Koji ce uvjek biti tu, i koga niko nece moci istjerati... Dok sam ziva...

Drugi je neko iz proslosti... Neko koga nemogu zaboraviti, i neko ko mi je znacio sta i zivot...
Mislim da ne prodje dan, da ne pomislim i na jednog, i na drugog... I da nema noci, da se ne sjetim i jednog i drugog...
I drago mi je da je tako... da sam ih imala, da mogu reci voljela sam i bila sam voljena...
Od jednog na jedan nacin, i njega na jedan nacin...
Od drugog na drugi nacin, i njega na drugi nacin...
Ali obojicu puno i svim srcem... 33.gif

___________________________________________________________________

      09-08-2007 01:41 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
      Losa cura
      SexNepoznat



      Poruka: 977

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zinga! 33.gif 01.gif Ostala dva mjesta su suvise licna. 10.gif

      ___________________________________________________________________

          VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

      09-08-2007 01:48 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moj èièa rahmetli 33.gif


      a sto se ljubavi prema momcima tice , cim zavolim novog svi bivsi se brisu 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      09-08-2007 11:19 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Majka mi je na prvom mjestu vazda bila i ostala....kcerka moja je odma tu pa sestra i onda zena ali sve su to ljubavi koje se vole isto samo na razlicite nacine 10.gif 10.gif 10.gif

      09-08-2007 11:51 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      mamica mamica is a Female
      raja




      Poruka: 1962
      Location: Skandinavija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moja kcerka zasigurno zauzima glavno mjesto u mom srcu, onda moj muz 33.gif i moja MAMA koju volim beskrajnooooooooooooo 33.gif

      ___________________________________________________________________
      "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

      09-08-2007 12:22 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      RE: ***Jedno Mjesto U Srcu*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od MJESECARKA:

        ili jedan dio srca, koji ce vjecno biti zauzet... U kojem stanuje samo jedna osoba, koju niko ne moze zamjeniti, i koja ce vjecno tu biti...

        Imate li vi tog "podstanara" u vasem srcu?

        Ja imam... Dva, trenutno...

        Jedan je moj otac rahmetli... Koji ce uvjek biti tu, i koga niko nece moci istjerati... Dok sam ziva...

        Drugi je neko iz proslosti... Neko koga nemogu zaboraviti, i neko ko mi je znacio sta i zivot...
        Mislim da ne prodje dan, da ne pomislim i na jednog, i na drugog... I da nema noci, da se ne sjetim i jednog i drugog...
        I drago mi je da je tako... da sam ih imala, da mogu reci voljela sam i bila sam voljena...
        Od jednog na jedan nacin, i njega na jedan nacin...
        Od drugog na drugi nacin, i njega na drugi nacin...
        Ali obojicu puno i svim srcem... 33.gif


      Vjerujem da kasnim sa ovom izjavom,ali neka ti je zdravo glava od mene zbog oceva napustanja ovog svijeta!
      Da se vratim temi,naravno da imam podstanara,srce mi je na 3sprata i na svakom po jedan podstanar!

      ___________________________________________________________________



          09-08-2007 14:14 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          LADY_MO LADY_MO is a Female
          seka




          Poruka: 593
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          tata,mama,brat i mala Flo, 4 najvaznije osobe u mom zivotu i moji najbolji prijatelji.....

          ___________________________________________________________________

            35.gif

            09-08-2007 14:19 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
            MJESECARKA MJESECARKA is a Female
            *primadona*




            Poruka: 848
            Location: Switzerland...
            pokretac teme Thread Started by MJESECARKA

            RE: ***Jedno Mjesto U Srcu*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od funkyg:


              Vjerujem da kasnim sa ovom izjavom,ali neka ti je zdravo glava od mene zbog oceva napustanja ovog svijeta!
              Da se vratim temi,naravno da imam podstanara,srce mi je na 3sprata i na svakom po jedan podstanar!


            Hvala ti... 01.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________

                09-08-2007 20:14 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
                Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
                moforaja




                Poruka: 5989
                Location: U podrumu

                RE: ***Jedno Mjesto U Srcu*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ,,.moje srce ti je ko autobus i sva mjesta su puna, inache :

                Ima jedna mala gospa Marija,
                Što sve mi draža biva što je starija.
                Jer ona me je prvog trudno rodila,
                Za ruèicu me slabu prva vodila.
                Prva me na ovom svijetu volila,
                Prva se za mene Bogu molila,
                Kupala me suzom, Bog joj platio,
                Anðeo joj suzom suzu vratio,
                Dojila me mlijekom svoje ljubavi,
                Uèila me ovaj jezik ubavi, ..........

                AG Matos

                ___________________________________________________________________
                Moj Mostare ko ti lomi grane,
                ko zavadi mostarske jarane,
                ko to tebi istoriju piše,
                ko to želi da te nejma više.

                09-08-2007 20:36 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
                nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com