Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2019-2020 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

FK Velez 2019-2020 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar večeras neće spavati: Velež se vratio u Premijer ligu
Danas se mostarski Velež plasirao u Premijer ligu Bosne i Hercegovine
Gostujućom pobjedom nad visočkom Bosnom, koja je posljednjeplasirana na tabeli, Rođeni su potvrdili povratak u elitno natjecanje u nogometu u našoj zemlji.

Velež je desetak minuta prije kraja prvog poluvremena došao do prednosti protiv Bosne u Visokom, a pogodak je postigao prvi strijelac Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, Nusmir Fajić.

Fajić je zaobišao golmana visokčke Bosne, Amara Sirću, te je zatresao mrežu domaćih i tako poveo Rođene prema Premijer ligi BiH.

Ovo je bio rezultat prvog dijela meča...

Na početku drugog poluvremena, tačnije u 50. minuti Haris Ovčina je doveo Velež u vodstvo od 2:0, prenosi radiosarajevo.ba


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-25-2019 20:15 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

05-25-2019 21:13 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kalajdžić: Konačno i zasluženo

Avdo Kalajdžić, bivši fudbaler i trener „Rođenih“ a danas trener nada kultnog mostarskog kluba, čestitao je prvotimcima Veleža ulazak u viši rang takmičenja. Kako tvrdi, tamo gdje im je uvijek i bilo mjesto.

– Konačno i zasluženo… Čestitke upravi, stručnom štabu, igračima i navijačima. Oni su bili lokomotiva ulaska u Premijer ligu Bosne i Hercegovine. Bravo „Rođeni“ – rekao je Kalajdžić.

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-25-2019 21:15 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hsCWSAfqK7c

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-25-2019 21:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..................! 10.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

05-25-2019 21:18 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mostar u srcu , velez do groba 10.gif

05-26-2019 06:59 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Titami koliko slave kao da su shampioni svijeta, svaka cast

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-26-2019 09:22 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    https://www.facebook.com/velez.fk/videos/1539140456220785/

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-26-2019 09:28 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01.gif 01.gif

Forza Velez

Radujem se, ali sam u dubini tuzan.

Ova dubinska tuga je pomalno globalna i generalna.
Tuga je vidjeti gdje se nalazi BH nogomet. Kakvi su stadioni, i da je jedna jedina tribina de vecini prvoligaskih stadiona, uglavnom prazna, popunjena navijacima Veleza. To dovoljno govori o velicini Veleza naspram generalnoj BH depresiji.

Tuga je da jedan od najvecih BH klubova bude tu gdje jest i kako jest.
Tuga je da su najveci uspjesi BH nogometa, izlizana videa sa VHS traka okacena na FB, sa titulama Marsala Tita, ili snimkama Borusije ili Videotona. Tuga je da je moderna snimka BH nogometa Dudelange.
Jebo tugu

Forza Velez

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

05-26-2019 10:19 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6168
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

05-26-2019 15:00 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1109
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

05-27-2019 23:36 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-29-2019 07:35 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    01.gif 01.gif

    Forza Velez

    Radujem se, ali sam u dubini tuzan.

    Ova dubinska tuga je pomalno globalna i generalna.
    Tuga je vidjeti gdje se nalazi BH nogomet. Kakvi su stadioni, i da je jedna jedina tribina de vecini prvoligaskih stadiona, uglavnom prazna, popunjena navijacima Veleza. To dovoljno govori o velicini Veleza naspram generalnoj BH depresiji.

    Tuga je da jedan od najvecih BH klubova bude tu gdje jest i kako jest.
    Tuga je da su najveci uspjesi BH nogometa, izlizana videa sa VHS traka okacena na FB, sa titulama Marsala Tita, ili snimkama Borusije ili Videotona. Tuga je da je moderna snimka BH nogometa Dudelange.
    Jebo tugu

    Forza Velez

Ovo je za mene jedna veoma pozitivna prica.
Uz sve probleme, situaciju u drustvu, odnos prema intituciji Veleza, dosli su pravi ljudi. Dize se Fenix iz pepela.
Ne radi se tu meni o fudbalu, vec vise o dokazu da kada pravi Ljudi preuzmu nesto, kada imaju ideju i viziju, kada im nije samo licna korist prva pred ocima, onda se desavaju ove stvari.
Velez je puno vise od lijepog loptanja, Velez je ideja, nacin zivota.
Svako zeli biti dio pozitivne price, lijepo je bilo vidjeti nasmijana lica svih generacija na Musali.
Nadam se da ce ga nastaviti voliti, bez da mrze druge.
Svaka cast, veoma lijepo i pozitivno 10.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

06-02-2019 16:53 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mržnja prema drugima im nikad nije ni bila zaštitni znak, dok je ne baš prevelika ljubav prema njima
itekako prisutna i pokazana.
I na jedan takav izliv se reagovalo od tih istih, na stadionu na Vrapčićima ničim drugim nego aplauzom
(od tih od kojih se sada neko nada da će oni nastaviti voliti svoj klub bez da mrze druge, i onda kada
se prema njima pokazuje otvorena netrpeljivost, i to jako dugo vremena, bez nekih velikih
promjena).
Svi znamo kako je Velež dospio na taj stadion nakon rata, a na kom je stadionu bio prije rata.
Tako da mislim da su i oni sami time i tada, tim smirenim činom (ima već nekoliko godina) u jednoj
situaciji koja bi negdje drugdje dovela do nereda i konfilikta (ima nekoliko godina) rekli dosta i na tu
temu, koja se sad ovdje između redova, a i u jednom redu, jasno povlači.

