Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nosi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Nosiæe tu majicu dok ne kupi skije!" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Nosiæe tu majicu dok ne kupi
skije!"Piše: M. Dautbegoviæ
Petak, 12.03.10. 11:58.

Nesuðeni bh. olimpijac Nemanja Košarac nije bio dostupan za komentar, ali je zato njegov otac Boro imao itekako šta da kaže.

Boro ne vidi nikakav problem što mu se sin okolo slika u majicama optuženih za ratne zloèine, veæ za sve krivi nebrigu države prema njegovom podmlatku.

Pitali smo Boru da li nam može prokomentarisati fotografije na kojima je njegov sin u majici optuženog ratnog zloèinca.

"Nisam ja to nikad vidio", kao iz topa æe Boro. Meðutim, nije govorio istinu, barem ne na poèetku.

"Ne vidim što je to problem ako se slikao u toj majici. Ne vidim ni da je bh. sport zainteresovan za Nemanju. Izigrali su ga, nije otišao u Vancouver. A ta majica... To mu je najvjerovatnije poklonila Srpska Radikalna Stranka tokom predizborne kampanje. Ovdje u Republici Srpskoj samo tokom predizbornih kampanja su pazili moga Nemanju", kaže za SportSport. a Boro Košarac, a daljnji tok dijaloga prenosimo vam u potpunosti.

Vratimo se majici sa likom ratnog zloèinca...

"Ama stranke njega zovu na predizborne skupove da bi privukli glasaèe. Ma kako vas nije stid?!".

Mene kako nije stid?!

"Da, da vas kako nije stid! Mislite da æe te postiæi to što želite na ovakav naèin? Pa jel' vi vidite šta radite, unosite razdor meðu ljude ponovo. Meni nije drago zbog te majice, ali bi mi bilo drago da mu (Nemanji op.a.) bh. sport dadne neke pare".

Vas nije stid da vam se sin okolo slika u majicama ratnih zloèinaca, pa da onda traži da ide pod bh. zastavom na Olimpijadu?

"Ama kako VAS nije stid? Nosiæe tu majicu dok god treba da kupi skije i ostalu opremu, jer od države nema ni dinara..."

Znaèi majicom plaæa troškove?

"Kako ono rekoste da se vi zovete?"

Mirza Dautbegoviæ.

"Podnijeæu prijavu protiv vas da znate".

Slobodno.

I tu je naš razgovor sa Borom Košarcem završio.

    http://sportsport.ba/ostalop-32787.htm


ovo samo u nas ima 21.gif kad je toliki patrijot ko caca mu zasto zeli na olimpijadu pod BiH zastavom 21.gif Nek mu republika Sprska kupi skije majku im cetnicku. Sta su mu seselj i karadzic dali.....bjeda nema od cega da zivi 21.gif

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Dzani dana 03-12-2010 u 15:34.

03-12-2010 14:02 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A evo i slika, da se vidi... fuuuj!

03-12-2010 14:19 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad je ovako fin,
a vidi se da je i iz fine familije, na oca,
hajmo jadniku skupit pare za skije,
sta ce dijete, nagovorili ga

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      03-12-2010 15:12 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      E, pogledaj mahnitanja... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jedna od fotografija ispred džamije postavljena je na Košarèev Facebook profil, a osim njih dvojice tagovane su i osobe na majicama, kao "Dr. David Dabic (Raso)" i "Mag. dr. Vojislav Seselj". Njihov prijatelj u komentarima ispod fotografije konstatovao je da je pozadina iza njih "moæna" dodavši da su Košarac i Plakaloviæ "heroji pred džamijom", na šta je Košarac prokomentarisao - "joj pa znaš nas".



      Košarac je bio kandidat za bh. olimpijski tim, ali je u posljednji trenutak "otpao" za nastupe na Igrama u Vancouveru.

