Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Golemo!! Dosao covjek da opljacka prodavnicu i......... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

Golemo!! Dosao covjek da opljacka prodavnicu i......... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dosao covjek da opljacka prodavnicu i.............. pogledajte sami


Golemo

Video 1minut

    IC_JFdBWQSo&feature=feedu

04-19-2011 15:56 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

Opasan neki trgovac....

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

04-19-2011 21:59 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1340
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 38.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    04-19-2011 22:55 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i postao musliman...jah right...ok.... 14.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      04-20-2011 22:21 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)
      pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jes jah rajt

      04-20-2011 22:24 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od -Svjetlost-:

        Jes jah rajt


      pa stvarno vjerujes da je postao musliman...pa ni muslimani koji olako tu rijec i koriste nisu muslimani...cim se o religiji i vjeri pocne pricat odmah su svi muslimani a ovamo se piva tuce na sve strane....ovo ja govorim iz iskustva...kaze ja sam muslimanka....ja odogovrim ja nisam...pa kako moja nisi....fino...ne klanjam 5 vakata, ne postim, jedem svinjetinu, pijem alkohol...ali moja jesi muslimanka...kako su oni tamo svi katolici...itd...i eto ti ga na...sve se svodi na nacionalnu pripadnost itd...evo recimo imam kolegu...ne jede svinjetinu...hajd dobro....ja kad dolazi on na rucak pazim sta cu spremat ali zato popije pivu uz rucak...pa zar nije to smijesno...meni jeste....isto tako mi je iskrneo smijesno da stvarno vjerujes da ce ovaj lopov postat musliman...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        04-20-2011 22:36 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
        raja




        Poruka: 1736
        Location: :)
        pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Slazem se 100 % posteno


        à je li onaj sada musliman ili nije, Allah najbolje zna

        04-20-2011 22:55 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com