Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kuda idu izgubljene zene » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kat Kat is a Female
Agent Kat




Poruka: 165
Location: Punjab

Kuda idu izgubljene zene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo sam jucer dobila od svog vrlo dobrog prijatelja, sta mislite koliko je u pravu iili mu se samo pomutilo 19.gif . Objavljujem u orginalu, ako nekom teba prevod sa ekavice na ijekavicu, nek mi se obrati (ionako je Kat ovih dana dezurna baba roga). Elem, da ne duljim:

Sinoc mi se dogodilo nesto sto me prvo totalno bacilo u bedak, a zatim podiglo skroz. Stanem na semaforu, bilo je vec oko 12, nigde nikoga na ulici, kad pored mene stane mali autobus. Bio je pun engleskih devojcica, vracale su se verovatno sa neke ekskurzije. Kad su me videle, pocele su da se smeju i da mi masu. Imale su trinaest, mozda cetrnaest godina, sve su bile prelepe zaista, sa svojim plavim kosama i decjim okicama. Neka burzujska deca, privatna skola i sve to. Zagledao sam se u njihove oci i video totalnu cistocu, pravu nevinost. Mozda su neke od njih i bile seksualno aktivne, ali su meni, iz nekog razloga, sve izgledale nekako neverovatno ciste, dobre, neiskvarene. Da ne duzim, uciteljica, koja je vozila autobus je resila da se pratimo malo po gradu tako da smo se zajedno vozili, jedno uz drugo, jedno dvadesetak minuta. Zaista sam uzivao gledajuci ih kao hihocu, sapucu jedna drugoj nesto na uvo. Videlo se da su odrastale izolovane od drustva, njihovi roditelji su se za to pobrinuli. Zapitah se: "Da ih vidim ponovo za pet godina, tako na okupu, da li bi mi bile isto toliko lepe?" Onda sam shvatio da nema sanse, za tih pet godina nesto ce ih pokvariti, zaprljati, zamagliti im pogled. Nece vise biti tako ciste, tako prirodne, tako normalne. Neko ili nesto ce doci u njihove glave i postace drugacije. Postace zene koje ne prezu ni od cega, inteligentne masine koje uzimaju ono sto zele ne pitajuci. Da li smo mi muskarci krivi za to? Ili nesto drugo, mozda? Zaista ne znam, ali kada sam im mahnuo i odvojio se, pogledao sam ih jos jednom dobro, i shvatio da su zene ipak ono sto najjace moze da me pokrene i da je to jedina stvar koja mi ikad moze doci glave. Voleo bih da svaki muskarac moze bar jednom da vidi taj prizor jer, takva vrsta lepote je nesto najlepse na celom svetu.

P.S. Ako se ti sad zapitas, zasto sam ja ovo danas napisao, nemam odgovor, jednostavno sam zeleo da to napisem.

___________________________________________________________________
Does the body rule the mind
or does the mind rule the body?

05-31-2005 10:49 Kat is offline Pregledaj poruke od Kat Dodaj Kat u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj nek jedan prizna da je zena najvece bogatstvo na svijetu , najveca ljepota , mudrost i snaga i da je zena motor svakog muskarca 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

05-31-2005 10:54 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
habiba75 habiba75 is a Female
raja




Poruka: 2341
Location: lebdim

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    haj nek jedan prizna da je zena najvece bogatstvo na svijetu , najveca ljepota , mudrost i snaga i da je zena motor svakog muskarca 10.gif

E ova ti je na mjestu 10.gif

___________________________________________________________________
JESAM LI VAM GOVORILA!?

05-31-2005 11:20 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

AFŽ 19.gif

___________________________________________________________________

    05-31-2005 11:22 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Luna Luna is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 279
    Location: gdje Dunav ljubi nebo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pedofil 07.gif .....Pa i djecaci su slatki sa 13....da li ih mi zene pokvarimo??~241~ ~230~

    ___________________________________________________________________
    Ustvari, covjekova sreca zavisi od toga koliko je proklet

    05-31-2005 11:37 Luna is offline Pregledaj poruke od Luna Dodaj Luna u listu prijatelja
    Kat Kat is a Female
    Agent Kat




    Poruka: 165
    Location: Punjab
    pokretac teme Thread Started by Kat

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moj Oti pedofil? Ma kakvi 12.gif
    Nije stvar jesu li djecaci slatki sa 13 vec je stvar da li i kad spoznas sta te to u stvari pokrece i sta ti dodje glave.

    ___________________________________________________________________
    Does the body rule the mind
    or does the mind rule the body?

    05-31-2005 12:09 Kat is offline Pregledaj poruke od Kat Dodaj Kat u listu prijatelja
    Mokac Mokac is a Female
    opticka varka




    Poruka: 526
    Location: Velez MOSTAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    08.gif

    ___________________________________________________________________
    Aquí se queda la clara,
    La entrañable transparencia
    De tu querida presencia,
    Comandante Che Guevara.

