Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Koza lica » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Koza lica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima vec dva mjeseca pogorsala mi se koza na licu....nemam pojma zasto i kako...ni ti od cega mi ovo dolazi...inace nisam nikad imala problema s kozom lica, cak ni kad sam bila u pubertetu. 21.gif 19.gif

Ali evo sad mi skacu puhice k'o lude 26.gif svrabez, 08.gif za poluditi, jedna prodje pet novih skoci, sta je ovo... 28.gif 30.gif

Evo na polsu pitam zene sta je neke kaze moze biti od raznih stvari, sta jedem, pijem...dobro to znam, i sve sto ne treba sam ili prestala ili smanjila, ali dva mjeseca pa ne prolazi... 21.gif 29.gif kaze neko to su hormoni poslije rodjenja dijeta, da se to ne javi odmah nego nakon par godina i potraje ihihihi.... 26.gif pa nije valjda tako. de pomozite dje culi i ne culi...taman sad kad trebam na ferije...isto sam pubertetlija... 34.gif

07-17-2006 12:40 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne valja ti rodni 19.gif 35.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    07-17-2006 12:42 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam nikada imala problema sa time..kad imam mjesecnicu izadju 1-2 puhice , prodju za 5 danai to je to...a moze biti poslje trudnoce koza ti se promjenila... 21.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    07-17-2006 12:44 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Peri lice djeèjim sapunom i èajem od kamilice. Na èisto lice nanosi nekoliko puta dnevno djeèji puder u prahu.

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    07-17-2006 12:49 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Slazem se Carmela..cula sam da je to najbolje... 10.gif

    Meni kad izadju imam Neutrogenin cistac za lice sa time cistim lice ujutro a imam isto tako i nocnu kremu protiv puhica koja mi jako ,jako pomaze .

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    07-17-2006 12:53 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Mystica Mystica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: Tamo gdje pada milosnica...
    pokretac teme Thread Started by Mystica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mostarka83:

      Nisam nikada imala problema sa time..kad imam mjesecnicu izadju 1-2 puhice , prodju za 5 danai to je to...a moze biti poslje trudnoce koza ti se promjenila... 21.gif


    e i meni je tako bilo prije, ali eto ima dva mjeseca nesto se poremetilo u meni 14.gif , ko zna sta je...kupila jeftiniju kremu za lice, pa skupu Biotherm od maslinovog ulja dnevnu i nocnu po prvi put...ni to ne pomaze, ko zna mozda mi je od toga...ali izgleda grozno, pravo mi muka da se pogledam na ogledalo... 26.gif 13.gif

    07-17-2006 13:10 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
    Mystica Mystica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: Tamo gdje pada milosnica...
    pokretac teme Thread Started by Mystica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mostarka83:

      Slazem se Carmela..cula sam da je to najbolje... 10.gif

      Meni kad izadju imam Neutrogenin cistac za lice sa time cistim lice ujutro a imam isto tako i nocnu kremu protiv puhica koja mi jako ,jako pomaze .


    za taj sapun sam cula i koristila sam ga davno....ali kakva je nocna krema protiv puhica..je li ista marka...

    evo pokusavam da se narucim u kozmeticara, ovdje basnoslovne cijene za te usluge....ali ko zna hoce li mi i to pomoci

    07-17-2006 13:12 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
    Mystica Mystica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: Tamo gdje pada milosnica...
    pokretac teme Thread Started by Mystica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od al capone:

      ne valja ti rodni 19.gif 35.gif


    mislim rodni list? 14.gif

    07-17-2006 13:12 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma kani se "ženskih" preparata (i jeftinih i skupih) kad je takvo što u pitanju! Samo djeèja kozmetika æe ti najbolje i najbrže pomoæi 100% jer sam svoje bubuljice poslije poroda eliminirala za 3-4- dana radeæi gore navedeno (usput, nikad nego tih par dana poslije svoja dva poroda nisam imala bubuljice).

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    07-17-2006 13:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Mystica Mystica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 406
    Location: Tamo gdje pada milosnica...
    pokretac teme Thread Started by Mystica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Ma kani se "ženskih" preparata (i jeftinih i skupih) kad je takvo što u pitanju! Samo djeèja kozmetika æe ti najbolje i najbrže pomoæi 100% jer sam svoje bubuljice poslije poroda eliminirala za 3-4- dana radeæi gore navedeno (usput, nikad nego tih par dana poslije svoja dva poroda nisam imala bubuljice).


    Ma sto je najgore i ja sam koristila samo djecije proizvode prije...tj.djecije kreme i nisam imala problema...prije...nego eto ne znam ni ja koji me djavo tjerao rekoh da i ja kupim one dnevne i nocne kreme, idu godine pa mozda da se ne stvore "bore" ha,ha... 19.gif pa ako je do tih skupih krema evo prestala i njih koristiti ima par dana...mom sinu je 2 godine na zdravlje tako da bas i nije odmah polsije poroda, ali vjerovatno je razlicito kod svake zene....

