Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Sloboda Velez 1987 godina pj u fudbalu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rodjeni
SexNepoznat

Poruka: 3
Location: Ljubljana

Sloboda Velez 1987 godina pj u fudbalu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav svima.Ako neko ima od starijih ljubitelja i obozavaoca koji je spreman o diskusiji o ovoj famoznoj utakmici na tusnju prodiskutovati dobro dosli komentari.
Ja licno sam bio na tusnju i imam svoj stav sta se tu desilo.
Velez je morao biti prvak ali nije.Pitanje da li je sam prodao utakmicu ili mu je bilo naredjeno iz Beograda?Ta pitanje ce biti vjecno u zraku .Realno je bio jaci od Slobode a igrao je taj mec kao 3 razredna ekipa.Petranovic usao u 2 poluvremenu da brani,nespretna reakcija Djurasovica,beskopromisno rusenje Petranovica za 2 penal.Izuzev gola Tucea Velez jalov 90 minuta.

12-23-2023 15:15 Rodjeni is offline Pregledaj poruke od Rodjeni Dodaj Rodjeni u listu prijatelja