    06-03-2005 19:17 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Razumijem sta je htio da kaze i mislim da je u pravu. Ovdje u Americi se te nevine, ciste i sjajne face djece/curica vide do mozda desete godine, poslije su prekrivene sminkama i puderima. Lica su im takva, jer nisu svjesne svojih mogucnosti ka upravljanju muskarcima, te okolini.

    Zar se vecini nas nije desilo da sa kojih 18, 19, mozda i ranije, nismo skontale da sa posebnim osmjehom mozemo dobiti sta hocemo???
    I kad se to prvi put dogodi, osjecamo se kao da smo otkrile Ameriku, iznova.

    Sa naseg lica nestaje izraz nevinosti, a nastaje izraz proracuna.

    Ja mislim da je ovo bila poenta price.

    ___________________________________________________________________

      06-03-2005 19:36 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Iskustvo, znanje i mudrost takodjer zenu cini lijepom. Te ce djevojcice opet biti lijepe i za pet godina, samo na drugaciji nacin. Htjeli ne htjeli, svima nam se desava zivot. 01.gif

      ___________________________________________________________________
      "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
      i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

      06-03-2005 23:26 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
      M^M
      SexNepoznat



      Poruka: 443
      Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      razumijem o cemu prica tip.

      vise puta sam o tom razmisljao i sam, pogotovo kad vako non stop izlazis po mjestima gdje ja izlazim i upoznajes svasta...ama bas svasta.

      to je sve interesantno i zabavno i provod je uvjek na nivou, ali da li je cijena svega toga vrijedna? a cijena je upravo ono o cemu je pisac pisao.


      dobar tekst, i dobro pitanje.

      nazalost odgovor ne znam.

      ___________________________________________________________________
      "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
      Senad Hadzifejzovic

      06-04-2005 06:32 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
      M^M
      SexNepoznat



      Poruka: 443
      Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jao teme sto je zamrla... izgleda da ovde samo jedna vrsta tema moze opstat...

      Haj dobro, a kako bi bilo kad bi te sve curice za nekih 5-6 godina pokupili i na ekskurziju u Italiju negdje?! 04.gif

      Bilo bi "girls gone wild" 13.gif

      ___________________________________________________________________
      "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
      Senad Hadzifejzovic

      06-04-2005 20:15 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      kuda idu izgubljene zene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kod komsije po utjehu 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      08-07-2008 19:54 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      mamica mamica is a Female
      raja




      Poruka: 1962
      Location: Skandinavija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A gdje ce ??????a ti Majo mora da imas kakvog dobrog komsu, cesto ti njega nesto spominjes 01.gif 01.gif ~1

      ___________________________________________________________________
      "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

      08-07-2008 20:27 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mamica:

        A gdje ce ??????a ti Majo mora da imas kakvog dobrog komsu, cesto ti njega nesto spominjes 01.gif 01.gif ~1


      u kafanu 13.gif
      imam,prosjek 72 godine! 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      08-07-2008 20:29 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      pleska pleska is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1247
      Location: u podrumu nisam vise...

      Tongue kuda idu izljubljene zene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..pa sve dok se ne umore 07.gif

      ___________________________________________________________________
      |^^^^^^^^^^^^^|____
      |taxista sam majko ja | '|";\,___.
      |_..._....._____===|=_|__|...,]|
      "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

        i
          jerbo je plaho koristan 07.gif

          08-07-2008 22:11 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
          CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
          rodjena




          Poruka: 909
          Location: HARLEM

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pa ne znaju to ni one...dok su se izgubile 19.gif

          ___________________________________________________________________

            To nisam ja, to je moja tastatura
          11.gif

          08-07-2008 22:13 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Znaju znaju..
          Izgubljene idu kod PRIJATELJA...pokucat u nevakat...SHECERA ZATRAZIT...
          Ja sam vazda drzo jedno kilu...kokce i onako sitnog...(za akobogda)...
          02.gif

          ___________________________________________________________________
          I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
          Sha-Shi is my name..and off course,

            I do piss excellence in the morning..

          08-07-2008 22:58 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
          CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
          rodjena




          Poruka: 909
          Location: HARLEM

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja vala u komsije idem trazit secera...a ne u prijatelja 19.gif

          ___________________________________________________________________

            To nisam ja, to je moja tastatura
          11.gif

          08-07-2008 23:01 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od CuriiCa_mo:

            ja vala u komsije idem trazit secera...a ne u prijatelja 19.gif

          hehe...znaci dosli smo ko sekcije"poznanik"...
          fino,fino...kako se mimoidjete u havustoru....Ko gleda gore a ko dole...
          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
          Sha-Shi is my name..and off course,

            I do piss excellence in the morning..

          08-07-2008 23:02 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
          CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
          rodjena




          Poruka: 909
          Location: HARLEM

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a on...gleda dole...vazda nesto s visoka 13.gif

          ___________________________________________________________________

            To nisam ja, to je moja tastatura
          11.gif

          08-07-2008 23:04 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
          Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com