    07-17-2006 13:20 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da, zaboravila sam i VAŽAN detalj: stavljala sam "ženske" pudere u proceduri šminkanja i primjetila nakon par godina da i to stvara majušne bubuljice. Isto sam uradila: samo djeèja kozmetika!!! Inaèe, mogu se pohvaliti odliènim tenom za svoje godine. Sve te kremice lijepo gurni u stranu, jedino ponekad, u 10-15 dana nabaci kakvu masku i uradi piling 10.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    07-17-2006 13:32 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mystica:

          citat od Mostarka83:

        Slazem se Carmela..cula sam da je to najbolje... 10.gif

        Meni kad izadju imam Neutrogenin cistac za lice sa time cistim lice ujutro a imam isto tako i nocnu kremu protiv puhica koja mi jako ,jako pomaze .


      za taj sapun sam cula i koristila sam ga davno....ali kakva je nocna krema protiv puhica..je li ista marka...

      evo pokusavam da se narucim u kozmeticara, ovdje basnoslovne cijene za te usluge....ali ko zna hoce li mi i to pomoci


    Nocna krema koju koristim nije iz prodavnice nego sam davno preko nekog kataloga u Usa narucila , neznam joj ime mogu ti sutra reci ime pa ako je nadjes negdje na netu - mozes naruciti.
    I ja sam prije koristila ove bebi sapune ali to meni nekako isushi skroz lice , ali cula sam da kod nekoga i djeluje.
    Ovu sam kremu slucajno nasla od kolegice i drama mi je 18.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    07-17-2006 13:35 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    naravno Carmela, od sminke ja mislim jos gore se stvara...posebno ako mjenjas marke pudera ..Ja sam imala slucaj kada sam promjenila svoj puder ( inace koristim samo CLINIQUE) i od tog drugog pudera lice me je cijeli dan cesalo i na kraju puhice su uslijedile.

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    07-17-2006 13:38 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Aleksandra Aleksandra is a Female
    moforaja




    Poruka: 10252
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nista draga

    nego kad dodjes vodim te kod svoje kozmeticarke na tretman sa prirodnom zemljom

    koji je dobar samo tako

    ___________________________________________________________________






            07-17-2006 14:19 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
            Mystica Mystica is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 406
            Location: Tamo gdje pada milosnica...
            pokretac teme Thread Started by Mystica

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hvala vam na savjetima i prijedlozima....ja imam osjecaj da sam sve probala....ali po prirodi sam zivcho pa je mozda i to dosta doprinjelo porastu bubuljica u zadnje vrijeme, stres je najveci uzrok...

            A sandra isto sam muha bez glave kad dole dodjem , odem svaki put na tretman u cernicu, lice, pedikir i manikir...i ostale shpice i trice, ovdje je to preskupo da ljudi vrlo rijetko idu pa se zapustish...da vidis im zena...ni na sta ne lice.., a tretmani u Mostaru 18.gif joj kako je sve to dobro, a majko moja kako se opustim.... 10.gif jedva cekam..

            a sta ces ti u kozmeticara, uvijek ti je lice bilo isto djecija guza glatko bruka jedna...evo vidim na slikama, persu 33.gif

            07-17-2006 14:51 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
            Nevia1 Nevia1 is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 279

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ako nisi imala prije problema odi radije kod dermatologa jer si mozda dobila alergiju na nesto (nije tako rijetka pojava da se pojavi neka alergija niotkuda) pa si raznoraznim preparatima mozes samo pogorsati stanje iako,dobar njezni piling,maska od meda (cak mozes samo zlicu obicnog domaceg meda razmazati po licu),umivanje kamilicom i etericno ulje lavande (ali samo ono iz apoteke) nemogu stetiti,ali svakako se dok ne otkrijes uzrok drzi djecje kozmetike jer nije agresivna....

            07-17-2006 15:00 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
            Aleksandra Aleksandra is a Female
            moforaja




            Poruka: 10252
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma kakva cernica, vodim te na bar jedno milion puta bolje mjesto, koje zadovoljava cak i moje visoke kriterije njege i higijene.


            ma ja ti se ne vadim iz beauty salona, dusa mi se mackat, njegovati, osvjezavati...

            odrzavam prirodnu svjezinu 05.gif


            33.gif

            ___________________________________________________________________






                    07-17-2006 15:02 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                    Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                    rodjena




                    Poruka: 1055

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Vala sandra pozdravi kozmeticarku pravi je virtuoz 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                    07-17-2006 15:49 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                    Aleksandra Aleksandra is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 10252
                    Location: Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    hocu mambos no problemos 10.gif


                    Aida Rebac je definitivno najbolja kozmetièarka u Mostaru.

                    ___________________________________________________________________






                            07-17-2006 16:18 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                            Mystica Mystica is a Female
                            bice nesto od mene




                            Poruka: 406
                            Location: Tamo gdje pada milosnica...
                            pokretac teme Thread Started by Mystica

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Gdje ona radi, gdje joj je salon?

                            Otici cu onda kod nje....8-9 dana sam u Mostaru pa trebam li se mjesec dana ranije naruciti? 13.gif Nema problema ako treba....samo da mi se ocisti ovaj peksinluk s lica..., a do tada moram nositi suncane naocale i prekriti lice... 13.gif 24.gif 23.gif

                            onda dogovoreno vodis me kod nje,,,,ima lijepo ime 27.gif

                            07-18-2006 09:24 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
                            Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com