Nije jedanput rečeno, i i dalje se govori i jako rado provlači teza kako je to (sada) klub samo jednog
naroda, a u stvari se radilo o korištenju situacije u zemlji i gradu za lov u mutnom, i ostvarivanju
prije svega nekih interesa koji nisu imali klub u prvom planu., i o tom se dobro zna, ali se to namjerno
prešućuje, a ovo drugo (fabrikovano u velikoj mjeri) rado ističe u prvi plan.

U tom svjetlu, i u svjetlu tretmana Veleža od okruženja, od rata naovamo, je smiješno i deplasirano
spominjati i njega i njihove simpatizere uz, nako usputnu, opasku "nadamo se da će ga nastaviti
voliti bez da mrze druge" .
Ako je već to bilo rečeno (ne sporim da tako treba da bude, i da to treba da bude u svijesti svih, a ne
samo veležovih navijača), onda je bilo pošteno istovremeno spomenuti i onaj gore navedeni primjer
koji baš o tom i svjedoči.

Spomenuti Velež i veležove navijače danas, u kontekstu svega šta se događa u BiH, kroz tu opasku je
po meni najblaže rečeno čudno.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-02-2019 u 23:15.

06-02-2019 23:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gandolf,
svaka rijec 1000 Dukata. Jako ljepo
napisano od pravog mostarca 10.gif 10.gif 10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nikifor dana 06-03-2019 u 09:25.

06-03-2019 09:24 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vise od igre

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-04-2019 16:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Mržnja prema drugima im nikad nije ni bila zaštitni znak, dok je ne baš prevelika ljubav prema njima
    itekako prisutna i pokazana.
    I na jedan takav izliv se reagovalo od tih istih, na stadionu na Vrapčićima ničim drugim nego aplauzom
    (od tih od kojih se sada neko nada da će oni nastaviti voliti svoj klub bez da mrze druge, i onda kada
    se prema njima pokazuje otvorena netrpeljivost, i to jako dugo vremena, bez nekih velikih
    promjena).
    Svi znamo kako je Velež dospio na taj stadion nakon rata, a na kom je stadionu bio prije rata.
    Tako da mislim da su i oni sami time i tada, tim smirenim činom (ima već nekoliko godina) u jednoj
    situaciji koja bi negdje drugdje dovela do nereda i konfilikta (ima nekoliko godina) rekli dosta i na tu
    temu, koja se sad ovdje između redova, a i u jednom redu, jasno povlači.

    Nije jedanput rečeno, i i dalje se govori i jako rado provlači teza kako je to (sada) klub samo jednog
    naroda, a u stvari se radilo o korištenju situacije u zemlji i gradu za lov u mutnom, i ostvarivanju
    prije svega nekih interesa koji nisu imali klub u prvom planu., i o tom se dobro zna, ali se to namjerno
    prešućuje, a ovo drugo (fabrikovano u velikoj mjeri) rado ističe u prvi plan.

    U tom svjetlu, i u svjetlu tretmana Veleža od okruženja, od rata naovamo, je smiješno i deplasirano
    spominjati i njega i njihove simpatizere uz, nako usputnu, opasku "nadamo se da će ga nastaviti
    voliti bez da mrze druge" .
    Ako je već to bilo rečeno (ne sporim da tako treba da bude, i da to treba da bude u svijesti svih, a ne
    samo veležovih navijača), onda je bilo pošteno istovremeno spomenuti i onaj gore navedeni primjer
    koji baš o tom i svjedoči.

    Spomenuti Velež i veležove navijače danas, u kontekstu svega šta se događa u BiH, kroz tu opasku je
    po meni najblaže rečeno čudno.



    -
nopityA.gif nopityA.gif nopityA.gif nopityA.gif nopityA.gif nopityA.gif nopityA.gif

06-04-2019 20:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    wvVPdyYeaQU

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-05-2019 u 11:07.

06-05-2019 11:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vazda ce biti guslara i gudaca.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-05-2019 15:38 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I treba da bude.
Jer mutavi i glupi, kakvi i jesmo, bolje i ne zaslužujemo.

      citat od prowler2:

        citat od HaraIzMostara:

      ma nema tite pa nema ni pionira.
      samo me interesuje kako su prezivjeli ovi drazini pioniri skupa sa pavelicevim


      Nadam se da sa Pavelichem svrstavash barem 2 naroda.
    01.gif





-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-05-2019 18:37 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com