Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Zauzetost, bezvremenost, kako vi deverate kroz zivot? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1171

Zauzetost, bezvremenost, kako vi deverate kroz zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nekad mi se cini imam vise posla nego Obama. 01.gif

Kako stvari stoje kod vas?

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

12-06-2009 00:12 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da dan traje 30 sati bilo bi taman 19.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

12-06-2009 00:15 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4676
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne mogu oni mene malo platit, koliko ja mogu malo radit! 04.gif

Mislio sam da je tema malo dublja kad sam vidio naslov, ali sam se prevario.... 04.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

12-06-2009 03:23 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja




Poruka: 1378
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa trebao bi dan trajati kako reèe Mostarac, možda i malo više, samo se u zadnje vrijeme pitam šta to radim, gdje letim, šta mi je? Probam usporiti, pozornije gledati sve oko sebe, pa vidim da i smirenijjim naèinom sve stignem a bude ugodnije. Ali to kratko traje, opet Jovo nanovo, jer sam navikla sve ubrzano, pa tada sebi kažem: "Polako , neæe ništa pobjeæi" i tako se treniram.

___________________________________________________________________
25.gif

12-06-2009 09:23 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Polako, sabur, sve na tanane........
nigdje mi se ne zuri..... 04.gif

___________________________________________________________________

    12-06-2009 10:18 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    gizenga57 gizenga57 is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1099
    Location: nederland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    NECETE VJEROVATI..AL JA SE UCIM DA NISTA NERADIM DA MI BUDE FINO..KO NEKAD
    AL ME REPROGRAMIRALI PA IDE TESKO

    ___________________________________________________________________
    ne boj se ziivota s tobom je raja
    ne boj se smrti idi do kraja

    12-06-2009 11:12 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Sjedi, kad najmanje imas vremena" - poslovica je stara

    Sto hoce reci, odmori, saberi se. planiraj i polako...ne trazit sami sebi obaveze, gledati sta je vazno u tom momentu...mozemo li bez stvari o obaveza koje sami sebi ponekad namecemo...Mozemo.

    To se tek osjeti kad se covjek razboli..i samo je jedna misao u glavi..Zasto cekati to, zasto cekati da se razbolimo pa da to osjetimo.

    Zato polako i prioritiraj.

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    12-06-2009 11:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
    moforaja




    Poruka: 2481
    Location: milano

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja nemam obaveza imam hoby ,za radit,kafanu,muziku,hranu,zene....
    a cinimi se da sve najljepse ne stignem..
    ili je zivot previse brz ili sam ja malo spor 19.gif

    ___________________________________________________________________
    Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

    12-06-2009 11:55 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5028
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od djemila:

      "Sjedi, kad najmanje imas vremena" - poslovica je stara

      Sto hoce reci, odmori, saberi se. planiraj i polako...ne trazit sami sebi obaveze, gledati sta je vazno u tom momentu...mozemo li bez stvari o obaveza koje sami sebi ponekad namecemo...Mozemo.

      To se tek osjeti kad se covjek razboli..i samo je jedna misao u glavi..Zasto cekati to, zasto cekati da se razbolimo pa da to osjetimo.

      Zato polako i prioritiraj.

    Stara arapska poslovica, u stvari èestitka za Novu godinu, a glasi (parafrazirano): "Da Bog da 100 problema imao"
    Jer kad imaš jedan problem, zna se koji je - zdravlje.

    ___________________________________________________________________

      12-06-2009 11:56 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      mami mami is a Female
      raja




      Poruka: 1378
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Djemila, ova je prava - sjedi kad najmanje imaš vremena - samo se treba istrenirati. A istina je da sami sebi stvaramo nazovi obveze. Niðe veze, što se kaže. Evo, konkretno naš Zoka, pa moj prijatelj Fufla,obojica bolesni, Bogu hvala, Zoka ide nabolje, a popili zajedno ihahaj. I sve shvatamo zdravo za gotovo. E, ali nije baš tako. Nažalost, tek kad èujemo da je netko loše, bolestan, zamislimo se, shvatimo koliko toga nekoga volimo, da smo se trebali više družiti, prièati, osjeæati, što je najvažnije, jedni druge. Dakle, sviða mi se kako to razmišlja Mostarac- to je recept, tako treba, samo kažem, treba se malo istrenirati. E da ne dušim, ali moram reæi i ovo: pored dragih nam ljudi i druženja, treba pogledati nebo, oblake, drveæe, biljke, životinje, ali drugaèije nego to inaèe èinimo, kako je sve to lijepo, kako napaja dušu i mozak novom pozitivnom energijom. Ma ludnica . Znam i svoga iskustva, zadnjih dana upravo to radim i osjeæam se dobro. Skrenuh li ovo ja sa teme?

