Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Idealne godine za stupanje u brak... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
jomu jomu is a Male
BHFanatic




Poruka: 439
Location: Juzna Tribina

Question Idealne godine za stupanje u brak... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Postoje li neke idealne godine da se uplovi u bracne vode?? Koje su to godine kod muskarca/zene i koliko to ima uticaja na buducnost braka?

___________________________________________________________________

04-19-2006 14:04 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Relativno i vrlo osobno, ali po mom mišljenju ni muškarci ni žene nikako prije tridesete.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-19-2006 14:11 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Nevia1 Nevia1 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 279

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Relativno i vrlo osobno, ali po mom mišljenju ni muškarci ni žene nikako prije tridesete.


10.gif ja bi prije tridesete zakonom zabranila stupanje u brak....gledam malo oko sebe,vecina brakova gdje su se ljudi mladi vjencali se raspalo,a u toj cijeloj prici najvise pate djeca.....iako,do 25-e je to najlakse napraviti jer mislimo da smo najpametniji,jako zreli i da sve mozemo,a da ne pricamo o onome lijen/a je,loce,jebivjetar ali nema veze ja ga/nju volim....i onda sa nekih 30-ak shvatimo da smo glupi ko spolovilo,u puno situacija nedorasli/nezreli,a ono ja ga/nju volim se pretvori u gadi mi se.....
....osobno jako vjerujem u instituciju braka i smartam da je to jednom za uvijek pa zbog toga nisam bezglavo srljala i smatram da sam dobro postupila jer tek zadnjih 2-3 godine sam tolerantna prema drugima i spremna na kompromis dok prije nisam bila u dovoljnoj mjeri da bi mogla ostvariti kvalitetnu vezu.... zivim sa deckom vec nekoliko godina i tek sad smo poceli razmisljati o braku i djeci kada se pokazalo da smo karakterno kompaktibilni i da mozemo zivjeti sa manama one druge osobe bez da nam skace tlak....

04-19-2006 14:31 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma vise se i ne gleda na to ja mislim
svako kako mu cefne 30.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mostarka83 dana 04-19-2006 u 14:34.

04-19-2006 14:34 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Idealne godine !?? vrlo relativno i zavisno od osobe do osobe...Neko sa 19 moze biti odrastao i zreo a neko i u 36 godini nije za toga a mozda nece ni nikad ni biti ...
Onda se povlaci teza "protiv koga" , jer vidim mnogi se zalete sa misljenjem " vrjeme mi je " pa odabir padne na prvog/prvu u tom trenutku i naravno netraje dugo .
Moje misljenje da netreba niko da zuri , treba prvo malo i prozivit , dozivit zivot , vidit svjet pa onda se skrasiti sa odabranom/odabranim jer zato nije nikad kasno ..

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

04-19-2006 14:54 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

relativno...zavisno od ljudi......sto ljudi, sto cuda

kao sto neko rece onaj od 19 moze biti zreliji od nekog od 35

ono sto ja mislim da je bitnije jeste sacekati na djecu jedan period.....godinu dvije, pa onda

svi smo mi divni krasni kad se balaha, kad se nema odgovornosti prema drugom ljudskom bicu, kad se moze feshtati svaki vikend i spavati do podne u nedelju, ali se stvari mogu promjenuti kad se nista to ne moze (barem jedno vrijeme) i kad se budeis tri puta po noci i mjenjas pelene, a djete urla li urla.

Mislim da je bitno da svaki mladi bracni par ima jedan period upoznavanja u bracnim vodama, nije isto kozabavljanje.

Opet kazem, sto ljudi sto cudesa....

ja sam se udala sa 22, rodila sa 23 i u braku sest godina, sretno i bez trzavica.

___________________________________________________________________

    04-19-2006 15:11 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Kamelito Kamelito is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 359
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Relativno i vrlo osobno, ali po mom mišljenju ni muškarci ni žene nikako prije tridesete.




