Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Lijecenje suncokretovim uljem?? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Lijecenje suncokretovim uljem?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dr. F. Karach, sudionik na kongresu Ukrajinskog udruženja onkologa i bakteriologa, iznio je metodu neobiènog jednostavnog naèina lijeèenja ljudskog tijela, i to pomoæu suncokretovog ulja. Rezultati ovog postupka lijeèenja izazivaju èudjenje i sumnju ali svatko se može uvjeriti u vjerodostojnost njegovih dokaza i iskušati dijelovanje na vlastitu tijelu.

Više je nego zaèudjujuæe da su ovom neškodljivom biološkom metodom lijeèenja postignuti takvi uspjesi u lijeèenju i izlijeèenju bolesti bez kirurških zahvata i uzimanja lijekova, koji èesto izazivaju štetne popratne pojave. Temeljeno je naèelo ovog lijeèenja veoma jednostavno: ispiranje (muækanje) ulja u ustima, a sam organizam preuzima dalji postupak samoizlijeèenja. Na taj je naèin moguæe istodobno lijeèiti stanice, tkivo i organe, zato što se ovim postupkom spreèava uništenje mikroflore i razaranje ljudskog organizma. Bez zdrave mikroflore, ljudski je vijek upola kraæi, jer èovjek bi mogao doživjeti dob od 140 do 150 godina. Ovom se metodom potpuno izlijeèe: glavobolja, bronhitis, zubobolja, tromboza, kroniène bolesti crijeva, srca, bubrega, upala mozga, ženske bolesti, kroniène izrasline(tumor), kronièni grèevi bolesti živaca, želuca, pluæa, jetre, bolesti spavanja, infarkt.

Postupak :

Najmanje jedna èajna, a najviše jedna žlica za jelo suncokretova ulja muæka se zatvorenih usta, ispirajuæi i provlaèeæi izmedju zubi, bez žurbe i truda oko 15 do 20 minuta.
Ulje se ni u kom sluèaju ne sme progutati. Ispljunuta je tekuæina bijela kao mlijeko, a ako je još žuta, ispiranje je bilo prekratko.
Nakon toga usta se moraju više puta isprati vodom, a èetkicom valja isprati zube. Ispljunuta je tekuæina vrlo otrovna (slikovito reèeno), zato bi se umivaonik trebao dobro isprati.

U ispljunutoj tekuæini nalazi se velika kolièina štetnih bakterija te drugih štetnih tvari i toksina. Važno je napomenuti da se ovim postupkom ispiranja pojaèava izmjena tvari u organizmu, tako da se uspostavlja trajno ozdravljenje. Najuoèljiviji je uèinak uèvršæavanje klimavih zubi, a zubi postaju vidljivo bijeli. Najbolje je zapoèeti ispiranje ujutro prije jela. Da bi se proces lijeèenja ubrzao, postupak se može ponoviti tri puta na dan prije jela i na prazan želudac. Time je izlijeèenje brže i djelotvornije. Lijeèenje traje toliko dugo dok se organizmu ne vrati prijašnja snaga, svježina i miran san. Nakon budjenja ne sme imati umora ni tijelo ni psiha osobe, a naduveni podoènjaci moraju nestati. Moraju se pojaviti zdrava glad, dobar san i neometana sposobnost pamæenja.

Na poèetku se mogu pojaviti znakovi prijašnjih bolesti, što je u bolesnika koji boluje od više bolesti moguæe. Pogotovo se taj osjeæaj pojavljuje kada neka osoba ima više žarišnih upala, koje aktiviraju jedna drugu, a koje bi bez lijeèenja uzrokovale tešku bolest ili smrt. Zato i ne postoji razlog da se prekine ovo lijeèenje ako bi se i pojavila povišena tjelesna temperatura. Eventualno pogoršanje samo je dobar znak da se tijelo poèelo oporavljati i da bolest nestaje.

Zapravo, lijeèenje je uspješno samo za vrijeme ispiranja usta uljem, a koliko èesto na dan valja ponoviti postupak, ovisi o bolesnikovu osjeæaju. Akutne se bolesti ovom metodom lijeèe dva do èetiri dana, a kroniène kadšto do jedne godine.


Eto, muckanjem do duboke starosti 19.gif

10-13-2008 12:54 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
JABUKA JABUKA is a Female
avenija kruzno


Poruka: 134
Location: Skandinavija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam ovaj "recept" dobila prije nekoliko godina, probala par puta, al ne ide...valja muckat 15 min...mene ili uhvati smijeh ili se pocnem gusit 21.gif

10-13-2008 14:38 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjerovatno je dobro i pomaze...ali je sigurno tesko ujutro na tashte (da bude djelotvornije)
tesko muckati 15 minuta....imam osjecaj da bi mi se zeludac izvrn'o

ali valja probati 10.gif


PS, nije valjda ovo zejtin od suncokreta..ili je neka djidja iz biljne apoteke

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

10-13-2008 14:49 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...
pokretac teme Thread Started by Sandy

