Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ****Ja bih opet*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

****Ja bih opet*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slusam RadioM i pjesma ide nesto"Ja bih opet da je ljubim, da se jutrom sretan budim, ja bih opet s njom sve podijelio...." Veze nemam ko pjeva......

Pade mi na pamet, je l' imate onih osjecanja, regrets (hebi ga, ne mogu nikako naci rijec na nasem).....da vam je zao sto niste s nekim s kim ste bili!? Tipa, da sam 'vako, il' da nisam onako.....eto tako....

Da nadovezem na temu, na jednom drugom forumu, vidim temu, kako preboliti ili znati da si prebolio/la!? Nekako mi se ovo dvoje veze....

Bujrum, i obratite paznju na zvjezdice, molim 01.gif


P.S. Ovo nije licno, pa nemojte MENI savjete davati. Hvala. 02.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

04-23-2005 06:28 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
liberty liberty is a Male
brato




Poruka: 645
Location: Washington

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"lazu lazu te,da vrijeme lijeci sve.mozda......." 01.gif

___________________________________________________________________
Prosla recesija.

04-23-2005 07:16 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh da jesam 14.gif .....ili mozda bolje da nisam 29.gif



Nevolim se puno vracati u psroslost nit razmisljati o njoj...samo naprijed

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

04-23-2005 11:21 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
taja_ch taja_ch is a Female
cernichka




Poruka: 1358
Location: U najljepsem gradu na svijetu!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

deshava se.... 29.gif

___________________________________________________________________

    La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

    11.gif

    04-23-2005 12:58 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
    buckuris buckuris is a Female
    buduca bahra :)




    Poruka: 2084
    Location: SFRJ Njemacka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    desi se nekad...zavisi od situacije,kad sam malo u opsajdu
    ali cesce mi se desi da cendram za nekim proslim vremenom,necim sto mi je ostalo u sjecanju,drago a izgubljeno...
    nego sad za nekom odredjenom osobom 01.gif

    ___________________________________________________________________
    muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane buckuris dana 04-23-2005 u 17:02.

    04-23-2005 17:00 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
    daors daors is a Male
    brato




    Poruka: 817
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Brena je Brena
    al' jopet je dvaput,
    a moze bit i prvi put

    ___________________________________________________________________
    Budi na kojoj si

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane daors dana 04-23-2005 u 17:30.

    04-23-2005 17:27 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
    Zivcho
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Stara dobra...

    "Od povratka nema napretka"


    ...i to je to


    P.S. Zaljenje, zal za proslim vremenom (regrets) 11.gif

    04-23-2005 17:40
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana
    pokretac teme Thread Started by TigricaX

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Na primjer, imali ste vezu, voljeli, bili voljeni....i zbog nekog blesavog nesporazuma il' ponosa (tvrdoglavosti) je ta veza prekinuta. I prodje vremena....zivot ide dalje....neke nove veze, neke nove ljubavi....al' tu i tamo, padne vam na pamet sta bi bilo da ste onda, nekada, drugacije postupili 29.gif

    Il' jednostavno ne mozete da nadjete/osjetite vise takvu ljubav, pa onda mislite da ste bili "budale" sto ste u proslosti donijeli neke odluke....

    Licno, ja ne vjerujem u "povratak"....Oziljci uvijek ostaju, i to nikad ne moze biti kao sto je bilo "prvi put". Kazu, i kad se pantalone poderu pa usiju, ostaje zakrpa kao podsjetnik da vise nisu kompletne i nove. 01.gif

    Kad sam patila (k'o patka) imala sam takvih misli u glavi, priznajem....al' kad jednom to prodje, nekako i te misli nestanu i ne vracaju se 01.gif

    P.S. Zivcho, hvala na prevodu 05.gif

    P.S. Daors, da ti nisi malo promasio temu? 35.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    04-23-2005 19:07 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    daors daors is a Male
    brato




    Poruka: 817
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cc
    nisam temu ni gadjo

    vengo naslov

    ___________________________________________________________________
    Budi na kojoj si

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane daors dana 04-23-2005 u 19:32.

    04-23-2005 19:30 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
    M^M
    SexNepoznat



    Poruka: 443
    Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od TigricaX:

      Na primjer, imali ste vezu, voljeli, bili voljeni....i zbog nekog blesavog nesporazuma il' ponosa (tvrdoglavosti) je ta veza prekinuta. I prodje vremena....zivot ide dalje....neke nove veze, neke nove ljubavi....al' tu i tamo, padne vam na pamet sta bi bilo da ste onda, nekada, drugacije postupili 29.gif

      Il' jednostavno ne mozete da nadjete/osjetite vise takvu ljubav, pa onda mislite da ste bili "budale" sto ste u proslosti donijeli neke odluke....

      Licno, ja ne vjerujem u "povratak"....Oziljci uvijek ostaju, i to nikad ne moze biti kao sto je bilo "prvi put". Kazu, i kad se pantalone poderu pa usiju, ostaje zakrpa kao podsjetnik da vise nisu kompletne i nove. 01.gif

      Kad sam patila (k'o patka) imala sam takvih misli u glavi, priznajem....al' kad jednom to prodje, nekako i te misli nestanu i ne vracaju se 01.gif

      P.S. Zivcho, hvala na prevodu 05.gif

      P.S. Daors, da ti nisi malo promasio temu? 35.gif


    U pravu si skroz. Znam tacno o cemu pricas...

    PS... I dobra analogija sa pantalonama... uziljak uvijek ostaje, zato i nemoze nikad biti sta je bilo - 2 put a da ostane isto.