    10.gif 18.gif

    ___________________________________________________________________
    Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

      04-19-2006 15:15 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kada se u neko iskustvo stekne i prode nesto u zivotu(mislim na oba partnera)a kada je to....po meni muskarac oko 30 a djevojka oko 25.Mozda sam starinski 13.gif

      04-19-2006 15:22 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      Cokolada
      miss foruma '06



      Poruka: 359

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ljubav ne broji godine...

      ___________________________________________________________________

        04-19-2006 15:51 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
        Gianni Gianni is a Male
        raja




        Poruka: 2201
        Location: North see

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma svaka ti je ko iz musafa ,sta radis veceras 27.gif 19.gif

        ___________________________________________________________________
        There are no wrong choices; there are only different choices.

        04-19-2006 15:56 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Gianni:

          Idealne godine !?? vrlo relativno i zavisno od osobe do osobe...Neko sa 19 moze biti odrastao i zreo a neko i u 36 godini nije za toga a mozda nece ni nikad ni biti ...
          Onda se povlaci teza "protiv koga" , jer vidim mnogi se zalete sa misljenjem " vrjeme mi je " pa odabir padne na prvog/prvu u tom trenutku i naravno netraje dugo .
          Moje misljenje da netreba niko da zuri , treba prvo malo i prozivit , dozivit zivot , vidit svjet pa onda se skrasiti sa odabranom/odabranim jer zato nije nikad kasno ..





          10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          04-19-2006 16:00 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          First Lady First Lady is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1404
          Location: NY

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          zenama prije 30 zakonom zabraniti i pomisao na udaju 11.gif

          ___________________________________________________________________
          Live, and let LIVE!!!

          04-19-2006 19:03 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
          Rene Rene is a Female
          trudim se




          Poruka: 173
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Normala,i ja se slazem,prije 30 ni slucajno 02.gif

          04-19-2006 19:10 Rene is offline Pregledaj poruke od Rene Dodaj Rene u listu prijatelja
          shpica shpica is a Female
          hrcak




          Poruka: 2339
          Location: visim sa plafona

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od First Lady:

            zenama prije 30 zakonom zabraniti i pomisao na udaju 11.gif


          muskarcima prije 35!!

          slabo odrastaju....skroz sporo..... 04.gif

          ___________________________________________________________________
          nopityA.gif

          04-19-2006 19:13 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
          lannchy lannchy is a Female
          seka




          Poruka: 716
          Location: uvijek na tockovima

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja do 33. necu ni da razmisljam o braku! Tad mi se mama udala 19.gif

          ___________________________________________________________________

          04-20-2006 15:16 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          zar postoje te godine...


          nikad se ne zna...

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          04-20-2006 15:26 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma 18 zakon.....
          Nemas pameti a hormoni rade...
          Kasnije kad podjes kontat glavom i trezveno razmisljat...mores samo bit idiot i ozenit se...
          Ovako neznas sta radis...i bolje gresku napravit dok si mlad...

          ___________________________________________________________________
          I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
          Sha-Shi is my name..and off course,

            I do piss excellence in the morning..

          04-20-2006 20:37 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
          KULJE1969 KULJE1969 is a Male
          raja




          Poruka: 1794
          Location: Brace Krpo 19

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zenama je teze posto one imaju odredjeni broj godina u kojim mogu dobiti djete ,a muski i mogu zalediti spermu tako da mogu uvjek imati djete.Zato je u takvoj situaciji za zene cim predje 30 pocne joj trta da li ce ikad imati djecu,a za muskarca nije toliko.

          04-20-2006 23:15 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
          cok cok is a Male
          liska mjeseca maja


          Poruka: 5450
          Location: seher mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma 30 je nekako na mjestu 10.gif

          ___________________________________________________________________
          28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

          04-20-2006 23:26 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
          amra p. amra p. is a Female
          carica mjeseca maja




          Poruka: 5017
          Location: DK

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          zenama 30
          muskim 35
          ovo mislim na donju granicu a poslije kako ko hoce 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            28.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane amra p. dana 04-21-2006 u 00:33.

            04-21-2006 00:32 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
            Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com