Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Video: "Stav islama i medicine o pusenju" » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
sebil
SexNepoznat

Poruka: 44

Video: "Stav islama i medicine o pusenju" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"

    Stav islama i medicine o pusenju
" - Ovaj video je FENOMENALNO uradjen, a preporucujemo ga svim onim muslimanima koji se ne mogu da odviknu od ovog zla, od zla koje unistava njihove zivote i zivote svih onih u njihovoj okolini. Ko god pogleda ovaj video materijal nece ostati ravnodusan:
    http://www.n-um.com/?q=node/2843


Selam/Pozdrav!

12-24-2009 04:20 sebil is offline Pregledaj poruke od sebil Dodaj sebil u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i jah Allah ce im pomoc da se odviknu od pusenja 14.gif

mislim da ovaj video uradak ne moze djelovati na osobe koje puse...jer svaka osoba koja pusi zna koje s posljedice ovog poroka stoga ne vidim smisao istog...mene nista nije dirnulo niti sokiralo...niti mi je nesto novo

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    12-24-2009 10:21 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com