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma obicno ulje iz prodavnice...........ja sam ovo davno citala u Mostaru....znas sta je najbolje,pihnes i na forum da se zabavis, prodje 15 minuta za tren 13.gif 13.gif

10-13-2008 14:55 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Iz prodavnice 14.gif

ja ni salatu ne uljim...


qq ko ce to...djigerice cu izvrnuti i ode tastatura 07.gif



ali probacu zaista..


jesi li ti probala? 29.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

10-13-2008 15:07 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...
pokretac teme Thread Started by Sandy

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jesam evo dva dana muckam 13.gif

nije tako strasno probaj 19.gif

10-13-2008 15:31 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ozbiljno 14.gif

haj majke mi cu probati i ja

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

10-13-2008 16:14 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1514

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

15 MINUTA 30.gif djigere ce mi se izvrnut' 28.gif ali cu probati .... moram 10.gif
kuku ko ce muckat' 15 minuta 21.gif ima da crknem 02.gif
Nego Sandy sta ako se slucajno malo proguta ??

10-13-2008 16:25 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja necu probat ko ce ulje muckat fuj 19.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-13-2008 16:34 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dida62:


    Nego Sandy sta ako se slucajno malo proguta ??


a nista....ide Rigolleto ..pa onda Traviata 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

10-13-2008 16:35 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1136

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo super zvuci, ako nista nema nikakvih nezeljenih efekata , pokusat cu i sama muckati 19.gif

Moje dame, prvi moj porod trajase malo duze (da ne prepadam ove djevojcice forumske 02.gif ) , tako da sam za drugi samo skupljala "preporuke" i nacine kako da taj drugi porod prodje lakse od prvog. I neko mi rece ujutro na taste popiti kasiku ulja , poceti "tretman" 40 dana pred porod 01.gif Dijete 3850kg, ni osjetila nisam, sve za sat i po gotovo bilo 10.gif

Izvinjavam se jacem polu, ali grehota mi je presutiti jos ovu moc suncokretovog ulja 10.gif

___________________________________________________________________

    10-13-2008 16:45 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11452
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Behar, vjerujem ti...cula sam jza to!

    Moj muz je pio dugo, dugo.( mislim mjesecima ) maslinovo ulje...

    neko mu rekao dobro za herniju

    moze se sve, ako je nevolja

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    10-13-2008 16:49 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1136

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i, je li mu pomoglo? Moj djever ima herniju, da mu kazem..

    Znam da ovi magrebinci ovdje, posebnomuskarci, kazu pocinju dan s hljebom i maslinovim uljem. To ulje cak skida onaj losi holesterol, kazu, a ja im vjerujem

    ___________________________________________________________________

      10-13-2008 16:54 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mislim da jest u dobra doba...a ulje mora biti bas domace..

      Mi imamo prijatelje u Omisu koji prave ulje i to sto kaze, "za sebe" i od njih smo dobivali to ulje

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      10-13-2008 17:02 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1136

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ok, recu mu da proba 10.gif

      ___________________________________________________________________

        10-13-2008 17:05 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3840
        Location: kod Hita...
        pokretac teme Thread Started by Sandy

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od dida62:

          15 MINUTA 30.gif djigere ce mi se izvrnut' 28.gif ali cu probati .... moram 10.gif
          kuku ko ce muckat' 15 minuta 21.gif ima da crknem 02.gif
          Nego Sandy sta ako se slucajno malo proguta ??


        gledaj da ne progutas 13.gif 13.gif

        ma slusaj, ja to i ne priblizavam grlu jer bi bilo povracanja garant 11.gif

        al nije strasno kako izgleda,moze se izdurat 01.gif

        10-13-2008 17:09 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1514

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

              citat od dida62:


            Nego Sandy sta ako se slucajno malo proguta ??


          a nista....ide Rigolleto ..pa onda Traviata 07.gif



        13.gif 13.gif bice u mene Rigolleto poslije prvog muckanja 13.gif 13.gif
        ali ima da muckam 07.gif

        10-13-2008 17:09 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3840
        Location: kod Hita...
        pokretac teme Thread Started by Sandy

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Radiestezikski dodatak: muækanjem suncokretovog ulja nakon 2,5 ulje se veže sa pljuvaèkom nakon 4,5 min ulazi u krv, a za 10 min unosi kiseonik i izbacuje štetne materije iz organizma.
        Èudo od lijeka je jeftino, na dohvat ruke i može se jednostavno i lako primjenjivati.

        evo i ovo sam pronasla 13.gif

        10-13-2008 17:12 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11452
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Taman bure , ce mi trebati 29.gif 29.gif




        07.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        10-13-2008 17:13 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3840
        Location: kod Hita...
        pokretac teme Thread Started by Sandy

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ko proba sutra nek se puspasi ovdje da vidimo kako je bilo 13.gif

        10-13-2008 17:15 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com