Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Cvik-kartice » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Cvik-kartice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... ili kako to veæ ko zove ... kod mene na poslu uveli od 1.aprila cvik-kartice ... i svakog jutra cvikenmo se svi, pa odcviknemo u 16.30h, a ima nekakvih opcija - službeni put u SA, sl.put izvan SA, opcija nepredvidjeno, opcija bolovanje, g.odmor, itd. Još postavili i kameru da ne bi neko nekog drugog prijavljivao. Ok to za administraciju, ali za novinare, muzièare, snimatelje, montažere itd ... i, ako nemaš odreðen broj sati u mjesecu - opomena, pa disciplinska, pa se èak i otkaz navodi kao moguænost. Pauza od pola sata ne ulazi u radno vrijeme.
Meni je ovo pravo glupo 21.gif , bar za neka zanimanja. Ne mogu se ljudi kreativci nikako natjerati da stvaraju ili da dobro rade svoj posao baš po narudžbi.
Kako je to kod vas na poslu?

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

05-23-2008 23:30 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i meni je glupo ...ovdje gdje ja radim nema cvik kartica ...ali ima raje kojima su uvedene
doduse, administracija ima fleksibilno radno vrijeme tako da moze poceti ranije i zavrsiti ranije radni dan ..i obrnuto. raja to koriste , kad im treba odraditi neki poslic u toku dana

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

05-24-2008 00:01 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com