Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » *** interview: safa orucevic *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

*** interview: safa orucevic *** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    https://www.youtube.com/watch?v=HnCSyuxIxOU


posto je oroginalna tema zakljucana, ja otvaram istu temu jer smatram da je ova tematika vazna za grad mostar.

ja licno podrzavam ovo sto prica safa orucevic. on nam jedini nudi rjesenje za mostar.
sto se mene tice dosad je svaka partija u mostaru bila izdajnicka, osim PRVE MOSTARSKE PARTIJE, koja je opet pod uticajem safe orucevica. bilo bi super kad bi se ova partija omasovila dobila odredjeni uticaj u gradu mostaru. ja im zelim svu srecu i podrzavam ih.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-02-2017 15:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da se Safa slusao danas bi Mostarom puhao drugi vjetar.Vako Ljubo mandov dozivotni gradonacelnik a dvije najace stranke u gradu trljaju ruke.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-02-2017 17:25 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com