Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ubistvo u Mostaru » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

ubistvo u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Oko pola noæi u Mostaru je ubijena jedna ženska osoba. Policija je blokirala dio ulice Dr. Ante Starèeviæa ispred hotela Ero gdje se dogodilo ubistvo.Kako neslužbeno doznajemo,ubistvo je izvršio policajac Federalnog MUP-a službenim oružjem.Od svjedoka koji su se tu neposredno zadesili moglo se èuti kako su policajca našli da leži pored ubijene u stanju šoka nakon èega je vozilom Hitne pomoæi prevezen na CUM KB Mostar.Više detalja o straviènom ubojstvo znat æe se tokom dana.

04-07-2012 02:03 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Šta je sad... 14.gif

___________________________________________________________________

    04-07-2012 03:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Htjela pobjeci.. i on je ubije. Ili mu rekla da mu pistolj uopste ne pristaje .. 29.gif eto tako. Ovdje je to normalno, zato ja vrtim scenario, nema daljih informacija.. stvarno zalosno. Vjerovatno ljubavnica, mogla je biti i zena, ali vrlo tesko u takvim slucajevima.. kod takvog profila 29.gif 29.gif

    04-07-2012 13:25 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19
    pokretac teme Thread Started by KULJE1969

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Noæas oko 00,30 sati, ispred hotela Ero u Mostaru, ubijena je Amila Sabljiæ. (25) iz Lokava kod Èapljine, koja je, prema dostupnim informacijama radila u kafiæu "Sun" u zgradi federalnih institucija u Mostaru.
    Sabina Beganoviæ, dežurna kantonalna tužiteljica, naložila je da se obavi obdukcija ubijene Amile Sabljiæ, koju æe uraditii Hamza Žujo iz Sarajeva.

    04-07-2012 13:35 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    21.gif 21.gif

    jadni im mladi zivoti i jednom i drugom 21.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-07-2012 15:58 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Djemila zasto zalis ubicu? 33.gif

    04-07-2012 19:32 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zato sto je tragedija..ubijeno je oboje..... 32.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-07-2012 20:28 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sebe nije ubio,znaci da moze ziviti sa tim sta je uradio.Citam da mu je tlak bio normalan kad je pregledan nakon ubistva i da je u pritvoru odmah zaspao.Strasno ako je tacno.Moje simpatije su na strani zrtve.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    04-07-2012 22:28 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od berber:

      Sebe nije ubio,znaci da moze ziviti sa tim sta je uradio.Citam da mu je tlak bio normalan kad je pregledan nakon ubistva i da je u pritvoru odmah zaspao.Strasno ako je tacno.Moje simpatije su na strani zrtve.

    Pa sta ocekujes od ubice. Svi su oni isti.

    04-07-2012 22:31 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mann Mann Mann.. cetiri puta pucao joj u prsa.. sta je mislio da je streljacka meta prokletnik 21.gif 29.gif

    04-08-2012 10:15 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ooo majko moja..pa vi ste mene pogresno razumjeli 21.gif Naravmo da moji osjecaji idu za ubijenu djevojku.. 26.gif
    nego sam htjela reci da ni zivot ubice nece vrijediti puno...ovo je uzas, uzas...


    on ce nekad izaci iz zatvora a ona nikad ispod zemlje 26.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-08-2012 10:23 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Koliko nestabilnih osoba nosi oruzje danas ili u sluzbi ili privatno..strah jedan 21.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-08-2012 10:24 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Djemila on je bolesnik .. kakva nestabilna osoba. Vjeruj ili ne, njemu je svejedno sto ce lezati u zatvoru. Vazno je samo da je izivio svoju strast, ti to ne razumijes.. ti ne razumijes tu psihu. Njemu je sve svejedno, i jednog dana kada izadje iz zatvora.. smijace se. Isto kao sto je zaspao u istraznom zatvoru. Prije toga odglumio sok.. Za takve slucajeve treba uvesti dozivotnu.. ti to ne razumijes djemila 33.gif

    04-08-2012 11:00 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovo je tagedija i ne moze se porediti sa terorom i zlocinom pa djemila hoce da kaze da steta mladih zivota a ne ubice
    on je iz mladog perspektivnog mladica presao u ubicu i nema simpatije za takve ali za njega prije ubistva ima

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    04-08-2012 13:28 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..zao mi je obe osobe .. zao mi njega ako je ubistvo pocinio iz ljubomore , vjerovatno da jeste .ako je sumnjao da ga vara onda je trebao da ode od nje ima se razici ..nisu ga vezala ni djeca a ni familija ..tesko da se u ovome slucaju moze reci da je ovo ubistvo izazvano samo nagonom za ubijanje .da je to htjeo mogoa je pucat nasumice po sarajevu ili konjicu ili na putu sve do mjesta gdje pocinio zlocin ..znaci iskljucje se po meni patoloska bolest , vec se radi o ubistvu sa predomisljajem ..za koje ce debelo odgovarat ...ja bi ovo naveo kao ubistvo iz afekta

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-08-2012 u 14:02.

    04-08-2012 14:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pasa, Vjetre 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-08-2012 14:07 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..zao mi je obe osobe .. zao mi njega ako je ubistvo pocinio iz ljubomore , vjerovatno da jeste .ako je sumnjao da ga vara onda je trebao da ode od nje ima se razici ..nisu ga vezala ni djeca a ni familija ..tesko da se u ovome slucaju moze reci da je ovo ubistvo izazvano samo nagonom za ubijanje .da je to htjeo mogoa je pucat nasumice po sarajevu ili konjicu ili na putu sve do mjesta gdje pocinio zlocin ..znaci iskljucje se po meni patoloska bolest , vec se radi o ubistvu sa predomisljajem ..za koje ce debelo odgovarat ...ja bi ovo naveo kao ubistvo iz afekta


    Odkud tebi sve te ideje? Ti govoris suprotno od faktova, i redovnosti ovakvih slucajeva... Odtkud ti pravo da ga branis tako izmisljajuci neke scenarije.. on ju je ubio. To je cinjenica. Da je volio ostavio bi je u zivotu.. jeli i to cinjenica. Ili nije? Ko god nije u kontaktu s takvim osobama, mislim da ne treba pricati. Neko je to mogao sprijeciti ..ako je taj manijak imao uopste ikoga u zivotu. Ne postaje se ubica od danas na sutra.. ali taj neko nikad nema hrabrosti, nazalost ili pameti.

    04-08-2012 14:18 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I nemam nista vise reci na ovakav slucaj..

    04-08-2012 14:19 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..nemam se ja kad nadimat sa tobom i objsnjavat ti psihologiju i sociologiju ubistava ..niko nije rekao neka je ubio i trebo je..ne branim ja nikoga ..opet si pogresno svatila ..ti svati kako ti mislish .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-08-2012 14:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 32.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-08-2012 14:31 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com