    Ih moja ti sto se zamislih 29.gif ... mozes o ovom guslat 3 dana... bar ja mogu. 01.gif

    Ma ovo je tema za kafe... pa po 3 sata. 18.gif

    02.gif

    ___________________________________________________________________
    "...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
    Senad Hadzifejzovic

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane M^M dana 04-24-2005 u 08:22.

    04-24-2005 08:21 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sta je bilo , bilooo , neam se kad vracat dje sam bila , eo skoro 30 kuka nabaci , moram grabit naprijed , uspomene samo lijepe cuvam ostalo je palo u zaborav 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-24-2005 12:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja moja ti ! 21.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        04-25-2005 18:17 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        uuuuuuuuuuuuuuuuuuu


        bruke moje ja se opet u istog zaljubiska


        nikad ne reci nikad 10.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        11-09-2005 22:40 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        no regrets ni za sto bitno u zivotu,

        ne racunam neke sitne stvari

        ___________________________________________________________________

          11-09-2005 22:45 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kad je nesto prohujalo s vihorom onda sebi dozvoljavam da mislim na to sta da sam, kad bi, ako bi,, najduze mjesec dana. Dakle najduze su mi patnje mjesec dana iako odluku donesem prvog dana sebi dozvolim taj proces prilagodjavanja na novonastalu sitaciju.
          I da, nikad se nisam vracala bivsim!

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            11-10-2005 00:33 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Nepoznata1
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od TigricaX:

              Na primjer, imali ste vezu, voljeli, bili voljeni....i zbog nekog blesavog nesporazuma il' ponosa (tvrdoglavosti) je ta veza prekinuta. I prodje vremena....zivot ide dalje....neke nove veze, neke nove ljubavi....al' tu i tamo, padne vam na pamet sta bi bilo da ste onda, nekada, drugacije postupili 29.gif

              Il' jednostavno ne mozete da nadjete/osjetite vise takvu ljubav, pa onda mislite da ste bili "budale" sto ste u proslosti donijeli neke odluke....

              Licno, ja ne vjerujem u "povratak"....Oziljci uvijek ostaju, i to nikad ne moze biti kao sto je bilo "prvi put". Kazu, i kad se pantalone poderu pa usiju, ostaje zakrpa kao podsjetnik da vise nisu kompletne i nove. 01.gif

              Kad sam patila (k'o patka) imala sam takvih misli u glavi, priznajem....al' kad jednom to prodje, nekako i te misli nestanu i ne vracaju se 01.gif

              P.S. Zivcho, hvala na prevodu 05.gif

              P.S. Daors, da ti nisi malo promasio temu? 35.gif



            Evo ne volim prljav ves u javnosti ispirati, ali ne mogu ne napisat koju recenicu na ovu temu...
            Meni se upravo to desilo.

            Poslije deset godina smo se ponovo sreli i bili jos ludje zaljubljeni jedno u drugo. U svakom slucaju, vrijedilo sve jos jednom dozivjeti i shvatiti zasto smo se prvi put razisli.

            U svakom slucaju, mislim da u koliko postoji neko zaljenje ili u koliko se postavljaju pitanja te vrste, nije lose vratiti se istim putem i pokusati ispraviti "Krive Drine". Meni licno nije poslo za rukom bilo sta ispraviti, ali barem danas nista ne zalim i ne postavljam sebi nikakva pitanja. Dok god se pitanja te vrste postavljaju, veza u glavi nije gotova i nece biti...

            P.S. Ne dajem nikakav savjet, ne znam ni o cemu se radi s obzirom da sam novi kolacic nezaiteresovan za trac 35.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nepoznata1 dana 04-07-2006 u 00:24.

            11-10-2005 01:56
            TigricaX TigricaX is a Female
            zvrk hanuma




            Poruka: 6105
            Location: Nesvrstana
            pokretac teme Thread Started by TigricaX

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Posteno 10.gif

            ___________________________________________________________________
            "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
            i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

            11-10-2005 02:10 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
            Nepoznata1
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Zaboravih onaj P.S.

            Svi u mojoj okolini su me zbog odluke da jos jednom pokusam osudjivali i olajavali k'o kerovi. Jedva su docekali da sve opet ode naopako da se mogu smijati.
            Nicega mi nije zao, njihova misljenja su mi suplja, jedino sto mogu reci je da nisam ponovo pokusala, citav zivot bi se kajala.

            11-10-2005 02:24
            sarah sarah is a Female
            bice nesto od mene


            Poruka: 309
            Location: stvaram novi svijet ...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Moja prica je slicna Silvinoj ( 33.gif ), ali ima happy end.
            A regrets mi se cesto dese, ne iskljucivo vezano za ljubav...

            11-10-2005 10:45 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
            glumica glumica is a Female
            Trn u oku


            Poruka: 4415

            RE: ****Ja bih opet*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            sta bona, opet!!!!!

            ta ne bi ni prestajala da se ja pitam 02.gif


            sori tigric...jamila me luda 01.gif





            a da..tema

              Na primjer, imali ste vezu, voljeli, bili voljeni....i zbog nekog blesavog nesporazuma il' ponosa (tvrdoglavosti) je ta veza prekinuta. I prodje vremena....zivot ide dalje....neke nove veze, neke nove ljubavi....al' tu i tamo, padne vam na pamet sta bi bilo da ste onda, nekada, drugacije postupili


            bona, cita on forum...slovo jedno ne smijem da napisem 02.gif

            inace...eto ga da me zeni 02.gif

            11-10-2005 11:04 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
            nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com