Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Mostarski artisti » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Mostarski artisti Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar je dao citavu plejadu pisaca, slikara, dramskih umjetnika koji pomalo padaju u zaborav pred naletom idiotluka.

Ja cu poceti sa Maestrom Mehom Seficem a na ostalim posjetiocima je da ovu liste nadopunjavaju.

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

04-21-2007 03:14 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh uh, ima ih jos tona.sto slikara sto glumaca, pjevaca itd...... 10.gif

04-21-2007 16:19 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zifa harmonikas i pjevac!
Gori lampa gori gaz

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

04-21-2007 19:12 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

RE: Mostarski artisti Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pravimostarac:

    Mostar je dao citavu plejadu pisaca, slikara, dramskih umjetnika koji pomalo padaju u zaborav pred naletom idiotluka.

    Ja cu poceti sa Maestrom Mehom Seficem a na ostalim posjetiocima je da ovu liste nadopunjavaju.
10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    04-21-2007 22:37 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    almonda almonda is a Female
    seka


    Poruka: 681
    Location: NYC

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    joj de se sjeti Zife

    ___________________________________________________________________
    Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

    04-21-2007 22:46 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
    almonda almonda is a Female
    seka


    Poruka: 681
    Location: NYC

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Djemila mora da si preplatnik lista "MOST" i ja sam

    ___________________________________________________________________
    Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

    04-21-2007 22:46 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako dozvoljavate ja bi spomenuo gospodina Predraga Matvejeviæa. Osim što je napisao prave knjige ostao je èovjek vjeran najboljoj tradiciji ovog grada ne dozvolivši da ga zavedu plemenski bojni poklièi. Najprije smo (barem bi trebali biti) ljudska biæa a tek onda postajemo nešto kroz svoja zvanja i titule. Oni koji nisu sposobni da se izraze kroz ljudsko bitisanje zatièu se prebrojavanju krvnih zrnaca i prekopanju grobova a posljedice smo vidjeli i manje više ih snosimo. Gospodin Predrag je ostao vjeran Istini i u najtežim trenucima zato mislim da je zavrijedio da ga ovdje spomenemo.

    04-22-2007 10:44 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto
    pokretac teme Thread Started by pravimostarac

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meha Sefic, Zifa, i Predrag Matvejevic. I to je sve?!
    Kuku majko bruke. Toliki slikari, pisci, dramski umjetnici ( Ahmet Obradovic je spomenut na drugom forumu-Kultura) i svega na jedvite jade troje. Kakvo razocarenje.

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    05-04-2007 02:49 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4412
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Numa,Afan,Alica,Safa.......................!

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    05-04-2007 15:36 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com