      U telefonskom razgovoru za Sarajevo-x.com, Mladen Plakaloviæ, biatlonac koji je na utrci na 15 kilometara za ZOI osvojio 78. mjesto, potvrdio je da zna o kojim fotografijama je rijeè, zaèuðeno upitavši "da li je to neki problem?".

      "Nemam pojma zašto nosim tu majicu. Nosim je po kuæi. Da li je to neki problem?", rekao je Plakaloviæ, komentirajuæi za Sarajevo-x.com ovaj skandal.

      ___________________________________________________________________

        03-12-2010 17:15 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Da mu izradimo majicu na kojoj piše "JA SAM GOVNO", pa da mu platimo da je nosa, nek kupi deèko skije.....

        03-12-2010 17:18 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        capljinac capljinac is a Male
        raja




        Poruka: 1676
        Location: na Neretvi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od cheri:

          Da mu izradimo majicu na kojoj piše "JA SAM GOVNO", pa da mu platimo da je nosa, nek kupi deèko skije.....
        evo pare odmah 10.gif

        ___________________________________________________________________
        Kamen,krs i maslina
        vinograd i Neretva
        najljepsa je zemlja ta
        moja Hercegovina.

        03-12-2010 18:25 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
        Provler2 Provler2 is a Male
        moforaja




        Poruka: 3154
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dvojca maloumnih kretena . 21.gif

        03-12-2010 18:35 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ako pišemo o njima dajemo im važnost koju nemaju. ZatoIgnoreSign.gif .
        Uostalom, teško je bilo koga mijenjati.

        03-12-2010 18:49 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        mumin
        SexNepoznat



        Poruka: 1312
        Location: MOSTAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ðanka
        zamolio bih te da ukineš tj pobrišeš ovu tebu
        što Abra kaže nisu vrijedni pažnje a ni važnosti
        ko im j... mater to samo kod nas ima
        pozzzz

        ___________________________________________________________________

          03-12-2010 21:18 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
          bjelopoljac bjelopoljac is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 350
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja bih bio presretan da su to samo dvojica, ali ima ih koliko hoces, od onih sto su u foteljama i svaki dan roncaju pa dalje i dalje.

          03-12-2010 22:10 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            http://www.nrk.no/sport/meisterskap/ski-vm-2011/nyheter/1.7536429

          Fenomen!
          Desetine hiljada navijaca prespavalo u sumi, pod satorima i uz logorske vatre duz staze. Naravno danas je zavrsnica Svjetskog prvenstva u nordijskim disciplinama. Svi sa velikim zanimanjem ocekuju start najveceg takmicenja u nordisjkim disciplinama. Ocekuje se veliki okrsaj Norveske, Svedske, Njemacke.
          Imponirajuce kako domaci gledaoci vole ove momke i bodre sve zajedno bez razlike jeli Rus, Amerikanac ili Slovenac. Svaka cast!

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 03-06-2011 u 13:14.

          03-06-2011 13:11 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Viribus Viribus is a Male
          moforaja


          Poruka: 5295

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od abraxas:

            Ako pišemo o njima dajemo im važnost koju nemaju. ZatoIgnoreSign.gif .
            Uostalom, teško je bilo koga mijenjati.
          u potpunosti podržavam tvoje mišljenje, samo im ne trba dopustiti da uèestvuju u bilo kakvim sportskim dogaðanjima u BiH, a kamo li da predstavljaju našu zemlju. 26.gif

          03-06-2011 14:46 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          naprotiv forum je mjesto da se ovakvi i slicni slucajevi vide i prokomentarisu

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          03-06-2011 15:18 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          antiprotivan antiprotivan is a Male
          moforaja




          Poruka: 2825
          Location: Norway

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja ne vidim razloga da oni ne predstavljaju BiH.. ??


          Kad cujem izjave nekih politicara koji u mnogim slucajevima predstavljaju nasu zemlju, zasto onda ne bi i oni mogli, u cemu je razlika..

          majicu je lako obuci i skinuti, mozemo napraviti dobro veliku temu sa spiskom svih onih sto su u zadnjih dvadeset godina presvlacili razne majice, i dalje to rade, a sta cemo sa onim sto je ispod majice ??

