Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Miralem Selimovic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
sonia44
Gost


Miralem Selimovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prije nekoliko dana umro Miralem Selimovic. Radio u nekadasnjoj Staroj bolnici bio shef laboratorija.
Nek mu je rahmet dusi, a njegovoj familiji iskreno saucesce.

06-19-2006 20:05
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dusi 33.gif

06-19-2006 20:40 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
amra p. amra p. is a Female
carica mjeseca maja




Poruka: 5017
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dushi 33.gif 33.gif 33.gif



Ima tome i 2 sedmice , mozda i malo vishe 33.gif

___________________________________________________________________

    28.gif

    06-19-2006 22:10 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
    sarah sarah is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 309
    Location: stvaram novi svijet ...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    06-20-2006 08:37 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
    Rene Rene is a Female
    trudim se




    Poruka: 173
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rahmet mu dusi 33.gif

    06-20-2006 16:21 Rene is offline Pregledaj poruke od Rene Dodaj Rene u listu prijatelja
    habiba75 habiba75 is a Female
    raja




    Poruka: 2341
    Location: lebdim

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________
    JESAM LI VAM GOVORILA!?

    06-20-2006 16:37 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
    duba i franc duba i franc is a Female
    ne more meda


    Poruka: 25
    Location: London Uk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neka ti je laka Mostarska zemlj dragi moj Miraleme
    Porodici iskreno saucesce 33.gif 25.gif 33.gif 25.gif 33.gif 25.gif

    06-20-2006 20:56 duba i franc is offline Posalji Email za duba i franc Pregledaj poruke od duba i franc Dodaj duba i franc u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    rahmet mu dushi

    06-21-2006 01:27 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      06-21-2006 02:06 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      lupi
      SexNepoznat

      Poruka: 245

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      DOBRI MOJ SUSEDE NEK TI JE LAHKA ZEMLJA. 33.gif 33.gif

      06-22-2006 11:07 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
      ozbiljna tetka ozbiljna tetka is a Female
      rodjena


      Poruka: 764

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gifNek ti je rahmet lijepoj duši 33.gif 33.gif a porodici iskreno sauèešæe

      09-17-2007 11:56 ozbiljna tetka is offline Pregledaj poruke od ozbiljna tetka Dodaj ozbiljna tetka u listu prijatelja
      LADY_MO LADY_MO is a Female
      seka




      Poruka: 593
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        35.gif

        09-17-2007 12:00 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
        veterinarka veterinarka is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 263

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        rahmet mu duši
        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        09-17-2007 21:55 veterinarka is offline Pregledaj poruke od veterinarka Dodaj veterinarka u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo sad ovo ugledah na "forumu".Moj dobri sef Miralem, neka mu je rahmet dusi 33.gif

        Dusa od covjeka bio.Svake godine za 8.mart on bi nam (zenama) donio po karanfil i u podne bi nas poslao kuci, a mi pravac u hotel "Ruzu" na pice.....
        Znam ga od svoje 15-te godine, familije nam zajedno ljetovale.A kasnije se zaposlim u Laboratorij i tako od "Cika Miraleme" poceh ga zvati "Sefe"....
        Rahmet mu dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        02-28-2008 18:38 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8042

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        RAHMET MU LIJEPOJ DUSI.... 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        02-28-2008 18:40 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mostarka do groba:

          Evo sad ovo ugledah na "forumu".Moj dobri sef Miralem, neka mu je rahmet dusi 33.gif

          Dusa od covjeka bio.Svake godine za 8.mart on bi nam (zenama) donio po karanfil i u podne bi nas poslao kuci, a mi pravac u hotel "Ruzu" na pice.....
          Znam ga od svoje 15-te godine, familije nam zajedno ljetovale.A kasnije se zaposlim u Laboratorij i tako od "Cika Miraleme" poceh ga zvati "Sefe"....
          Rahmet mu dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        A sjecas li se kad je jednom za osmi mart usao u laboratorij i poceo pjevat Ti si zena mog zivota. To dok je jos radio u staroj bolnici. Dusa od covjeka. Svima po karanfil, svake godine.
        Nek mu je vjecni rahmet dusi. 33.gif
        Moja Mostarka, izgleda da smo ja i ti zajedno radile.

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-28-2008 u 19:08.

        02-28-2008 19:04 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ama meni se cini Cheri i da smo isle u isti razred u Medicinskoj, Laboratorijski smjer.Mislim da znam ko si 12.gif 01.gif
        E kako su to lijepa vremena bila, i kako nas je samo rahmetli Cika Miralem pazio.....

        02-28-2008 20:19 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mislim da i ja znam ko si, kad sam vidjela kad ti je rodjendan ucinio mi se poznat datum, pa sam ti poslala strini sms da mi napise je li tada tvoj rodjendan, ali evo jos ne odgovara.
        Javi se ako hoces na PP ako imas msn mozemo se cuti, a mislim da cemo se ovo ljeto i vidjeti u mostaru.
        A za naseg sefa, samo rijeci hvale, nista drugo.

        02-28-2008 20:26 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        bovi bovi is a Female
        puterica


        Poruka: 98
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        vila

        02-29-2008 11:18 bovi is offline Posalji email za bovi Pregledaj poruke od bovi Dodaj bovi u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        04-06-2009 16:50 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com