Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Best PROTECT osiguranje u BiH » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kamelito Kamelito is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 359
Location: Mostar

Best PROTECT osiguranje u BiH Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav Raja,

Želim Vam ponuditi super opciju za osiguranje za sve koji se nalaze van BiH, citaj slijedeće :

Best PROTECT je najsveobuhvatnija zaštita od rizika za pojedinca i porodicu te podrazumijeva:

Osiguranje za slučaj smrti osiguranika usljed bilo kojeg uzroka.
Zdravstveno osiguranje u slučaju nastanka 23 teške bolesti.
Isplatu naknade za više od 300 operativnih zahvata nastalih usljed bolesti ili nezgode.
Osiguranje od posljedica nastanka nezgode
I to nije sve! Svakom imaocu Best PROTECT osiguranja Vienna osiguranje d.d. VIG poklanja 10 besplatnih online konsultacija u toku godine sa doktorima za cijelu porodicu.



U SLUČAJU TEŠKE BOLESTI, UMANJUJE SE OBAVEZA PLAĆANJA ZA ISTO UGOVORENO POKRIĆE

Po isplati ugovorene sume za nastup jedne teške bolesti umanjuje se iznos premije koja će se nastaviti plaćati, a osigurana suma za druge rizike ostaje ista. Ako se nakon toga desi bolest iz druge grupe bolesti, osigurana suma se opet isplaćuje.

POPUSTI U ZDRAVSTVENIM USTANOVAMA IZ MREŽE PARTNERA PROGRAMA LOJALNOSTI VIENNA OSIGURANJA D.D. VIG

Sa preko 20 poliklinika na teritoriji cijele BiH, obezbijedili smo Vam popuste na laboratorijske i specijalističke preglede koje ostvarujete kao imaoci Kartica programa lojalnosti.

U CILJU PRAVOVREMENE ZDRAVSTVENE USLUGE I PREVENCIJE OBOLJEVANJA, OBEZBIJEDILI SMO VAM BESPLATNO ONLINE DOKTORA U KUĆI, 24 SATA, 365 DANA GODIŠNJE.

Vise info kako ostvariti I osigurati se SA SUPER DODATNIM OSIGURANJEM bez obzira gdje se nalazite!!!

061 935 537

___________________________________________________________________
Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

    11-09-2020 13:31 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
    BMW BMW is a Male
    rodjeni




    Poruka: 850

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ti sa nekretnina na osiguranja pa gdje upali vazno se reklamirati na guzove

    ___________________________________________________________________
    Nemam potpis

    11-09-2020 19:38 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
    Kamelito Kamelito is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 359
    Location: Mostar
    pokretac teme Thread Started by Kamelito

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne ja sam zaukruzio ponudu a ovo je za Raju koja mogu da imaju nesto vise osim osiguranja.
    A sto se tice oglasavnja javi mi da ti platim na guzove

    ___________________________________________________________________
    Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

      11-09-2020 22:07 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
      HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
      Administrator




      Poruka: 6168
      Location: Boston,MA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      plaho koristi of reklame ovdje

      ___________________________________________________________________
      zzzzik ~ 모스타

      11-10-2020 14:02 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 850

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      To bi ti na silu nesto ili.... mislim da ti u opisu posla ne prilici da budes drzak

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      11-11-2020 15:29 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      vala Kamelito vakat ti je poslati koji dolar za ove reklame

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      11-17-2020 18:24 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      imam ovakvo osiguranje preko 20 godina, malo si zakasnio

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      11-17-2020 18:26 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com