          ___________________________________________________________________

            21.gif

            03-06-2011 15:53 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
            Sevels Sevels is a Male
            moderator tra-la-la




            Poruka: 6556
            Location: Cernica-Mo-London

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            to ispod majice se nemoze printati 14.gif
            ali postoji i za to rijesenje,posaljite meni za embroideri 11.gif
            nas slogan je;
            *We won't stitch you-up*
            na vama je samo da probate 10.gif






            Marketing-Sevels 35.gif

            ___________________________________________________________________
            volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

            13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
            "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

            03-06-2011 15:58 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
            antiprotivan antiprotivan is a Male
            moforaja




            Poruka: 2825
            Location: Norway

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Bogami Sevels ne slazem se..
            04.gif

            Svaka stranka je naprintala clanova koliko ti dusha hoce... a takvih poput ove dvojice ima nazalost puno vise nego sto mi mislimo.. oni su zivi dokaz "shtancanja" oliti "printanja"...

            Sto je najzalosnije, takve stamparije pravo dobro rade - jos uvijek !!

            ___________________________________________________________________

              21.gif

              03-06-2011 16:02 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
              Viribus Viribus is a Male
              moforaja


              Poruka: 5295

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              neprièamo o politièarima, prièamo o sportašima kojima bi jedina nacionalnost trebala biti sport.Niko ne brani da nose majice sa slikama zloèinaca ali privatnom životu i u svojoj kuæi. Isticati lik Šešelja i Karaðiæa na bilo kojoj sportskoj manifestaciji nije potrebno., bilo to u nas ili negdje drugo. 13.gif

              03-06-2011 16:03 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
              antiprotivan antiprotivan is a Male
              moforaja




              Poruka: 2825
              Location: Norway

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ma, Viribuse, totalno je nepotrebno trositi rijeci na ovakve... uostalom, njih bi bila velika greska uopste nazivati sportasima..

              ___________________________________________________________________

                21.gif

                03-06-2011 16:05 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                Sevels Sevels is a Male
                moderator tra-la-la




                Poruka: 6556
                Location: Cernica-Mo-London

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od antiprotivan:

                  Bogami Sevels ne slazem se..
                  04.gif

                  Svaka stranka je naprintala clanova koliko ti dusha hoce... a takvih poput ove dvojice ima nazalost puno vise nego sto mi mislimo.. oni su zivi dokaz "shtancanja" oliti "printanja"...

                  Sto je najzalosnije, takve stamparije pravo dobro rade - jos uvijek !!



                pa zato meni steka 23.gif
                vidim ja da se nesto namontiralo,a ja nisam u toku 13.gif

                sacu i ja na stampanje da predjem,sta ima udi 10.gif

                ___________________________________________________________________
                volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

                13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
                "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

                03-06-2011 16:45 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
                Velezovac do groba
                SexNepoznat



                Poruka: 215

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ma nista,moze se lako ovo rijesiti.Treba napraviti stavku u zakonu o sportu da onaj sportista koji je upleten u bilo kakvu politiku(posebno onu koja je uperena protiv drzave za koju i u kojoj nastupa) ne moze racunati da ce biti dio drzavne reprezentacije i da ce nakon ponovljenog cina biti iskljucen iz svih sportova koji se organizuju na drzavnom nivou.

                Ovakvi debili nisu zasluzili da se uopste povezuju sa nekim drzavnim sportom.Eno im radikala pa nek im naprave takmicenje radikalne stranke u skijanju,ja mislim da bi bili ozbiljni kandidati za osvajanje neke medalje,ako nista onda po lojalnosti.

                U svakoj zemlji se nastoji da se sport odvoji od politike(u protivnom bude sankcionisano) samo kod nas to moze proci 08.gif

                ___________________________________________________________________

                  03-06-2011 17:29 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
                  nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com