      ___________________________________________________________________
      25.gif

      12-06-2009 19:25 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1171
      pokretac teme Thread Started by DEN

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mostarac na sluzenom:

        ja nemam obaveza imam hoby ,za radit,kafanu,muziku,hranu,zene....
        a cinimi se da sve najljepse ne stignem..
        ili je zivot previse brz ili sam ja malo spor 19.gif




      laganini 10.gif

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      12-06-2009 21:51 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1171
      pokretac teme Thread Started by DEN

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od gandalf:

        Ne mogu oni mene malo platit, koliko ja mogu malo radit! 04.gif

        Mislio sam da je tema malo dublja kad sam vidio naslov, ali sam se prevario.... 04.gif




      Djemila, dobar savjet! Hvala, hvala.



      ŽURBA

      Èuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što nešto sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluèi prije negoli nešto provjeri, kudi prije nego se u nešto uvjeri.

      Arapska poslovica



      10.gif

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      12-06-2009 21:56 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      Japrak Japrak is a Male
      moforaja




      Poruka: 2118
      Location: kad bi i ja znao

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od gandalf:

        Ne mogu oni mene malo platit, koliko ja mogu malo radit! 04.gif

        Mislio sam da je tema malo dublja kad sam vidio naslov, ali sam se prevario.... 04.gif


      Dobra ova...... 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        12-06-2009 22:31 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
        kaokakao kaokakao is a Female
        raja


        Poruka: 1583
        Location: A11-A@

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        tiha voda brijege roni - zato samo i uvijek u svemu polako 10.gif

        ___________________________________________________________________
        = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

        12-07-2009 23:57 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5288
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Drzim se one stare poslovice ...
        Nikad ne stoj ako imas sansi da sjednes ...
        Vikad ne sjedi ako imas sansi da legnes..... 10.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        12-08-2009 00:19 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kod mene je problem sto sam perfekcionista i mislim da niko drugi nece to uraditi dobro kao ja , pa sve svalim na sebe.......Pokusavam da se vise opustim i podijelim s drugima.
        A Vremena , vremena se nadje za sve , samo ako se hoce i ako se dobro organizuje....i na kraju krajeva treba znati sta je prioritet u zivotu......

        ___________________________________________________________________

          12-08-2009 00:38 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17887
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          vremena u americi? jest ahaaaaaaa 07.gif


          srecom imamo vikendicu i kad odemo tamo provedemo vrijeme svi skupa kao porodica, a idemo skoro svaki vikend.

          inace kad smo kod kuce svi se nekako raspemo svojim poslovima, djeca u jednoj sobi ja u drugoj cura u trecoj ... itd ..... ali kad smo u vikendici svi smo skupa citav vikend.


          radnim danm dodjem kuci oko 6:30, dok veceram, malo se poigram sa djecom njima je vec vakat ici na spavanje. ostanem ih zeljan.

          vremena u americi? nema toga u americi jebo ti ameriku. 11.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          12-08-2009 20:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          moj dan je ispunjen od 06:00 ujtru do 23:30 navece...onda spavam 02.gif ...u letu jedem, kupam se i tak to...sminkam se u autu kd me muz vozi na posao...
          trenutno mi je nazalost takva situacija posto imam bolesnu osobu u kuci da bas nemam vremena za sebe...trudim se da jednom sedmicno provedem kvalitetno vrijeme s muzem i da se odmorim....

          a inace u normalnim okolnostima...ono pos'o, kuca, muz, prijatelji, rodbina...uvijek imam vremena za sebe jer zelim da se svaki dan posvetim sebi barem sat vremena...i obavezno za vikend s muzem odem negdje....

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            12-09-2009 10:45 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com