Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Kako stvari funkcionisu u drustvu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4676
Location: NEBUCHADNEZZAR

Big Grin Kako stvari funkcionisu u drustvu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja imam obicaj recji da nam murija nije ni potrebna pored ovakvih sugradjana... 04.gif 19.gif
Jednostavan primjer kako stvari funkcionisu, bez da se ljudi i upitaju zasto... 01.gif

    KZeiSKnhOBc

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

06-19-2009 13:19 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bjezi @ganda znakovlja ti 35.gif , da funkcionisu ovako i sad bi ljudi kamen tucali, a ne bili na mjesecu (i kupovali parcele gore u nebesima 13.gif ) 04.gif

06-25-2009 13:59 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4676
Location: NEBUCHADNEZZAR
pokretac teme Thread Started by gandalf

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Najvecji je grijeh vjerovati bez da dovodis u pitanje ono u sta vjerujes.

Ovaj mali video se odnosi na "obican narod", na NAS... I moze se primjeniti na svaku razinu drustva tog istog naroda.

Jednom ovde mi neko napisa kako se rodio k`o Musliman. I sad, hipoteticki, kad covjek razmisli, zamisli rodi se dijete u muslimanskoj familiji, i u roku od mjesec dana, roditelji poginu od granate, i staratelji odluce da se to dijete izvede iz pakla rata, i usvoje ga talijani, katolici do srzi.
I odgajaju to dijete u svom katolickom duhu, na najbolji mogucji nacin koji oni znaju.

Ne vjerujem da ce se to dijete ustati u crkvi kad ga "krizmaju" i povikati tekbir...

Ovo je samo jedan mali primjer, jer je tebi blizak, ali mogu ja i druga objasnjenja da dam. 25.gif 10.gif
Uvijek je do tebe kako ces TI to sebi objasniti.

Ovaj video je malo siri (bar u mojoj glavi) od razvoja "nauke", mogucjnosti putovanja na mjesec i izmisljanju "novih stvari".

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

06-25-2009 19:56 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Opet ne kontam tvoju pontu i tu sirinu videa. I da nam sa ovakvim gradjanima policija nije ni potrebna. Ozbiljno ne kontam. I kakve veze ima taj tvoj primjer s videom?

Mada mislim da mi se sad lampica upalila 13.gif Je l' u smislu, niko se ne pita sto mene/nas kamera mora uslikati svaki put kad udjem/o u grad. I kakva je razlika izmedu toga i jednog kontrolnog punkta? Jedino sto me kamera uslika i arhivira za vijeke vijekova a ovaj pajdo bi me zaboravio cim bi neko drugi (neka zgodnija 13.gif )naisao/la. Tako isto, sto se ne smije flasica vode unijeti u avion?...Sto ovo? Sto ono?...Ma sve je ok, jerbo je to prevencija terorizma 13.gif 13.gif Mislim da je @Senad jednom (davno) postavio temu da li ste za/protiv nekog snimanja pri prolasku kroz onu "zuju" 19.gif 13.gif na aerodromima,( kakav CT, MR... kakvi li bakraci, kako te ovo cudo tehnike snimi)...elem, sve sto se javilo na temu bilo je ZA a ovaj smajo je dominir'o 10.gif 10.gif 10.gif ( 13.gif )

haj da ne duzim, mozda nisam na pravom putu 35.gif mozda sam promasila tvoju poentu 11.gif

06-26-2009 10:38 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com